صفحه 30 از 82 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Don't believe what you hear. I am telling you, you have to apply for a PhD to be considered for funding. Funding for MSc students is extremely unlikely and it is only possible when a professor agree to support a master's student (which is ver unlikely). If you really need support then apply for PhD
    نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh13 نمایش پست ها
    I know my answer now,
    it would be hard but not impossible!! I heard some one has it from FL
    BTW tnx

Junior Member

همونطور که applied گفتن به هیچ وجه روش حساب نکنید. هم صحت حرفی‌ که شنیدید مشخص نیست و هم اینکه حتا اگه درست باشه باز هم به هیچ عنوان نمی‌شه روش حساب کرد. وقتی‌ اپلای می‌کنید باید موارد بسیار استثنائی رو کنار بگذارید. مثال موثق میزنم براتون: من دارم میرم دانشگاه northwestern و می‌دونم الان در مجموع ۳۷ تا دانشجوی ارشد داره. تعداد کسانی که فاند دارن "صفر" هست. یه دوستی‌ هم دارم که بدون فاند رفته Utah برا فوق برق، اون میگه بین ۲۰ نفر فقط یه امریکایی فاند داره که اونم ۲۰ ساعت در هفته تونسته GA بگیره برای سرپرستی امور خوابگاه ها. تعداد اینجور پوزیشن‌ها شاید به تعداد انگشتای دست هم نرسه تو یک سال. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh13 نمایش پست ها
    I know my answer now,
    it would be hard but not impossible!! I heard some one has it from FL
    BTW tnx

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

حرف همه دوستان عزیز درسته اما به نتایج پذیرش سری بزنید چیز دیگه ای می بینید.

Junior Member

کاش این فرومو یکی کنترل میکرد،چون خیلی جالب نیست به یه عده که الان به امیدو تشویق نیاز دارن فقط همش تکرار بشه "عمرا فاند بدن،به هیچ عنوان فاند بدن" درضمن تعداد کسایی که من دیدم فاند گرفتن از آمریکا تقریبا صد در صد کساییه که اپلای کردن (مواردی که خودم میشناسم و یکی دوتا نیستن)

"تعداد کسایی که من دیدم فاند گرفتن از آمریکا تقریبا صد در صد کساییه که اپلای کردن" this is obviously and absolutely wrong! even based on the admission results in this forum
    " جالب نیست به یه عده که الان به امیدو تشویق نیاز دارن فقط همش تکرار بشه "عمرا فاند بدن،به هیچ عنوان فاند بدن"" I am just saying my real opinion based on my experience. I do not want to discourage or encourage anyone, The only thing I am always trying to say are "FACTS". I hope other people are also doing that
    نقل قول نوشته اصلی توسط chadie612 نمایش پست ها
    کاش این فرومو یکی کنترل میکرد،چون خیلی جالب نیست به یه عده که الان به امیدو تشویق نیاز دارن فقط همش تکرار بشه "عمرا فاند بدن،به هیچ عنوان فاند بدن" درضمن تعداد کسایی که من دیدم فاند گرفتن از آمریکا تقریبا صد در صد کساییه که اپلای کردن (مواردی که خودم میشناسم و یکی دوتا نیستن)

Junior Member

ما اگه قرار بود به "فکت" هایی که تو این سایت بیان میشه گوش بدیم الان باید میرفتیم میمردیم. مثلا من خودم از آلمان فول فاند گرفتم واسه مستر،حالا شما برین "فکت های"مربوط به آلمانو تو فروم مورد نظر برسی کنین!

I don't have any information information about Germany, and I do not believe in forum results somehow, but I am in a US school and I am very experienced about Canada and USA universities. BTW, do not bother yourself and don't be angry! lets be constructive in this forum and feel free to guide other people based on your own experience. You can be a good guider for German schools
    ما اگه قرار بود به "فکت" هایی که تو این سایت بیان میشه گوش بدیم الان باید میرفتیم میمردیم. مثلا من خودم از آلمان فول فاند گرفتم واسه مستر،حالا شما برین "فکت های"مربوط به آلمانو تو فروم مورد نظر برسی کنین!

Junior Member gelareh13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری - غیرانتفاعی کمال الملک

نقل قول نوشته اصلی توسط nanotech نمایش پست ها
    همونطور که applied گفتن به هیچ وجه روش حساب نکنید. هم صحت حرفی‌ که شنیدید مشخص نیست و هم اینکه حتا اگه درست باشه باز هم به هیچ عنوان نمی‌شه روش حساب کرد. وقتی‌ اپلای می‌کنید باید موارد بسیار استثنائی رو کنار بگذارید. مثال موثق میزنم براتون: من دارم میرم دانشگاه northwestern و می‌دونم الان در مجموع ۳۷ تا دانشجوی ارشد داره. تعداد کسانی که فاند دارن "صفر" هست. یه دوستی‌ هم دارم که بدون فاند رفته Utah برا فوق برق، اون میگه بین ۲۰ نفر فقط یه امریکایی فاند داره که اونم ۲۰ ساعت در هفته تونسته GA بگیره برای سرپرستی امور خوابگاه ها. تعداد اینجور پوزیشن‌ها شاید به تعداد انگشتای دست هم نرسه تو یک سال. موفق باشید.
    ok thanks for responding I'd search for direct phd and Im totally disappointed from studying in us

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط applied نمایش پست ها
    No, it is impossible. Do a master is Iran, then apply for PhD
    BTW I have a good TestDaF if you know what is, and I have plans for europe as well, u r not in position to say "Do a master in Iran"!!! you can just guide with ur experiences about USA or anyshit u know about

رشته و دانشگاه

سلام
    می شه لطفا رشته و دانشگاهی که فول فاند از آلمان گرفتید رو بگید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)