صفحه 24 از 82 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

سلام. آیا برای پرفتن فاند حتما باید با استاد هماهنگ کرد یا میشه بدون هماهنگی با استاد، از طریق خود دانشگاه اینکارو کرد؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    سلام. آیا برای پرفتن فاند حتما باید با استاد هماهنگ کرد یا میشه بدون هماهنگی با استاد، از طریق خود دانشگاه اینکارو کرد؟
    بهتره از قبل با استاد هماهنگ بشه. اونجوری خیالتون راحته که یه نفر پیگیر کاراتون هست و در امان خدا نیستید. اما بدون ایمیل زدن به استاد هم خیلی ها بودن که فاند گرفتن حتی بعد رفتن.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    بهتره از قبل با استاد هماهنگ بشه. اونجوری خیالتون راحته که یه نفر پیگیر کاراتون هست و در امان خدا نیستید. اما بدون ایمیل زدن به استاد هم خیلی ها بودن که فاند گرفتن حتی بعد رفتن.
    آخه اینجور که من فهمیدم اگه بخوام برای fall2012 اقدام کنم باید از الان به اساتید ایمیل بزنم که وقتشو ندارم. می خواستم بدونم قبل از رفتن، با ارسال رزومه و مدارک به دانشگاه مقصد میشه فاند گرفت؟! اینجوری نوع فاند هم مشخص میشه؟!
    و آیا کسی رو سراغ دارین که اینجوری فاند گرفته باشه؟

ApplyAbroad Guru

آخه اینجور که من فهمیدم اگه بخوام برای fall2012 اقدام کنم باید از الان به اساتید ایمیل بزنم که وقتشو ندارم. می خواستم بدونم قبل از رفتن، با ارسال رزومه و مدارک به دانشگاه مقصد میشه فاند گرفت؟! اینجوری نوع فاند هم مشخص میشه؟!
    اگر رزومه تون خیلی خوب باشه ممکنه ولی در هر حال بدون تماس قبلی با استادها شانس پذیرش خودتون رو پائین میارید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

به هر حال گرفتن پذیرش و فاند خوب نیاز به صرف انرژی و زمان بالایی داره.. میتونید ایمیل نزنید اما همونطور که دوستمون فرمودن شانستون میاد پایین.. به ویژه برای یه سری دانشگاه ها مثل دانشگاه های کانادا، احتمال گرفتن پذیرش و فاند بدون پیدا کردن استاد از قبل شاید فقط یه کم از صفر بیشتره..
    اما من میشناسم کسانی رو که بدون ایمیل زدن هم تونستن بگیرن حتی از کانادا اما تعدادشون کمه.. نوع فاند هم اگر تو پروسه اپلای استادی پیدا شه سرپرستی شمارو بپذیره معمولا به صورت RA/TA هستش..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

سلام دوستان ممنون میشم اگر کمک کنه

من میخوام به همراه همسرم برای ادامه تحصیل به آمریکا برم . خودم مهندس برق هستم با چهار سال سابقه رسمی - رزومه کاملا مهندسی - حتی سابقه تدریس در شرکت نفت رو هم دارم - زبان تافل IBT 106- آیلتس 8 - متاسفانه مقاله ندارم . چهار سال در صنایع نفت و پتروشیمی در یک شرکت معتبر کار کردم.

همسرم هم لیسانس رادیولوژی هست و میخواد برای دندانپزشکی اقدام کنه
    هر دومون رزومه و شرایط خوبی داریم ولی بوجه کافی نداریم . میخواستم بدونم چقدر شانس گرفتن ویزا داریم ( با حساب باز کردن روی کمک هزینه ) یک آشنا در کالیفرنیا هم داریم ولی نمیدونم هزینه زندگی و دانشگاه اون جا چقدر هست شنیدم آگر کسی باشه که ضمانت کنه میشه وام گرفت ولی خوب ما 2 نفر هستیم واقعا نمیدونم چی کار کنم . ممنون میشم اگر از اساتید راهنمایی کنید .

Junior Member

سلام
    من دانشجوی دانشگاه نوشیروانی بابل،رشته ی برق گرایش الکترونیک هستم معدل کلم حدود 17.2 هست معدل 2 سال آخرم حدود 18.4 هست.2 تا اختراع راجب plc دارم،9 تا حل تمرین هم بودم.نرم افزارهای avr-matlab-office-protel هم بلدم،زبان (تافل) هم مینیموم رو دارم ولی مقاله ندارم .واسه مستر میخوم اقدام کنم میخواستم بدونم شانسی واسه apply هست؟واسه دانشگاههای کانادا یا استرالیا یا امریگا.فاند میتونم بگیرم؟آخه فاند واسم خیلی مهمه.میخواستم بدونم 9 تا حل تمرین بودم تو فاند تاثیر داره؟ اخه دانشجوهای لیسانس فکر کنم کمتر حل تمرین میشن.خواهش میکنم راهنمایی کنین

Junior Member

کلا" با این شرایط واسه اروپا apply بگیرم بهتره یا واسه 3 تایی که بالا گفتم؟از نظر فاند میگم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط aryan1992 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دانشگاه نوشیروانی بابل،رشته ی برق گرایش الکترونیک هستم معدل کلم حدود 17.2 هست معدل 2 سال آخرم حدود 18.4 هست.2 تا اختراع راجب plc دارم،9 تا حل تمرین هم بودم.نرم افزارهای avr-matlab-office-protel هم بلدم،زبان (تافل) هم مینیموم رو دارم ولی مقاله ندارم .واسه مستر میخوم اقدام کنم میخواستم بدونم شانسی واسه apply هست؟واسه دانشگاههای کانادا یا استرالیا یا امریگا.فاند میتونم بگیرم؟آخه فاند واسم خیلی مهمه.میخواستم بدونم 9 تا حل تمرین بودم تو فاند تاثیر داره؟ اخه دانشجوهای لیسانس فکر کنم کمتر حل تمرین میشن.خواهش میکنم راهنمایی کنین
    استرالیا که من ندیدم و نشنیدم که به کسی فاند بده واسه مستر.
    کانادا هم باید حتما بگردی استاد پیدا کنی. با توجه به اینکه فعالیت پژوهشی به اونصورت نداری بعیده مگر اینکه استادی باشه که از اون 2 تا اختراعت خوشش بیاد. به هر حال رزومت رو بفرست براس اساتید کانادا. اما در کل زیاد اوضاع فاند اونا هم جالب نبود امسال و بعضا حتی اجازه نداشتن دانشجوی international بگیرن استادا.
    برای اروپا هم میتونی یه سری جاهای خاص که فاند میدن اقدام کنی با توجه به اینکه معدلت بالاست به نظرم شانس داری. چون خیلی مهمه معدل واسشون. مثلا دانشگاه های هلند مثل delft یا Eindhoven میدونم که بورس های خوبی میدن. یا بعضی دانشگاه های ایتالیا مثل polytechnique milan یا سوئیس مثل EPFL. نتایج پذیرش فروم رو که چک کنی میبینی که خیلی از بچه ها تونستن بگیرن. یا مثلا بورسیه Erasmus Mundus که البته تعداد رشته ها و دانشگاه هاش محدوده..
    آمریکا هم که معمولا از اول فاند نمیده به دانشجوی مستر اما میتونی پذیرش رو بگیری بری و بعدا ساپورت بگیری از استادا ( نمره GRE خیلی مهمه.. میتونی direct PhD هم اقدام کنی برای US که شانس فاندش به مراتب بالاتره )

Junior Member

مرسی از راهنماییت.حالا شانس اینکه واسه اروپا فاند بدن، direct phd برم بیشتره یا master ؟اصلا direct phd میشه رفت واسه اروپا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)