صفحه 27 از 82 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قرار بود که به صورت self-fund برای آمریکا اقدام کنم. اما به دلیل افزایش چشمگیر قیمت دلار به فاند هم نیاز دارم! اما در این زمینه هیـــچ اطلاعی ندارم! من زیاد دیدم که بچه هایی که مقصدشون آمریکا هست می گن هزینه های ترم اول (یا نهایتا سال اول) رو خودمون می دیم و از ترم یا سال دوم فاند می گیریم! این به نظر من زیاد عاقلانه نیست، چون تضمینی وجود نداره که بعد از ترم اول کارشناسی ارشد financial assistance یا کار on campus ای پیدا کنیم که بالای 50% هزینه هامون رو پوشش بده. حالا به نظر شما چه قدر امکان داره که برای سال دوم MS فاند یا کار on campus بگیریم؟ یعنی احتمالش نزدیک به قطع هست یا اینکه خیلی ها بودند که assistanceship ای دریافت نکرده اند؟
    متشکر میشم تا دوستان تجربه هاشون رو در این باره مطرح بفرمایند تا من بتونم تصمیم درستی در مورد دانشگاهم برای MS بگیرم.
    بله درسته حتی میتونم اینجوری بگم که هیچ ضمانتی در کار نیست. اما این موضوع کاملا بستگی به دانشگاهی که میرید داره. اوضاع مالی و میزان فاندی که به دانشجو ها دادن تو سال های قبل رو حتما باید پرس و جو کنید. معمولا assistantship ها رو میدن به دانشجوهای PhD و برای دانشجوهای مستر گرفتنشون سخت تره اما غیر ممکن نیست چون خیلی ها رو میبینیم که دارن میگیرن.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام میلاد جان
    بله، این کار یه ریسکه همونطور هم که خودت میگی: ریسک! پس ممکنه موفق بشی مثلا TA بگیری ممکنه هم نتونی.
    مثلا یکی از بچه های لیسانس ما پارسال ارشد رفت U of Arizona و تونست فاند TA بگیره.
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Milad2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قرار بود که به صورت self-fund برای آمریکا اقدام کنم. اما به دلیل افزایش چشمگیر قیمت دلار به فاند هم نیاز دارم! اما در این زمینه هیـــچ اطلاعی ندارم! من زیاد دیدم که بچه هایی که مقصدشون آمریکا هست می گن هزینه های ترم اول (یا نهایتا سال اول) رو خودمون می دیم و از ترم یا سال دوم فاند می گیریم! این به نظر من زیاد عاقلانه نیست، چون تضمینی وجود نداره که بعد از ترم اول کارشناسی ارشد financial assistance یا کار on campus ای پیدا کنیم که بالای 50% هزینه هامون رو پوشش بده. حالا به نظر شما چه قدر امکان داره که برای سال دوم MS فاند یا کار on campus بگیریم؟ یعنی احتمالش نزدیک به قطع هست یا اینکه خیلی ها بودند که assistanceship ای دریافت نکرده اند؟
    متشکر میشم تا دوستان تجربه هاشون رو در این باره مطرح بفرمایند تا من بتونم تصمیم درستی در مورد دانشگاهم برای MS بگیرم.

Senior Member Milad2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, University of Oklahoma

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    بله درسته حتی میتونم اینجوری بگم که هیچ ضمانتی در کار نیست. اما این موضوع کاملا بستگی به دانشگاهی که میرید داره. اوضاع مالی و میزان فاندی که به دانشجو ها دادن تو سال های قبل رو حتما باید پرس و جو کنید. معمولا assistantship ها رو میدن به دانشجوهای PhD و برای دانشجوهای مستر گرفتنشون سخت تره اما غیر ممکن نیست چون خیلی ها رو میبینیم که دارن میگیرن.
    PERSIAN_BOY ی عزیز خیلی ممنون از جوابتون. من همومطور که عرض کردم متاسفانه نمی دونم به چه طریقی میشه fund یا یه کمک هزینه ای جور کرد! وقتی که page اساتیدی که در فیلد مورد علاقه ی من کار می کنن رو بررسی می کنم، هر کدوم چندین پروژه دارند که با فاند هم هستند، مثل:
    https://argis.research.ucf.edu/index...ec_type=people
    به خود استادا هم میل دادم که فکر نمی کنم جواب بدن (چون قبل از اینکه پذیرش بگیرم هرچی میل زدم جواب ندادند!!)، با توجه به اینکه من دانشجوی MS خواهم بود، به نظر شما به چه صورتی اقدام کنم تا جواب بگیرم؟ یا به کی میل بدم؟؟
    متشکر میشم راهنماییم بفرمایید

Junior Member

سلام
    دانشجوی ترم آخر رشته علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم
    2مقاله داخلی و 4 مقاله ISI دارم
    1 نوآوری ملی
    تهیه محتوای آموزشیدر دو طرح مختلف شرکت داشتم
    2سال در طرحهای پژوهشکده غدد همکاری داشتم
    معدلم 15.5 هستش.
    توصیه نامه های خوبی از اساتید مطرح دارم
    شانسم برای گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه خوب چقدر متونه باشه؟
    معدلم مشکل ساز میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام
    من دنشجوی لیسانس دانشگاه تهرانم، معدلم 18.75، یه مقاله ISI دارم مینویسم ،2 تا مقاله ژورنال(یکی ایران و یکی فرانسه)،12 تا مقاله کنفرانس داخلی، 4 تا بین المللی که یکیش هم به صورت شفاهی در مالزی، 2 تا کتاب ترجمه در دست انتشار، یه کتاب هم در دست تالیف، مدیر یه کارگاه بین المللی و سردبیر یه نشریه دانشجویی و یه فصلنامه علمی اجتماعی در دانشگاه تهران هستم، ،مدتی هم TA آزمایشگاه بودم، زبانم هم خوبه ولی هنوز آزمون ندادم، 2 تا طرح پژوهشی هم با استادام دارم، و یه گواهی ثبت ایده، با این شرایط میتونم از دانشگاه های رتبه یک پذیرش همراه با فاند بگیرم؟ به سایت DAADرفتم ولی یکی از شرایط اون اینه که 2 سال سابقه کار داشته باشین! ممنون از همه دوستان

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamidian نمایش پست ها
    سلام
    من دنشجوی لیسانس دانشگاه تهرانم، معدلم 18.75، یه مقاله ISI دارم مینویسم ،2 تا مقاله ژورنال(یکی ایران و یکی فرانسه)،12 تا مقاله کنفرانس داخلی، 4 تا بین المللی که یکیش هم به صورت شفاهی در مالزی، 2 تا کتاب ترجمه در دست انتشار، یه کتاب هم در دست تالیف، مدیر یه کارگاه بین المللی و سردبیر یه نشریه دانشجویی و یه فصلنامه علمی اجتماعی در دانشگاه تهران هستم، ،مدتی هم TA آزمایشگاه بودم، زبانم هم خوبه ولی هنوز آزمون ندادم، 2 تا طرح پژوهشی هم با استادام دارم، و یه گواهی ثبت ایده، با این شرایط میتونم از دانشگاه های رتبه یک پذیرش همراه با فاند بگیرم؟ به سایت DAADرفتم ولی یکی از شرایط اون اینه که 2 سال سابقه کار داشته باشین! ممنون از همه دوستان
    سلام دوست عزیز
    رزومه بسیار خوبی دارید و قطعا شانس دارید برای full fund البته امیدوارم مقالات و پژوهش هاتون حول یک محور اصلی باشه. (در این صورت شانستون افزایش پیدا میکند)
    به سابقه کار نیاز نیست اصلا! فقط از زبان قافل نشید که در کنار این رزومه حتما به یک نمره خوب زبان نیاز دارید، هر چه سریعتر برای یک امتحان زبان اقدام کنید.
    ضمنا سایت DAAD چرا !؟ با اساتید در تماس باشید و همینطور برای بورس های سازمانی (مثلا ERASMUS یا بورس سفارت ها) یا دانشگاهی اقدام کنید (البته پس از اخذ نمره زبان)
    موفق باشید
    ویرایش توسط Rezace : February 26th, 2012 در ساعت 12:09 AM

Question پاسخ : گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد در آلمان

سلام من دانشجوي سال سوم برق قدرت هستم مي خواستم براي تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد در كشور آلمان اقدام كنم معدل هم در حدود 17 هست به نظر شما از كدوم دانشگاه مي شه فاند گرفت و كي بايد اقدام كنم؟
    با تشكر
    Mother is all Beauties

Junior Member

سلام . من رشتم معماریه . کدوم دانشگاه ها برای ارشد فاند میدن؟ از کجا باید سرچ کنم؟

Junior Member

سلام. من فارغ التحصیل عمرانم. البته معدلم اصلا" خوب نیست.خواستم بدونم چه جوری با این وضع میتونم برای آمریکا اقدام کنم. مسلما" فاند هم می خوام. ممنون میشم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghmilad نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصیل عمرانم. البته معدلم اصلا" خوب نیست.خواستم بدونم چه جوری با این وضع میتونم برای آمریکا اقدام کنم. مسلما" فاند هم می خوام. ممنون میشم کمکم کنید.
    شما کمی بیشتر از خودتون بگین...معدلتون چنده؟ نمره زبان toefl و GRE؟ مقاله ای...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)