صفحه 36 از 82 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

با سلام ...
    من لیسانس معماری ...
    قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در رشته معماری برای کشور اسپانیارو دارم..
    طبق حساب سر انگشتی که کردم دیدم هزینه زندگی و تحصیل در یک سال 40 میلیون تومان میشه !
    از طرفی هم میگن که اسپانیا خرجش پایین تر از بقیه هست !
    خواهش دارم من رو راهنمایی کنین..شاید من اشتباه کردم !
    و هم اینکه در رابطه با گرفتن فاند از دانشگاههای اسپانیا شانسی دارم ؟
    چون از قرار معلوم خیلی کمک خوبی هست.

سلام
    من لیسانس کامپیوتر دارم
    دانشگاه پیام نور
    معدل 13
    آیلتس 7
    اگر یه مقاله isi ام جور بشه شانسی واسه فاند دارم ؟
    هیچ دانشگاهی واسه پذیرش پیام نوری ها وجود داره؟
    درسم خیلی طول کشید تموم شه یه 7 سالی شد
    به نظرتون اصلن شانسی هست یا ... ؟
    ممنون اگه راهنمایی کنید

Member dream_liner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Aerospace

دوستانی که واسه عمران میخوان برن لطفا این پست رو بخونن. این پوزیشن هم واسه مستر فاند میدن هم واسه دکترا
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ht=#post931960

Junior Member

سلام خسته نباشید.من دانشجوی ترم اخر مهندسی صنایع بامعدل 13.5 هستم میخواستم بدونم احتمال گرفتن کمک مالی تو کدوم کشورا یا دانشگاهها بیشتره ک مطالعاتمو روی اونا متمرکز کنم .
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

سلام دوستان. من لیسانس زیست شناسی دانشگاه تهران دارم. تافل 583وTWE=4.5
    جی ار ای یک ماه دیگه دارم. معدلم 15.65 و مقاله هم ندارم. اکثر دانشگاه های آمریکا در سایتشون نوشتن که می تونید مستقیم از لیسانس به PHD اپلای کنید. حالا سوالم اینه که آیا باید حتماً دانشجوی لیسانس مقاله داشته باشه تا بپذیرنش برای دکترا؟ اگر نه ، آیا با این شرایط بهتره برای دکترا اپلای کنم یا مستر؟ برای مستر با این شرایط پذیرفته می شم همرا با فاند؟

Banned

دوستان با این شرایط نظرتون چیه برای فاند گرفتن از آمریکا
    لیسانس علوم سیاسی
    معدل حدودا 16 که به 17 هم میرسه
    آیلتس که قبلا امتحان دادم 7.5 بود الان هم همین حدوداست.
    جی آر ای هم شما برای 1200 حساب کنید
    توصیه نامه هم از استید بنام که در سطح بین المللی هم مطرح هستند مثل دکتر محمود سریع القلم. دکتر حاتم قادری. دکتر ابومحمد عسکر خانی. دکتر پیروز مجنهد زاده و ... موجوده و لازم باشه بیشتر هم میشه.
    مقاله در رشته ما اساسا چاپش در آی اس آی برای استاد تمام ها هم دشواره چه برسه به دانشجو. چون هیچ کدوم از نشریات داخلی رتبه آی اس آی ندارند . اما در نشریات داخلی و سایتهای خبری تحلیلی چند تایی هست.
    کلا این که میگند احتمال فاند برای مستر خیلی پایین تر از فاند مستر به دکترا هست وضعیتش چطوریه؟ یعنی اگر برای مستر اقدام کرد و فاند نگرفت نکته منفی محسوب میشه برای اپلای برای مستر به دکترا؟

Junior Member

sسلام به دوستان.سال 3 مهندسی صنایع هستم.با ایلتس 7و سابقه تدریس انگلیسی واسه ارشد میشه فاند گرفت؟از کجا؟مقاله واجبه؟

با سلام
    دوستان من یک سئوال داشتم و اونم اینه که من با این شرایط که میگم چه قدر امکانش هست که بتونم فاند از دانشگاههای استرالیا بگیرم
    1-مدرک کارشناسی معدن دانشگاه تهران جنوب و ارشد اکتشاف نفت از علوم تحقیقات با مدل 18
    2-مقاله خارجی ندارم ولی 2 تا مقاله داخلی دارم که شاید بتونم یکیش را به خارجی تبدیل کنم
    3-دوره های مدل سازی استاتیک و دینامیک مخزن را دیدم
    4- من میخواستم برم که اول ارشدم را اونجا ok کنم سپس برای دکترا اقدام کنم(دلیل این کارم هم این است که یکسری درسهای ارشد اکتشاف در زمین شناسی است و یکسری در مهندسی نفت و برای اینکه مشکلی برام پیش نیاد اینکار را میکنم)
    5- مدرک ایلتس هم 6 است
    خواهشناً یک راهنمایی بفرماید

Junior Member

از سایت انگلیسی که الان اسمش خاطرم نیست لیست این بورس ها رو در یک دفترچه با آدرس سایتا و مهلت اقدام و برخی شرایط نوشتم شاید به دردتون بخوره:
    1-دانشگاه bern در سوییس: 6نفر از کسانی که برای ارشد این دانشگاه اقدام کنند رو بورس میکنه. هزینه ی زندگی رو ماهانه میده.شروع تاریخ ثبت نام سپتامبر تا دسامبر 2012 این آدرسم نوشتم:int.unibe.ch/content/incoming/master-grant/index-eng.html
    2-دانشگاه westminister لندن: ددلاین 1نوامبر 2012 برای ورودی های ژانویه ی 2013 شامل پرداخت کل هزینه های پرواز زندگی و تحصیل westminister.ac.uk/study/prospective-students/student-finance/funding/scholarshippostgraduate/westminister-international-scholarships
    3-دانشگاه لوازان در سوییس: 10 نفر ارشد برای ورودی های ترم سپتامبر 2013 ددلاین هم در روز 15 دسامبر هست. unil.ch/international/page82856.html
    4-دانشگاه بردفورد انگلیس: تمامی هزینه ها. ددلاین june 2012 بوده برای ورودی های سپتامبر 2012 اما سال 2013 احتمالا تاریخش به همین منوال است. bradford.ac.uk/fees-and-finance-support/university-support/prospective-students/eu-and-international/countries-in-crisis/
    5-دانشگاه منیتوبا در کانادا: فرم بورس را از دپارتمان مربوطه طی ایمیل درخواست کنید برای ورودی های سپتامبر 2013ددلاینش 15 ژانویه ی 2013 است. umanitoba.ca/faculties/graduate_studies/funding/index.html
    اگه آدرسا صحیح نوشته نشده و نیومد در گوگل سرچش کنید آدرسو بنویسید گوگل تصحیحش کنه آخه این آدرسا کپی نبود از روی دفتر یادداشتم نوشتم.

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام در جال حاضر امریکا هستم و می خوام برای مستر معماری اپلای کنم الان کالیفرنیا هستم ولی هر دانشگاهی خوب فاند بده به اون ایالت می رم ،

لیسانس معماری از دانشگاه آزاد تهران مرکز معدل 17:03
    وضعیت portfolio = به نسبت خوب هنوز کامل نشده می تونم قویش بکنم

نمره تافل = 580 PBT ، که expire شده 2 سال و 2 ماه تا الان ازش گذشته اگه بتونم برای 17 نوامبر ثبت نام کنم باز می خوام امتحان بدم،آیا این موضوع این شانس قاند گرفتن رو میاره پایین ؟؟؟؟

جی آر ای هنوز ندادم ولی می خوام بدم روی 1000 شاید بتونم بیارم معلوم نیست !

چه دانشگاهی رو پیشنهاد می کنین ،؟؟؟ رزومم رو تا چه اندازه قوی کنم می تونم ucla پذیرش بگیرم ؟
    کسی حبر داره بیشترین میزان فاندی که USC میده چقدر هست ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)