صفحه 4 از 82 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط eh.pgss نمایش پست ها
    اصلا جای نگرانی نیست، فقط بستگی به رشته ات داره، و اینکه معمولا با استاد صحبت کرده باشی‌، توی دانشگاه من که کلی‌ ایرانی‌ هست که ۸۰% مستر میخونن و همه هم تقریبا فاند دارن، به صورت RA و یه کم هم TA ، پس اپلی‌ کن و به ایناش زیاد فک نکن، به امید خدا فاند هم میدا، در ضمن اینجا با مدرک ایران از هیچی‌ جا نمیمنید، خیلی‌ هم با سوادیم
    لطف میکنید بگید کدوم دانشگاه هستید؟
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Lightbulb پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    قصد جسارت نیست اما شما سوالتون رو در مورد این که شانس کدوم دانشگاه رو دارید رو بهتره در تاپیک مربوطه مطرح کنین تا این طوری بچه هایی که در اون تایپیک نظر میدن بتونن بهتون کمک کنن
    موفق باشید

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    قصد جسارت نیست اما شما سوالتون رو در مورد این که شانس کدوم دانشگاه رو دارید رو بهتره در تاپیک مربوطه مطرح کنین تا این طوری بچه هایی که در اون تایپیک نظر میدن بتونن بهتون کمک کنن
    موفق باشید
    سلام

این سوالی که من از ایشون پرسیدم کاملا مرتبط با تاپیک هست ، چون میخوام ببینم چه دانشگاهی هست که کلی‌ ایرانی‌ توش هست که ۸۰% مستر میخونن و همه هم تقریبا فاند دارن ؟
    ویرایش توسط zari : December 29th, 2009 در ساعت 02:52 PM
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

سلام

این سوالی که من از ایشون پرسیدم کاملا مرتبط با تاپیک هست ، چون میخوام ببینم چه دانشگاهی هست که کلی‌ ایرانی‌ توش هست که ۸۰% مستر میخونن و همه هم تقریبا فاند دارن ؟

ضمنا من سوالم رو در تاپیک مربوطه قبلا مطرح کردم ، ولی هنوز جواب واضحی نگرفتم

این هم متنش :

اگر ممکنه یه نگاه به رزومه من بندازید و بگید که به نظرتون برای کدوم دانشگاه ها اپلای کنم که شانس پذیرش در مقطع MASTER و با فاند رو داشته باشم
    سلام
    در مورد سوالتون که درباره ی دانشگاه بوده مشکلی نیست، اما ممنون میشم تمام سوالاتی که در مورد نظرخواهی در مورد رزومه هست، چه در مورد فاند هم پرسیده باشید و چه نپرسیده باشید، در تاپیک نظرخواهی در مورد شانس گرفتن پذیرش مطرح کنید تا فروم یکدست باشه.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member

check pdx.edu

Junior Member

من دیروز به سایت چند تا از دانشگاههای کانادا رفتم و اونجا کمک مالی از نوع TA , RA را برای همه ی دانشجویان بین الملی تضمین کرده بودند .
    آیا همچین چیزی حقیقت داره یا من اشتباه متوجه شدم؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    و یک سوال دیگه :
    اول باید پذیرش گرفت و بعد دنبال فاند بود و یا قبل از پذیرش باید واسه فاند اقدام کرد.
    ممنون میشم اگه جواب بدید.
    ویرایش توسط zari : January 14th, 2010 در ساعت 10:38 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba نمایش پست ها
    من دیروز به سایت چند تا از دانشگاههای کانادا رفتم و اونجا کمک مالی از نوع TA , RA را برای همه ی دانشجویان بین الملی تضمین کرده بودند .
    منظور این بوده که اگه پذیرش بدن حتما TA ویا RA هم میدهند،و این در صورتی هست که برای شما استاد پیدا بشه و منطقیه که این طور باشه،ولی رقابت خیلی بالا خواهد بود
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

پیش فرض پاسخ : بعد از پذیرش می شه از استاد درخواست TA/RAship کرد؟

بله صحت داره. بعضی از دانشگاها همچین سیاستی دارن. ولی تا اونجا که من میدونم این دانشگاها معمولا TA میدن به همه در سال اول، نه RA. اونم به این دلیله که شما باید به عنوان RA با یه استاد کار کنین و دانشگاه نمیاد بدون این که شما و استاد با هم صحبت کرده باشین چنین کاری کنه. البته امکان هم داره که استاد باهاتون تماس بگیره و یه مصاحبه مانندی باهاتون بکنه، بعد بهتون RA بدن.

در رابطه با سوال دومتون هم،‌ اگه دانشگاه از نوعی که ذکر کردین نباشه، هر چه زودتر شروع کنین بهتره!! البته این که «چه کار»ی بکنین بحث دیگه ایه.
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

مشخصا گرفتن فاند منوط به گرفتن پذیرش هست. اگر شما دقیق مطالعه کردید و چنین چیزی گفتند، پس حتما به تمام دانشجویان ورودی فاند میدن و به احتمال زیاد در پذیرش، سختگیری میکنند.
    اما من فکر میکنم یه بار دیگه بهتره چک کنید که ببینید برای مقطعی که شما میخواید هم تضمینی داده شده یا نه چون معمولا برای کارشناسی ارشد، فاند گرفتن سخت تر هست.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Hero

و یک سوال دیگه :
    اول باید پذیرش گرفت و بعد دنبال فاند بود و یا قبل از پذیرش باید واسه فاند اقدام کرد.
    ممنون میشم اگه جواب بدید.
    یکی از مهمترین خصوصیات دانشگاهای کانادا همین هست، یعنی وقتی بهت پذیرش میدند بهتون فاند میدهند، به این دلیل که اعتقاد دارند دانشجو میاد اینجا باید درس بخونه نه دنبال پول بدووه.. در مورد سوال دومتان در کانادا معمولا شما پذیرش می گیرید و چون پذیرشتون با فاند هست معنی نداره خودتون دنبال فاند باشید. ( این مخصوصا برای مستر ملموس تره.)

برخلاف آمریکا که شما اگر قبلش استادی رو پیدا نکرده باشید احتمال فاندتان میاد پایین در مورد دانشگاههای کاناد این صدق نمی کنه.

موفقق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)