صفحه 25 از 82 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-IUST

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

سلام.
    من دانشجوی سال آخر برق علم و صنعتم با معدل 15.24 که خب خیلی خوب نیست. تافل 105 و GRE در حد 1400 ، دو مقاله کنفرانس و یه مقام کشوری روبوتیک.کلی هم نرم افزار مرتبط با رشتم بلدم. می خواستم ببینم برای کانادا شانس دارم یا از الان روی اروپا تمرکز کنم یا کلاً برم برای کنکور فوق؟در ضمن بدون فاند نمی تونم برم کانادا.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط aryan1992 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت.حالا شانس اینکه واسه اروپا فاند بدن، direct phd برم بیشتره یا master ؟اصلا direct phd میشه رفت واسه اروپا؟
    شانس فاند برای phd مسلما بالاتره بستگی به شرایط استاد داره که دانشجوی مستر میخواد بگیره یا phd یه موقع هایی هم هست که مثلا یه تعدادی بیشتر مستر نمی تونه بگیره و فقط دنبال phd applicant میگرده. سوال دومت رو هم به خدا اگربدونم
    موفق باشی
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

نقل قول نوشته اصلی توسط b_mohebali نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی سال آخر برق علم و صنعتم با معدل 15.24 که خب خیلی خوب نیست. تافل 105 و GRE در حد 1400 ، دو مقاله کنفرانس و یه مقام کشوری روبوتیک.کلی هم نرم افزار مرتبط با رشتم بلدم. می خواستم ببینم برای کانادا شانس دارم یا از الان روی اروپا تمرکز کنم یا کلاً برم برای کنکور فوق؟در ضمن بدون فاند نمی تونم برم کانادا.
    بعضی از دانشگاه های کانادا حداقل 15 میخوان.
    اما اگه نمراتی که برای زبان گفتید رو در اختیار دارید حتما به امریکا هم فکر کنید
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    بعضی از دانشگاه های کانادا حداقل 15 میخوان.
    اما اگه نمراتی که برای زبان گفتید رو در اختیار دارید حتما به امریکا هم فکر کنید
    مرسی از جوابت دانیال جان
    ولی مگه به طور کلی از کانادا فاند گرفتن راحت تر نیست؟آیا از الان تا سه ماه دیگه می شه کاری برای بهتر کردن رزومه کرد؟مثلاً ثبت اختراع کمکی می کنه؟یا submit مقاله های بیشتر؟

سلام دوستان.من میخوام واسه مستر فاند بگیرم ایا شانسی دارم؟ مهندسی برق قدرت دانشگاه تهران جنوب.معدل 80/15 . 5تا مقاله که اسمم اخر هست. ایلتس 5/6

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaji نمایش پست ها
    سلام دوستان.من میخوام واسه مستر فاند بگیرم ایا شانسی دارم؟ مهندسی برق قدرت دانشگاه تهران جنوب.معدل 80/15 . 5تا مقاله که اسمم اخر هست. ایلتس 5/6
    برای کجاها میخوای اقدام کنی؟! اروپا، کانادا یا آمریکا؟!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای ارشد

ت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    برای کجاها میخوای اقدام کنی؟! اروپا، کانادا یا آمریکا؟!
    ترجیحا کانادا و استرالیا) المان و اتریش هم بهش فکر میکنم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaji نمایش پست ها
    ت ترجیحا کانادا و استرالیا) المان و اتریش هم بهش فکر میکنم
    برای استرالیا که بعید میدونم به دانشجوی مستر فاند بدن. آلمان و اتریش رو خیلی اطلاع ندارم اما میدونم شهریه هاشون خیلی پایین هستش و احتمالا فاندی در کار نیست مگر اینکه برید اونجا و کار پیدا کنید. این رو تو انجمن خودشون مطرح کنید.
    اما برای کانادا شانس داری به نظرم اما باید حتما استاد پیدا کنی قبل از اپلای. اگر استادی پیدا نکردی که خواست باهات کار کنه و بهت فاند بده وقت و پولت رو صرف کانادا نکن چون شانست خیلی خیلی پایینه بدون استاد.. نزدیک به صفر..

Junior Member

سلم به همه ی دوستان من خیلی زیاد به کمکتون احتیاج دارم و بسیارسردرگمم
    دانشجوی کارشناسی سال 4 رشته ی عمران دانشگاه علم و صنعتم معدلم درنهایت میتونه بین15.3تا15.5 باشه دارم روی پروژه ی پایانیم کار میکنم ازمایشگاهیهو استادم گفته احتمالا میتونیم ازش 1 مقاله در بیاریم 3 سال سابقه ی انجمن علمیدارم شاید بتونم 1 ترجمه هم داشته باشم البته شاید زبانمو دارم تقویت میکنم ولیهنوز در حد شرکت در ازمون نیستم ایا میتونم امیدی به پذیرش و دریافت فاند داشتهباشم من فقط در صورتی میتونم برم که هزینه ی تحصیل و زندگیم از طریق فاند تامینبشه و ساپورت مالیه دیگه ای ندارم فک میکنین چنین چیزی میتونه ممکن باشه؟؟میتونمامیدی داشته باشم یا کلا بی خیال اپلای بشم به نظرتون چی کار میتونم بکنم کهشانسمو زیاد کنم و روی چه چیزایی بیشتر کار کنم؟؟؟؟خواهش میکنم کمکم کنین خیلینگرانم اصلا نمیدونم باید چی کار کنم 1 چیز دیگه چون تو کانادا چندتا دوست دارمترجیحم اونجاس اما اگه جای دیگه ای هم بشه حتما میرم بی صبرانه منتظر جواب

Junior Member

سلام
    من به تازگی عضو انجمن شدم
    میخوام ببینم با شرایط من احتمال گرفتن فاند تو دانشگاههای امریکا برای ارشد وجود داره؟
    معدل لیسانس: 13.5
    معدل فوق لیسانس 15.5
    یک مقاله ISI در elsevier با IF=2.5
    7 سال سابقه کار مرتبط با رشته
    تافل 102
    GRE 1100
    امکان تحصیل بدون فاند به هیچ عنوان برام وجود نداره
    ضمنا آیا برای دادن فاند مستر از دانشجو تعهد خاصی گرفته میشه ؟ آیا بعد از اتمام تحصیلات برای phd میشه مجددا فاند مناسب گرفت؟
    از دوستان اگه کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم اگه پاسخ بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)