صفحه 23 از 82 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط gooloo نمایش پست ها
    دانشگاه شیراز
    با یه مقاله داخلی
    سوال اینه که آیا میشه با این مشخصات برای مستر فاند از دانشگاه های کانادا گرفت یا نه.
    لطفا بگین با چه شرایطی؟
    شخصا احتمال بالای 90 درصد به شما میدم که از دانشگاه های خوب کانادا یا امریکا فاند بگیرید. بعضی از اساتید بخش مکانیک دانشگاه شیراز شهرت جهانی دارند و مخصوصا با دانشگاه های کانادا لینک هستن. به نظر من ایلست هم خوبه و اگه از اون اساتید توصیه نامه بگیری دیگه تکمیل خواهی شد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط gooloo نمایش پست ها
    دانشگاه شیراز
    با یه مقاله داخلی
    سوال اینه که آیا میشه با این مشخصات برای مستر فاند از دانشگاه های کانادا گرفت یا نه.
    لطفا بگین با چه شرایطی؟
    بله شدنی که هست ولی حتما اول سعی کنید با اساتید رشته تون در همه دانشگاههای کانادا تماس بگیرید و از هرکدام جواب مثبت برای پذیرش و فاند گرفتید آنجا اقدام کنید.

با این رزومه شانس فاند دارم؟
    مکانیک شریف 13.7
    اارشد دولتی شهرستان 17.2
    3 کنفرانس خارجی
    تافل 588
    2 سال تدریس دانشگاه ازاد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1234 نمایش پست ها
    با این رزومه شانس فاند دارم؟
    مکانیک شریف 13.7
    اارشد دولتی شهرستان 17.2
    3 کنفرانس خارجی
    تافل 588
    2 سال تدریس دانشگاه ازاد
    اگر GRE خوب داشته باشید و استاد پیدا کنید ممکن است. نتایج پذیرش فروم رو نگاه کنید بعضی دوستان با شرایط مشابه فاند گرفته اند.

Junior Member

سلام من با این شرایط به نظرتون شانس گرفتن فاند از کانادا دارم؟
    برق الکترونیک از دانشگاه شریعتی تهران(سراسریه)
    معدل:16.5
    تافل حدودا 93 حساب کنید
    مقاله هنوز ندارم ولی احتمالا 1 جور می شه ولی موضوع پروژم مورد توجه هست الان توی دانشگاه های کانادا
    ولی مشکل اساسیم اینه که توصیه نامه فقط 1دونه می تونم جور کنم
    avr , FPGA ,بلدم ولی مدرکشو ندارم
    ممنون میشم

Junior Member

من رشتم میکروبیولوژی هست می خوام ببینم کسی واسه مستر این رشته فاند گرفته؟؟؟ شرایطش چی بوده. من شانس فاند دارم؟؟؟... کارشناسی آزاد میکرویولوژی معدل17.49 مقله ندارم و تافل سعی میکنم 100 بشم .

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidlu نمایش پست ها
    من رشتم میکروبیولوژی هست می خوام ببینم کسی واسه مستر این رشته فاند گرفته؟؟؟ شرایطش چی بوده. من شانس فاند دارم؟؟؟... کارشناسی آزاد میکرویولوژی معدل17.49 مقله ندارم و تافل سعی میکنم 100 بشم .
    یه سایتی هست به ادرس Scholarship-positions.com . j, تو گوگل سرچش کن. و عضو شو توش. آخرین بورسهای تحصیلی رو برات مدام میفرسته. توش سرچ هم بکن. معمولا واسه رشتت بورس هست. وضعت خوبه.
    برا مثال این لینک لیست بورسهای مستر رو گذاشته:
    http://scholarship-positions.com/cat...-scholarships/

Hi everyone! I'm studying Petroleum Engineering(Drilling Engineering in detail) in PUT(Ahvaz), class of 2009, I've finished 4th semester already. My 4-semesters-average is about 14 (I had a lot of problems resulted in this average). I've always been thinking to continue my graduate educations abroad(maybe USA, Canada or Norway), but I have some problems in my way ahead, like this average that needs exhaustive work to improve it and raise it above 15(3.0 out of 4.0 GPA) and other things such as providing a good essay printed or registered in an ISI magazine. I also need exactly 2 hours a day and about 450 days to get scores higher than 1300 in GRE and 110 in TOEFL iBT( imagine my English Language ability is very good! and I need such that time!) My speaking abilities in very good but it should be improved, writing skills should be noticed too. With some simple calculations we conclude that I can only focus on alleviating this low average and enhance my English proficiency.(I've been studying English since I was a kid for this reason, I can not miss it out). The other obvious problem is Military Service which there isn't any way to get rid of it. I've thought about all the ways; I must apply abroad. Help me! What kinda scientific activities do I need as well to be admired. Show me a way, show me what should be my priorities.

Muchas gracias por tu ayuda!
    Milad Olad
    P.S. I'll be pleased with a full fund admission and I'll do my best.
    ::Never say never::

Junior Member FDR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    Hi everyone! I'm studying Petroleum Engineering(Drilling Engineering in detail) in PUT(Ahvaz), class of 2009, I've finished 4th semester already. My 4-semesters-average is about 14 (I had a lot of problems resulted in this average). I've always been thinking to continue my graduate educations abroad(maybe USA, Canada or Norway), but I have some problems in my way ahead, like this average that needs exhaustive work to improve it and raise it above 15(3.0 out of 4.0 GPA) and other things such as providing a good essay printed or registered in an ISI magazine. I also need exactly 2 hours a day and about 450 days to get scores higher than 1300 in GRE and 110 in TOEFL iBT( imagine my English Language ability is very good! and I need such that time!) My speaking abilities in very good but it should be improved, writing skills should be noticed too. With some simple calculations we conclude that I can only focus on alleviating this low average and enhance my English proficiency.(I've been studying English since I was a kid for this reason, I can not miss it out). The other obvious problem is Military Service which there isn't any way to get rid of it. I've thought about all the ways; I must apply abroad. Help me! What kinda scientific activities do I need as well to be admired. Show me a way, show me what should be my priorities.

Muchas gracias por tu ayuda!
    Milad Olad
    P.S. I'll be pleased with a full fund admission and I'll do my best.
    سلام، شما ميتوني معدلت رو براي اپلاي تا 18 هم ببري (براي دانشگاه هايي كه به معدل دو سال آخر نگاه مي كنند)
    نه تنها پذيرش بلكه فاند هم در اين دانشگاه ها بر اساس معدل دو سال آخر شما است. تافل بالاي مينيمم و جي آر اي هر چه بيشتر (براي آمريكا) و صد البته نگاهي به مقاله و كار فوق برنامه به نظر من بهترين كارهايي است كه ميتونيد بكنيد.
    شاد باشيد.
    شکست، نردبان پیروزی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با معدل "15.98" دارم.اگر نمره ایلتس و تافل بالا بگیرم میتونم فاند بگیرم؟ ایا اصلا برای این رشته فاند میدن؟؟!
    ایا اگر ارشد رو تو ایران بگیرم شانس گرفتن فول فاند برای دکترا در این رشته وجود دارد؟
    درکل شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی برای من چقدر است؟
    لطفا راهنماییم کنید...
    با تشکر
    خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم مي توانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)