صفحه 49 از 82 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

سلام دوستان کسی که توی امیرکبیر برق خونده واسه گرفتن فاند از دانشگاه های خوب آمریکا یا کانادا برای master چقدر شانس داره؟ معدلش باید حدودا چند باشه؟
    ممنون
    ویرایش توسط alikhan1 : February 6th, 2014 در ساعت 02:43 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhan1 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی که توی امیرکبیر برق خونده واسه گرفتن فاند از دانشگاه های خوب آمریکا یا کانادا برای master چقدر شانس داره؟ معدلش باید حدودا چند باشه؟
    ممنون
    سلام
    به فرض معدل خيلي خوب و GRE‌و تافل بالا ، كلا شانس كمك هزينه براي ارشد كمه. خصوصا كه رقابت هم زياده. اصولا دانشگاه ها از ارشد مخارج دانشگاه رو در ميارن. و شما بايد استادي پيدا كنيد كه براي پروژه اش دانشجوي ارشد ميگيره. اگر همچين موردي موافقت كنه شما رو ساپورت كنه ميتونيد اميدوار باشيد. پيدا كردن اين مورد هم نياز به جستجوي زياد داره و آسون نيست. ولي ميتونيد شانستون رو امتحان كنيد.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member Smaeel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - SUT

سلام دوستان
    میخواستم بدونم از کارشناسی میشه مستقیم پذیرش گرفت برا دکترا؟
    اگه میشه احتمال فاند گرفتن چقدره؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Smaeel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم از کارشناسی میشه مستقیم پذیرش گرفت برا دکترا؟
    اگه میشه احتمال فاند گرفتن چقدره؟
    سلام
    ميشه ول رقابت سختي داره با بهترين هاي كشورهاي ديگه. مخصوصا روي معدل و GRE‌ بايد نمرات بالايي داشته باشيد و اگر مقاله داشته باشيد باز شانستون بيشتره. ضمنا مقدارش به بودجه ي استاد بر ميگرده. معمولا مثل فاندهاي بقيه است يعني شهريه و مخارج يك زندگي دانشجويي كه هر سال ممكنه با توجه به عملكرد شما تمديد شه. البته بازم سيسات ها فرق داره. اصل موضوع گرفتن پذيرششه كه شرايط خوبي بايد داشته باشيد. خود سايت دانشگاه را بخونيد اطلاعات خوبي بهتون ميده.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش رشته‌هاي فني مهندسي در سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط puryas نمایش پست ها
    نام رشته تحصیلی و مقطع آن Ms.Sc. in Civil Engineering - Structural Engineering -

2.نام دانشگاه مقصد University of Southern California

3.نام دانشگاه کارشناسی دانشگاه تهران

4.معدل کارشناسی 17.03

5.نمره ی GRE ا Ver. 145, Quan. 165, Anal. 3.5

6.نمره ی تافل 104

7.تعداد و نوع مقالات ندارم.

8.سابقه ی کار دو ترم TA

9.مقدار و نوع کمک هزینه ی دریافتی هنوز مشخص نیست.

10.نحوه و زمان اطلاع رسانی در مورد پذیرش و توضیحات مربوطه دیشب از طریق ایمیل

11.تماس با اساتید قبل از اپلای یک مورد که اون هم گفته بود کمیته ی پذیرش باید تصمیم بگیره.

فقط یه سوال دارم از بچه هایی که قبلا این مراحل رو طی کردن. برای فاند، صبر کنم تا خودشون بهم اطلاع بدن یا خودم دست به کار شم (یعنی با استادا یا مسئول دپارتمان مکاتبه کنم.)؟
    بهتره برای فاند RA مکاتبه رو با اساتید مورد علاقه شروع کنید ولی فلوشیپ و TA ربط خاصی به مکاتبه نداره. توصیه میکنم در عنوان ایمیل بنویسید که پذیرش شدید و در متن ایمیل نظر استاد رو برای دادن پروژه RA جلب کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ucb نمایش پست ها
    بهتره برای فاند RA مکاتبه رو با اساتید مورد علاقه شروع کنید ولی فلوشیپ و TA ربط خاصی به مکاتبه نداره. توصیه میکنم در عنوان ایمیل بنویسید که پذیرش شدید و در متن ایمیل نظر استاد رو برای دادن پروژه RA جلب کنید
    چطوری نظرش رو جلب کنه؟ قبل از اینکه ایمیل بزنه خلاصه از مقالاتش درست کنه؟ تعداد استادا زیادن و قبل از اینکه بدونی استاد تو رو میخواد یا نه بخوای اینکارو بکنی واقعااا سخت و زمان بره . غیر از این باشه و بش بگی کاراتو دوست دارم هم که با بقیه فرقی نداری!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط puryas نمایش پست ها
    نام رشته تحصیلی و مقطع آن Ms.Sc. in Civil Engineering - Structural Engineering -

2.نام دانشگاه مقصد University of Southern California

3.نام دانشگاه کارشناسی دانشگاه تهران

4.معدل کارشناسی 17.03

5.نمره ی GRE ا Ver. 145, Quan. 165, Anal. 3.5

6.نمره ی تافل 104

7.تعداد و نوع مقالات ندارم.

8.سابقه ی کار دو ترم TA

9.مقدار و نوع کمک هزینه ی دریافتی هنوز مشخص نیست.

10.نحوه و زمان اطلاع رسانی در مورد پذیرش و توضیحات مربوطه دیشب از طریق ایمیل

11.تماس با اساتید قبل از اپلای یک مورد که اون هم گفته بود کمیته ی پذیرش باید تصمیم بگیره.

فقط یه سوال دارم از بچه هایی که قبلا این مراحل رو طی کردن. برای فاند، صبر کنم تا خودشون بهم اطلاع بدن یا خودم دست به کار شم (یعنی با استادا یا مسئول دپارتمان مکاتبه کنم.)؟
    كاليفرنياى جنوبى براى مستر فاند نميده كلاً. ميتونيد تو فروم همين سايت با موضوع دانشگاه usc اين قضيه رو خودتون ببينيد. سابقه نداشته كسى براى مستر از viterbi فاند بگيره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmh نمایش پست ها
    چطوری نظرش رو جلب کنه؟ قبل از اینکه ایمیل بزنه خلاصه از مقالاتش درست کنه؟ تعداد استادا زیادن و قبل از اینکه بدونی استاد تو رو میخواد یا نه بخوای اینکارو بکنی واقعااا سخت و زمان بره . غیر از این باشه و بش بگی کاراتو دوست دارم هم که با بقیه فرقی نداری!
    بهتره 2 یا 3 استاد رو که زمینه تحقیقاتی و مقالات شون مورد علاقه هست مشخص بشه و بعد با دلایل منطقی و موجه بگین که قصد دارم روی پروژه های شما همکاری داشته باشم. بهتره در ایمیل ذکر کنید که دارید به دلایل معقولی این پیشنهاد رو مثلاً به 2 استاد میدید. نباید خودشون بفهمن که شما به بیش از یک استاد و بصورت افراطی ابراز علاقه می کنید. فقط به 2 یا 3 استاد بصورت منطقی ایمیل بزنید و در اون ایمیل ها بگید که به فلانی و فلانی هم ایمیل زدم حالا هرچی دانشکده صلاح بدونه برای من قابل قبوله و از اینجور صحبت ها

در مورد جلب نظر استاد تاپیک مصاحبه تلفنی رو ببینید یا تاپیک ایمیل به اساتید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط USapp نمایش پست ها
    كاليفرنياى جنوبى براى مستر فاند نميده كلاً. ميتونيد تو فروم همين سايت با موضوع دانشگاه usc اين قضيه رو خودتون ببينيد. سابقه نداشته كسى براى مستر از viterbi فاند بگيره.
    اگر این موضوع در وبسایت رسمی viterbi هم اومده که دیگه فاند برای مستر منتفی میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط USapp نمایش پست ها
    این مساله فقط و فقط یه شایعه است که تو فروم مربوط به USC اونم توسط یه نفر (اگه بخونی فرومو متوجه میشی کی!) ایجاد شده. کسی که اصلا پذیرش نتونسته بگیره تا بخواد برسه به فاند! اصلا اینطور نیست. حتی همین چند وقت پیش دانشگاه یه ایمیل واسم فرستاد و راهنماییم کرد که چطور واسه یه اسکولارشیپ مخصوص دانشجو های اینترنشنال اپلای کنم. خود من هم چند نفر از بچه های سال های قبل دانشگاه خودمونو میشناسم که پذیرش با فاند از USC گرفتن. که اگه اینطور نبود اصلا اپلای نمی کردم واسه این دانشگاه.
    به هر حال ممنون از اینکه جواب دادی دوست من. اینارم گفتم که بعد ها اگه کسی این صفحه رو میخونه گمراه نشه.
    ویرایش توسط puryas : February 14th, 2014 در ساعت 04:22 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)