صفحه 26 از 82 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Member moyamos آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط aa689 نمایش پست ها
    سلام
    ضمنا آیا برای دادن فاند مستر از دانشجو تعهد خاصی گرفته میشه ؟ آیا بعد از اتمام تحصیلات برای phd میشه مجددا فاند مناسب گرفت؟
    از دوستان اگه کسی اطلاعی در این زمینه داره ممنون میشم اگه پاسخ بدن.
    من فقط به بخشی از سئوال شما می تونم پاسخ بدم. منظورتون از تعهد چی؟ اگر RA بگیرید باید حداقل ساعات رو در آزمایشگاه مشغول فعالیت باشید و کار هایی که استاد از شما انتظار داره رو انجام بدید(بعضی وقتها کار نوآوری شده و چاپ مقاله). اگر TA بگیرید که باز لازم هستش کارهایی که استاد در ارتباط با درسهای مختلف به شما میده رو انجام بدید. اگر فاندی بگیرید که بر اساس معدل و نمرات دروسی که دوره مورد نظر میگذرونید باشه فقط باید درس تون رو خوب بخونید و معدل بالا بیارید. از این تعهد های مسخره که ما داریم خبری نیست، تازه اگر هم بود خیلی ها حاضر بودن همون جا کار کنند.

برای گرفتن فاند PhD نه اینکه صد درصد موقعیت شما بهتر خواهد بود شاتس گرفتن پذیرش از این دانشگاه بهتر هم بالا خواهد رفت.

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    برای استرالیا که بعید میدونم به دانشجوی مستر فاند بدن. آلمان و اتریش رو خیلی اطلاع ندارم اما میدونم شهریه هاشون خیلی پایین هستش و احتمالا فاندی در کار نیست مگر اینکه برید اونجا و کار پیدا کنید. این رو تو انجمن خودشون مطرح کنید.
    اما برای کانادا شانس داری به نظرم اما باید حتما استاد پیدا کنی قبل از اپلای. اگر استادی پیدا نکردی که خواست باهات کار کنه و بهت فاند بده وقت و پولت رو صرف کانادا نکن چون شانست خیلی خیلی پایینه بدون استاد.. نزدیک به صفر..
    نزدیک به صفر ؟با 5تا مقاله در لیسانس که مقاله دادن کاره حضرت فیله.مرسی از راهنماییتون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط haaaji نمایش پست ها
    نزدیک به صفر ؟با 5تا مقاله در لیسانس که مقاله دادن کاره حضرت فیله.مرسی از راهنماییتون
    میدونم چون خودم سختی اش رو تجربه کردم..
    اما از اون طرف این حقیقت رو هم در مورد کانادا تجربه کردم. 5 تا که هیچ. بگو 30 تا شما. تا استادی پیدا نشه که بگیره شمارو هیچ ترتیب اثری داده نمیشه به کارت. حتی ممکنه ریجکت هم نکنن و بلاتکلیف بمونی . من از دو تا دانشگاه هنوز که هنوزه هیچ جوابی دریافت نکردم..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

دوستان عزیز خلاصه وضعیت من اینه:
    فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی - کارشناسی کامپیوتر - نرم افزار
    معدل: 15.19
    مدت تحصیل: 6 سال
    زبان: IELTS - Overall: 8
    GRE: ندارم
    2 تا مقاله بین المللی: یکی کنفرانس سال 2006- یکی ژورنال سال 2008
    سابقه کار بسیار نزدیک به فیلد ریسرچم: 3 سال

ارزیابی شما چیه ؟( جاش خیلی مهم نیست ولی خیلی مهمه که بلید فول-فاند بگیرم. )

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من تازه عضو شدم و فقط می خوام توی باغ بمونم و وقت و از دست ندم برای اپلای ...
    ممنون می شم دوستان قدیمی و خبره کمی مشاوره بدن !
    دانشجوی کارشناسی عمران تبریز سال 3 هستم
    معدل این 4ترم 16.6 ( 14.38 ترم اول 17 ترم دوم 17.06 ترم سوم 17.60 ترم چهارم )
    دیپلم 18 ( سمپاد اگه مهمه!!)
    این ترم حل تمرین درس مقاومت هستم !
    دارم روی یه پروژه کار می کنم که به گفته استادم حداقل دوتا کنفرانس یا یک ژورنال خارجی در میاد ازش انشالله !!!!
    وضعیت زبانم هنوز خوب نیست ! ( اما فک کنم وقت هست، نه ؟!؟! )
    دارم روی متلب کار می کنم !
    با استادام ارتباط خیلییی خوبی دارم ! اما نمی دونم چقدر معتبرن توی خارج کشور !!!!!!!!
    بدون فاند اصلا امکان رفتن از ایران ندارم ! ( هزینه خیلیی برام مهمه )
    کشور برام زیاد مهم نیست ! اما بدیهه با توجه به هزینه دنبال دانشگاه خوبم هستم !!!
    حالا اصلا امیدی هست با توجه به دانشگاه و مشکل مالی برام رفتن ؟!؟!؟!
    دانشگاه خوب با هزینه ی پائین توی رشته ی من هست ؟!؟
    روی کدوم بحش چقدر وقت بذارم به نظرتون ؟!؟ ( چون بعده این پروژه بازم می تونم رو مقاله های دیگه کار کنم !! )
    برای دکترا مستقیم درخواست بدم بهتره ؟! یا ارشد ؟! برای کم بودن فاند ارشد ؟! کدوم شانسم بیشتره ؟!؟!
    ارتباط با اساتید و دانشگاه هارو از کی شروع کنم ؟!؟!
    ممنونم از وقت با ارزشتون ...

Banned

با سلام
    دوستان عزیز ، احیانا گرفتن پذیرش و فاند برای Direct Doctora راحتتر نیست ؟؟
    من میخوام مستقیما از کارشناسی به دکترا درخواست بدم ( از دانشگاه های آمریکا ) . آیا امکان گرفتن کمک هزینه ی تحصیلی برای دکترا ( از کارشناسی مستقیم به دکترا ) وجود داره ؟؟؟
    من یه جایی توی همین سایت خوندم که میشه مستقیم از کارشناسی درخواست پذیرش برای دکترا داد .
    دو سئوال دیگه هم دارم .
    1 . من مدتی تدریس میکردم رشته ی کامپیوتر رو ( رشته ام کامپیوتر نرم افزاره ) . آیا برای نوشتن رزومه باید دقیق بنویسم کجا تدریس میکردم ؟؟؟
    آخه من برای نظامیان ارتش تدریس میکردم . نمیخوام بهشون این رو بگم که کجا تدریس میکردم . آخه شاید اسم ارتش و نظامی بیارم ، بهم فاند ندن
    البته چند جای دیگه هم همزمان تدریس میکردم ولی به صورت روز مزد ( ساعتی 1600 تومن میگرفتم و بیمه هم نداشتم ) . میتونم بهشون بگم همه ی مدت تدریسم رو یکجا بودم و اسم جاهای مختلفی که بودم رو نیارم ؟؟؟
    2 . سئوال آخرم هم اینه که کدوم دانشگاه ها راحت تر کارشناسی به دکترا پذیرش همراه با فاند میدن ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS: Mechanical Engineering, Ferdowsi University

سلام دوستان...........
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی هستم. معدل کارشناسیم تا اینجا 16.02 و دو ترم قبل 16.80 بود. واحد زیادی برام نمونده و این دو ترم باقیمونده رو میتونم معدل رو بالاتر هم کمی ببرم....
    تافل 101 و دو یا احتمالا سه تا recom هم میتونم جور کنم....
    به زبان فرانسه هم تا حدی مسلط هستم...)delf B1)
    یه مقاله البته داخلی دارم که البته فکر نکنم زیاد کمک کنه....
    به نظرتون با این رزومه دانشگاهی شانس واسه فاند دارم حالا اگر کامل هم نبود تا حدی که یه مقدارشو پوشش بده.........خیلی ناامیدم خودم که..
    ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن و نظراشونو بدن..........ممنون.

Junior Member

سلام دوستان گلم، خیلی خیلی مخلص همه!
    آقا منم وضعیتم تقریبا مثه آقا سعید گله با یه سری تفاوت که البته ایشون وضعیت بهتری داره!
    من:
    دانشجوی عمران آزاد انزلی- معدل 18- حل تمرین: مقاومت، معادلات، تحلیل سازه ها، سیالات و... هستم (اینارو میتونم ریکام بگیرم)، نرم افزارهای تخصصیم بلدم اما چون مدرکی ندارم فک کنم به درد نخوره! آیلتس 6.5 هم دارم راستی!
    برای اینکه حوصله شما دوستان گل سر نره نمیخام دوباره همه ی سوالات سعید خانو بپرسم، همه ی سوالات ایشون سوالات منم هست، من فقط اینو اضافه میکنم، امکان گرفتن فاند واسه من کلا تو آلمان وجود داره یا نه؟!
    اگه درصد بگین بهتره.
    مخلص همگی،
    شاد و پیروزو سلامت باشین همگی

Junior Member

سلام
    من مهندس صنایع
    مدل 14.5
    8 سال سابقه کار مدیریتی مرتبط با رشته
    دو مقاله در کنفرانس های بین المللی
    احتمال گرفتن پذیرش همراه فاند رو دارم؟
    از کدوم دانشگاه های آمریکا
    ممنون از همه دوستانی که اطلاعاتشون را در اختیار بقیه قرار می دن

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

سلام دوستان
    من قرار بود که به صورت self-fund برای آمریکا اقدام کنم. اما به دلیل افزایش چشمگیر قیمت دلار به فاند هم نیاز دارم! اما در این زمینه هیـــچ اطلاعی ندارم! من زیاد دیدم که بچه هایی که مقصدشون آمریکا هست می گن هزینه های ترم اول (یا نهایتا سال اول) رو خودمون می دیم و از ترم یا سال دوم فاند می گیریم! این به نظر من زیاد عاقلانه نیست، چون تضمینی وجود نداره که بعد از ترم اول کارشناسی ارشد financial assistance یا کار on campus ای پیدا کنیم که بالای 50% هزینه هامون رو پوشش بده. حالا به نظر شما چه قدر امکان داره که برای سال دوم MS فاند یا کار on campus بگیریم؟ یعنی احتمالش نزدیک به قطع هست یا اینکه خیلی ها بودند که assistanceship ای دریافت نکرده اند؟
    متشکر میشم تا دوستان تجربه هاشون رو در این باره مطرح بفرمایند تا من بتونم تصمیم درستی در مورد دانشگاهم برای MS بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)