صفحه 43 از 82 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

16.74 لیسانس و 19.05 فوق لیسانس...در مورد رشته هایی مثل اقتصاد سیاسی و سیاستگذاری اقتصادی اطلاعاتی ندارم، اونقدری که من می دونم خیلی از دوره های فوق لیسانس اقتصاد گرایش ندارن و حداکثر واژه اپلاید تو اسمشون هست و براساس درس های اختیاری که ارائه می دن یه مقدار می شه گفت که بعضی جاها "گرایش" متفاوتی ارائه می کنن. اما شخصا به نظرم رزومه خوبی دارین ولی نمی دونم در گرایش مورد نظر شما رقابت چقدر شدیده
    ...If you're not part of the solution, you're part of the problem

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ممکنه رفرنسی در این مورد بدید؟ روی سایت دانشگاه چنین چیزی رو نوشته؟
    دوست عزیز یکی از دوستام امسال اپلای کرده بود البته عضو فروم هست ولی ایدیش یادم نیست معدلش 16.30 بود به ایشان ایمیل زدن که برای من فوروارد کرده بود که برای بورس ایرانی ها معدل فوقشون کمتر از 16.60 باشه بررسی نمی شوند نمی دونم چطوری محاسبه کردند اگه ایمیل را پیدا کردم اینجا پیست می کنم!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

من تو باغ نبودم واسه همین کارشناسی درس نخوندم و معدلم پایین شده.با شرایطی که الان دارم تقریبا امیدی برای گرفتن پذیرش همراه با کمک هزینه واسم نمونده. حال که کار از کار گذشته میخواستم کمکم کنید که بتونم یه تصمیم کلی بگیرم.
    الان در حال خدمت سربازیم و تا اسفند 92 تموم میشه.
    کدوم راه رو برم بنظر شما بهتره؟
    1-با شرایط کنونی اقدام به پذیرش بکنم(یعنی برم دنبال توصیه نامه و رزومه و سرچ زمینه کاری اساتید و ....)
    2- سعی بر نوشتن مقاله داشته باشم و بعد اقدام کنم(با دوستان فوق لیسانسم رابطه برقرار کنم و مقاله بدم- در شرایط کنونی این مورد هم ممکنه چندین ماه طول بکشه)
    3-واسه فوق ایران بخونم (با معدل 18 به بالا + مقاله) بعدش اقدام کنم.
    4-کلا بیخیال تحصیل بشم و واسه کار اقدام کنم بعدا در همون کشور تحصیلاتم رو ادامه بدم( چون به سابقه کار با بیمه احتیاچ دارم باید اول اینجا حداقل 6 ماه تا دوسال کار مرتبط کنم - آلمانی یا فرانسه هم بلد نیستم )

ضمنا زبان انگلیسیم در سطح متوسطه ولی چون وقتم بازه میتونم 6 تا 8 ماهه به سطح عالی برسونمش.(دو ترم هم فرانسه رفتم که وقتی فهمیدم دوستان همین سایت واسه ویزای فرانسه به مشکل خوردن ترجیح دادم دیگه وقتی روش نذارم)

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: لیسانس غیرانتفاعی سجاد مشهد(فراغت از تحصیل سال 90)
    2. معدل: 14.64
    3. رشته: مهندسی برف-الکترونیک
    4. نمره زبان: ندارم - ولی میتونم نمره بالا بیارم
    5.نمره GRE یا GMAT و ....: ندارم ولی میتونم نمره بالا بیارم
    6. تعداد مقاله و نوع: ندارم
    7. شرایط خاص: بعد از تحصیل میخوام اقدام به کار و اقامت دائم کنم
    8. کشورهای مورد نظر به ترتیب اولویت: اروپا-امریکا-کانادا-استرالیا
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: بدون کمک هزینه نمیتونم-
    10.وضعیت رزومه: خیلی عادی( چندتا نرم افزار تخصصی-یه دوره جندماه فنی حرفه ای مرتبط-یه سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه و بتبع بدون قرارداد امضا کردن- و...)

هدف اصلیم این که بعد از تحصیل کار کنم و اقامت دائم بگیرم.

Junior Member

سلام دوستان
    رشتم ریاضی کاربردی هست معدل لیسانسم 15.94هست
    تافل ازمایشی 95شدم GRE هم میخوام بدم مقاله هم ندارم
    بنظرتون شانس فاند ارشد رو دارم؟برا امریکا کانادا
    بیخیال شم ارشد بخونم یا اپلای کنم؟

Junior Member mohade3mohade3 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering at golestan university

سلام دوستان:من عمران میخونم ترم دوم کارشناسی دانشگاه گلستان. میخوام برای فوق برای امریکا اقدام کنم.از الان شروع کردم برای نوشتن مقاله ولی ابتداشم.معدلم هم این دو ترم بنا به دلیلی کم شد حدود 15.
    مدرک زبان هم میگیرم یعنی ایلس ندارم اما دیپلم زبان دارم که قابل ترجمه است.gre رو هم شروع کردم میخوام بدونم شانسم برای دانشگاه های top چطوره؟؟؟؟میشه بگید از کجا شروع کنم؟
    با چه استادی ارتباط بر قرار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهشن جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط mohade3mohade3 نمایش پست ها
    سلام دوستان:من عمران میخونم ترم دوم کارشناسی دانشگاه گلستان. میخوام برای فوق برای امریکا اقدام کنم.از الان شروع کردم برای نوشتن مقاله ولی ابتداشم.معدلم هم این دو ترم بنا به دلیلی کم شد حدود 15.
    مدرک زبان هم میگیرم یعنی ایلس ندارم اما دیپلم زبان دارم که قابل ترجمه است.gre رو هم شروع کردم میخوام بدونم شانسم برای دانشگاه های top چطوره؟؟؟؟میشه بگید از کجا شروع کنم؟
    با چه استادی ارتباط بر قرار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خواهشن جواب بدید
    من منظور شما رو از سوال با چه استادی ارتباط برقرار کنم متوجه نمی شم! اینکه شما از ترم دو شروع به آماده کردن خودت کردی خیلی خوبه ولی برای مکاتبه با اساتید خوب زود به نظر می رسه! شما به عنوان یه دانشجوی ترم دو الان چی می تونی به یه استاد بگی واسه سه چهار سال دیگه؟!! من توصیه ام اینه که شما الان به دنبال این باشه که معدل خیلی خوب و بالایی بیاره و بتونی یه روزمه و سابقه علمی خوب برای خودت درست کنی. توی درس ها و کارهات عمیق شو، با ابزارهای نرم افزاری رشته خودت خیلی خوب بلد باش کار کنی. در نهایت به مسائلی مثل امتحان زبان و مکاتیه با اساتید و ... در سه ترم آخر تحصیلت بپرداز.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer & Software Engineering at University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط girisha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشتم ریاضی کاربردی هست معدل لیسانسم 15.94هست
    تافل ازمایشی 95شدم GRE هم میخوام بدم مقاله هم ندارم
    بنظرتون شانس فاند ارشد رو دارم؟برا امریکا کانادا
    بیخیال شم ارشد بخونم یا اپلای کنم؟
    دوست عزیز هر کسی با هر شرایطی شانس پذیرش و فاند خوب رو داره. فرمول جادویی واسه شما وجود نداره که تضمین کنه شما در اپلای موفق می شی یا نه! همه چیز بستگی به میزان انگیزه و تلاش شما داره. هر چه بیشتر برای تلاش کنی، شانست هم بیشتره. باید دنبال این باشی که واسه خودت یه CV خوب درست کنی، کارهای تخصصی یاد بگیری، با اساتید خوب مکاتبه کنی، بری مقالات و پروژه های اساتید رو بررسی کنی و هنگام مکاتبه نشون بدی به درد یه استادی می خوری و از این دست کارها. در مورد تافل آزمایشی هم باید بگیم که تافل آزمایشی خیلی با تافل اصلی فرق می کنه و اگه تو آزمایشی 95 شدی یعنی تو اصلی 80 می شی!! بنابرین لازمه که تلاشت رو بیشتر کنی. موفق باشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kahroba نمایش پست ها
    من دیروز به سایت چند تا از دانشگاههای کانادا رفتم و اونجا کمک مالی از نوع TA , RA را برای همه ی دانشجویان بین الملی تضمین کرده بودند .آیا همچین چیزی حقیقت داره یا من اشتباه متوجه شدم؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.و یک سوال دیگه :اول باید پذیرش گرفت و بعد دنبال فاند بود و یا قبل از پذیرش باید واسه فاند اقدام کرد.ممنون میشم اگه جواب بدید.
    میشه بگید سایت کدوم دانشگاه هارو چک کردید که این شرایط رو داشتن؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

سلام
    من لیسانس نرم افزار دارم دانشگاه آزاد، معدلم 14 ولی معدل ترم آخرم 19.53 شد! (نمیدونم این مهم هست یا نه)
    تازه درسم تموم شده هنوز مدرکم به دستم نرسیده.
    سابقه کار ندارم.
    برای IELTS میخونم تقریبا نمرم 5 الان ولی برا 7 دارم تلاش میکنم.
    یه مقاله دارم موضوعشWSN
    GRE ندادم ولی لازم باشه میگیرم.
    میخواستم بدونم با این شرایط من، کجا برای ادامه تحصیل خوبه؟
    و آیا میتونم Fund بگیرم؟ چون بدون کمک هزینه بعید میدونم بتونم از پسش بربیام.

1. لیسانس آی تی/ معدل 16.54
    2. 1 مقاله آی اس آی و دو مقاله IEEE، آیلتس 6. و 3سال سابقه کار مرتبط و 2ترم مربی حل تمرین در دانشگاه آزاد اسلامی، می خواستم از دوستان بپرسم آیا با ظرایط من می شه از دانشگاهی فاند گرفت؟ دانشگاهش زیاد مهم نیست
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)