صفحه 51 از 82 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط ruuzbeh نمایش پست ها
    با سلام

این ایمیلیه که من امروز از یکی از استادای دپارتمان (که مکاتبه داشتیم) بعد از گفتن خبر پذیرشم دریافت کردم(در آمریکا):

Ruuzbeh

Congratulations on your acceptance for the MS program. I have several ongoing XXXXXX projects and I believe that we can find one suitable for your thesis work. However, I should clarify that while I can have you work in my lab, I do not have an assistantship to offer you. The MS students must pay their own way and cover all of their own expenses. If you are still interested, we can talk further when you arrive to define a project. Let me know your thoughts. Thanks

Dr. ......

من قبل از اپلای به این استاد ایمیل زده بودم و اونم جواب داده بود که پوزیشن خالی در زمینه ای که مورد علاقه منه و مرتبط با پروژه لیسانسم هست رو داره. البته ایشون اون موقع گفت که بیشتر مایله دانشجو مستر بگیره و رو همین حساب منهم برا مستر اپلای کردم و چند روز پیش هم چواب پذیرشم اومد. از این ایمیل خیلی تعجب کردم! مگه میشه استادی ندونه دانشجویی که ایمیل می زنه و دنبال پوزیشن تو گروه تحقیقی هست دنبال فانده؟
    نا گفته نماند که من بدون فاند اصن نمی تونم برم.
    اینطور که به نظر میاد ایشون نمی دونسته و فقط برداشتش از ایمیل شما این بوده که دوست دارید با ایشون کار کنید. همین. البته در موارد معدودی در دانشگاه های علی الخصوص آمریکا فاند می دن اما به نظر من حالا که با این استاد در تماسید بهش ایمیل بزنید و رک و راست بگید من نمی تونم هزینه های خودم رو پوشش بدم و نیاز به assistantship دارم. ببینید می تونه کمکی بهتون بکنه یا نه.

موفق باشید

Junior Member

سلام
    یکی از دوستانم برای اپلای کردن این شرایط
    معدل کارشناسی 16.80 رشته مهندسی معماری دانشگاه ازاد تهران جنوب
    نمره تافل : 106
    نمره gre : 310
    پورتفلیو قوی و دو مقاله
    یکی از مقاله ها در یک فصلنامه معماری( داخلی) چاپ شده
    البته موضوع پایان نامش مهمه که با یکی از اساتید دانشگاه تهران کار کرده و میخواهد این موضوع را در فوق ادامه دهد
    برای گرفتن فاند در کدام دانشگاه های امریکا شانس بیشتری داره به نظرتون کجا ها اپلای کنه بهتر نتیجه میگیره؟

Junior Member

سلام.

دانشجوی مهندسی برق - مخابرات دانشگاه شريف هستم.

سال سوم و با معدل 16.7
    زبانم خیلی خوبه، با اطمینان تافل و gre رو نمره ی بالایی میگیرم.
    مقاله ندارم.

احتمال اینکه از یه دانشگاه با رنک زیر 100 یا در بدترین حالت 150 فاند یا فول فاند بگیرم هست ایا؟؟! با توجه به اینکه اصلا روی کمک مالی خانواده نمیتونم حساب کنم... یا اینکه بهتر هست کنکور ارشد بدم و بعد اپلای کنم؟ با توجه به اینکه شاید برای ارشد اصلا شریف قبول نشم!

اصلا نمیدونم چه باید بکنم ممنون میشم کمک کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi19 نمایش پست ها
    سلام.

دانشجوی مهندسی برق - مخابرات دانشگاه شريف هستم.

سال سوم و با معدل 16.7
    زبانم خیلی خوبه، با اطمینان تافل و gre رو نمره ی بالایی میگیرم.
    مقاله ندارم.

احتمال اینکه از یه دانشگاه با رنک زیر 100 یا در بدترین حالت 150 فاند یا فول فاند بگیرم هست ایا؟؟! با توجه به اینکه اصلا روی کمک مالی خانواده نمیتونم حساب کنم... یا اینکه بهتر هست کنکور ارشد بدم و بعد اپلای کنم؟ با توجه به اینکه شاید برای ارشد اصلا شریف قبول نشم!

اصلا نمیدونم چه باید بکنم ممنون میشم کمک کنید.
    مسلما شانس دارید. چرا که نه؟ معدلتان را بالا نگهدارید و با یک نمره عالی GRE قطعا میتوانید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezaamin نمایش پست ها
    اینطور که به نظر میاد ایشون نمی دونسته و فقط برداشتش از ایمیل شما این بوده که دوست دارید با ایشون کار کنید. همین. البته در موارد معدودی در دانشگاه های علی الخصوص آمریکا فاند می دن اما به نظر من حالا که با این استاد در تماسید بهش ایمیل بزنید و رک و راست بگید من نمی تونم هزینه های خودم رو پوشش بدم و نیاز به assistantship دارم. ببینید می تونه کمکی بهتون بکنه یا نه.

موفق باشید
    اول اینکه ممنونم از نظرتون. دوم اینکه یه استاد دیگه تو همون دانشگاه بهم گفت پوزیشن داره ولی وقتی ازش پرسیدم این assistantship به حساب میاد یا نه این جواب و داد:

Sorry for my late response. Working in a research group as a part of your thesis work is not necessarily considered assistant-ship unless you are paid as TA or RA. Also skype interview with international students at this stage is not very effective, we encourage meeting student directly after they join in Fall. Thank you,

بازم معلوم نکرد که به ما پرداخت می شه یا نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    دوست عزیز تا جایی که من می دونم گرفتن ویزای کار اونم با مدرک لیسانس کار بسیااااااار سختی هست! باید کارفرما پیدا کنین و بعدش یه مدت زیادی وقت میخواد پروسش... همون ادامه تحصیل توی اروپا و آسیا برای ارشد شدنی تر به نظر میاد
    امیدوارم موفق باشید
    سلام بابت این موضوع ک گفتید فوق و اسیا بگیره تا از اونجا بتونه برای دکترا یه جای خوب تلاش کنه میخواستم در مورد خودم بپرسم منم کارنامه مناسبی ندارم ولی اگه بتونم فوقو دانشگاه شریف ایران بخونم و کارناممو مقاله و زبانو اینجا قوی کنم میتونم امیدی برای دکترا امریکا پیدا کنم یا دوستم میگه برم مالزی فوق و اونجا هزینه کنم راحتتر میتونم برم امریکا؟ چی کار بهتره؟ یک سال عمرم و قید همه رو بزنم بکوب کنکور ارشد اینجا؟ یا دنبال پذیرشم باشم؟ ممنونم از راهنماییتون؟

Junior Member

سلام
    سوال من این هست که آیا برای مستر دوم شانس فاند گرفتن بیشتره؟ من لیسانس مهندسی معماری از علم و صنعت با معدل 15.90 و فوق مدیریت پروژه و ساخت از دانشگاه تهران با معدل17.07 دارم(البته این معدل بدون پایان نامه است، هنوز دفاع نکردم) .می دونم که تافل بالای 105 حتما میگیرم . می خوام برای مستر همین رشته در آمریکا و کانادا و استرالیا (به ترتیب الویت) اقدام کنم. الویت من با اختلاف زیاد آمریکا هستش .می خوام بدونم شرایطم رو برای گرفتن فاند چطوری ارزیابی می کنین(خصوصا برای آمریکا).
    لطفا هر کسی در مورد اپلای کردن برای مستر دوم و گرفتن فاند برای اون اطلاعاتی داره یا کسانی رو می شناسه که اپلای کردن منو راهنمایی کنه.

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

سلام
    من لیسانس مدیریت بیمه از دانشگاه علامه طباطبایی هستم. معدلم 18.5 هست. مدرک زبان ندارم ولی زبانم خوبه اگر امتحان بدم می تونم آیتلس 6 یا 6.5 بگیرم. . شنیدم بعضی از دانشگاه های کشورهای اروپایی برای مقطع ارشد فاند میدن. درسته ؟ می خواستم بدونم من با این شرایط شانسی برای فاند دارم؟

Banned

دوستان من رتبه ارشدم 1 شده
    اینکه فاند برای مستر چقدر سخته رو میدونم اما رزومه زیر
    معدل 18 . رشته تحصیلی علوم سیاسی. دانشگاه تهران.
    4 مقاله در نشریات تخصصی رشته مربوطه ولی ISI نیستند یعنی اصلا در داخل نداریم و خارج هم عضو هیئت علمی هم بهز رو میتونه چاپ کنه تو رشته ما
    تعداد زیادی مقاله تحلیلی 10-15 تا توی پایگاهها تخصصی علوم انسانی
    IELTS: 7
    ریکام هم میتونم از استادی برتر رشته خودم بگیرم.
    به نظرتون شانس فاند دارم همون درصد کم رو منظورمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    دوستان من رتبه ارشدم 1 شده
    اینکه فاند برای مستر چقدر سخته رو میدونم اما رزومه زیر
    معدل 18 . رشته تحصیلی علوم سیاسی. دانشگاه تهران.
    4 مقاله در نشریات تخصصی رشته مربوطه ولی ISI نیستند یعنی اصلا در داخل نداریم و خارج هم عضو هیئت علمی هم بهز رو میتونه چاپ کنه تو رشته ما
    تعداد زیادی مقاله تحلیلی 10-15 تا توی پایگاهها تخصصی علوم انسانی
    IELTS: 7
    ریکام هم میتونم از استادی برتر رشته خودم بگیرم.
    به نظرتون شانس فاند دارم همون درصد کم رو منظورمه.
    دوست من

در مورد رشته شما اطلاعی دقیقی ندارم . ولی این قدر ها هم که میگن فاند گرفتن برای مستر سخت نیست . درسته سخت تر از دکتراست . دوست من اگر در رشته ی شما معموله فاند گرفتن در مستر و قبلا افراد بودن که گرفتن مطمین باش با رزومت حتما حتما میتونی بگیری.
    رزومتون خوبه اگر دانشجوی مهندسی بودید میگفتم میتونید 100 درصد میتونید بکیرید .
    دکترای مستقیم در آمریکا هم فراموش نکنید رزومتون توانایی اینو داره که در دانشگاه های خوب فاند بگیرید.
    من مهندسی هستم با معدل های کمتر شما دیدم خیلی راحت از جاهای خوب فاند گرفتن.
    من توی سایت دانشگاه ها که میگشتم توی هلند برای مستر اگر اشتباه نکنم برای رشته های علوم انسانی فاند های خوبی بود.

موفق و پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)