صفحه 52 از 82 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Banned

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    دوست من

در مورد رشته شما اطلاعی دقیقی ندارم . ولی این قدر ها هم که میگن فاند گرفتن برای مستر سخت نیست . درسته سخت تر از دکتراست . دوست من اگر در رشته ی شما معموله فاند گرفتن در مستر و قبلا افراد بودن که گرفتن مطمین باش با رزومت حتما حتما میتونی بگیری.
    رزومتون خوبه اگر دانشجوی مهندسی بودید میگفتم میتونید 100 درصد میتونید بکیرید .
    دکترای مستقیم در آمریکا هم فراموش نکنید رزومتون توانایی اینو داره که در دانشگاه های خوب فاند بگیرید.
    من مهندسی هستم با معدل های کمتر شما دیدم خیلی راحت از جاهای خوب فاند گرفتن.
    من توی سایت دانشگاه ها که میگشتم توی هلند برای مستر اگر اشتباه نکنم برای رشته های علوم انسانی فاند های خوبی بود.

موفق و پیروز باشید
    رشته ما چون جزو رشته های تجملاتی و بیخود هست ((: پولش کمه و دانشگاهها بودجه های کلانی اختصاص نمیدند برای این کارا زیاد. راستش یه مقدار هم دو دل هستم چون دانشکده وزارت امور خارجه که بورسیه وزارت خارجه هست و دیپلماتها از اونجا فارغ التحصیل باید بشند هم تقریبا خیالم راحته که میتونم از سدهای علمی و گزینشیش بگذرم . دایرکت که فک نکنم روزمه چندان چشم گیری داشته باشم واسش! یکی از دوستام مهندسی هم بود تازه معدلشم 18 بود مقاله هم داشت رشتش صنایع بود بعد میخواست ارشد اقتصاد بخونه دایرکت اپلای کرد تقریبا هیچکجا بهش فاند ندادن حتی دانشگاههای معمولی حالا نمیدونم این برای وضیعیت اقتصاد و دلیل تغییر رشتش بود یا .....
    وضعیت بغرنجیه ((:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    استرالیا که من ندیدم و نشنیدم که به کسی فاند بده واسه مستر.
    کانادا هم باید حتما بگردی استاد پیدا کنی. با توجه به اینکه فعالیت پژوهشی به اونصورت نداری بعیده مگر اینکه استادی باشه که از اون 2 تا اختراعت خوشش بیاد. به هر حال رزومت رو بفرست براس اساتید کانادا. اما در کل زیاد اوضاع فاند اونا هم جالب نبود امسال و بعضا حتی اجازه نداشتن دانشجوی international بگیرن استادا.
    برای اروپا هم میتونی یه سری جاهای خاص که فاند میدن اقدام کنی با توجه به اینکه معدلت بالاست به نظرم شانس داری. چون خیلی مهمه معدل واسشون. مثلا دانشگاه های هلند مثل delft یا Eindhoven میدونم که بورس های خوبی میدن. یا بعضی دانشگاه های ایتالیا مثل polytechnique milan یا سوئیس مثل EPFL. نتایج پذیرش فروم رو که چک کنی میبینی که خیلی از بچه ها تونستن بگیرن. یا مثلا بورسیه Erasmus Mundus که البته تعداد رشته ها و دانشگاه هاش محدوده..
    آمریکا هم که معمولا از اول فاند نمیده به دانشجوی مستر اما میتونی پذیرش رو بگیری بری و بعدا ساپورت بگیری از استادا ( نمره GRE خیلی مهمه.. میتونی direct PhD هم اقدام کنی برای US که شانس فاندش به مراتب بالاتره )
    میشه بپرسم اینکه میگید بعدا ساپورت میگیری در مستر مفهومش چیه دقیقا؟ یعنی چطوری میشه دقیقا مثلا از ترم دوم مستر فاند گرفت؟ چطور میشه مخ یه استاد رو زد که اقا جون من میخوام تز مستر رو با شما کار کنم؟ میشه گفت بهشون که position خالی دارین یا نه؟ یا اصلا رسم هستش همون اولش بگی من دنبال مثلا tuition waive هستم؟
    لطفا هر کی نظری داره بگه کمک بزرگی کرده.

لطفا دوستانی که از ترم دوم مستر در امریکا تونستند فاند بگیرند و ترم اول فاند نداشتن لطف کنن از تجربیاتشون بگن. چطور با اساتید ارتباط برقرار کردن؟چه کاری کردین دقیقا که حداقل شهریه waiveبشه؟
    ویرایش توسط Simon : May 19th, 2014 در ساعت 04:34 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط khalas نمایش پست ها
    میشه بپرسم اینکه میگید بعدا ساپورت میگیری در مستر مفهومش چیه دقیقا؟ یعنی چطوری میشه دقیقا مثلا از ترم دوم مستر فاند گرفت؟ چطور میشه مخ یه استاد رو زد که اقا جون من میخوام تز مستر رو با شما کار کنم؟ میشه گفت بهشون که position خالی دارین یا نه؟ یا اصلا رسم هستش همون اولش بگی من دنبال مثلا tuition waive هستم؟
    لطفا هر کی نظری داره بگه کمک بزرگی کرده.

لطفا دوستانی که از ترم دوم مستر در امریکا تونستند فاند بگیرند و ترم اول فاند نداشتن لطف کنن از تجربیاتشون بگن. چطور با اساتید ارتباط برقرار کردن؟چه کاری کردین دقیقا که حداقل شهریه waiveبشه؟
    You can definitely discuss with professors about your thesis and whether they have any assistant-ship positions available or not, since the very first day you arrive at school.
    There is technically nothing stopping you. Also, a good idea would be to discuss with the department chair to see if the department has any TA position available for the upcoming semester.
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

سلام
    احتمال گرفتن پذیرش با فاند کامل در رشته غیر مرتبط در مقطع مستر هست؟
    با معدل بالای 17 دانشگاه آزاد و مثلا داشتن یه مقاله در رشته قبلی...؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط penguinsjr نمایش پست ها
    سلام
    احتمال گرفتن پذیرش با فاند کامل در رشته غیر مرتبط در مقطع مستر هست؟
    با معدل بالای 17 دانشگاه آزاد و مثلا داشتن یه مقاله در رشته قبلی...؟؟
    سلام
    تا جاییکه اطلاع دارم تو امریکا که منابع فاند بهتری نسبت به جاهای دیگه داره احتمال خیلی پایینه تازه اگر مرتبط باشه. در مورد غیر مرتبط که احتمال خیلی ضعیف میشه. با این حساب این چیزیه که دیده میشه شما تلاشتون رو بکنید شاید نتیجه گرفتید.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجو ارشد ریاضی هستم. معدل لیسانسم 15.94 هست ولی GPA 60 واحد آخرم تقریبا 3.7 هست(wes تبدیل کردمش). رشته ارشدم کنترل هست که به برق نزدیک هست. سوالم اینه بنظرتون با کارشناسی میتونم تغییر رشته بدم؟ امید فاند هست؟ رقابت برا برق هم زیاده؟gre ریاضی 161 انشا 3.5 و وربال 137 هستم. بنظرتون از ارشد بودنم استفاده کنم؟ چون تو درسای تیوریشون ضعیف هستم دوست دارم از ارشد شروع کنمش.

Junior Member

سلام دوستان
    من ترم 6 کارشناسی صنایع ام. معدلم 17.12. ولی هیچ مقاله و کار تحقیقی ندارم . وضعیتم زبانم بد نیست. به نظر شما شانس پذیرش و گرفتن فول فاند رو واسه ارشد توی امریکا دارم.
    واسه اینکه شانسم بیشتر بشه چیکار کنم؟

سلام. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    من ترم 6 کارشناسی رو تموم کردم معدلمم 18ئه. مقاله و تحقیق ندارم. میخوام برای کارشناسی ارشد مالی آمریکا اقدام کنم. سیتیزن آمریکا هستم. وضعیت زبانمم خوبه. الانم دارم مدیریت صنعتی میخونم. یکی از ریکامندیشن هام هم از یه استاد معتبره. اگه فعالیت های کنار درس اهمیت داره تو تیم های ورزشی و برگزاری سمینار های دانشگاهی شرکت داشتم. فن بیان قوی ای دارم. ta بودم.
    متشکر.

Junior Member

معدل = 18.03
    دانشگاه = ترم 6 دانشگاه رجایی (شاگرد اول)
    رشته = مهندسی مکانیک - طراحی جامدات (زمینه بیومکانیک)
    مقالات خارجی = 1 آی اس آی ایمپکت 2.5، 1 آی اس آی سابمیت شده
    مقالات داخلی = 2 کنفرانس داخلی
    سایر افتخارات و مدارک = 1 ثبت اختراع
    TAهم بودم و فاند خیلی برام مهمه فقط؛ چقدر میتونم به فول فاند امید داشته باشم و چه کشورهایی؟
    ممنون؛

Junior Member

سلام دوستان

من معدل کارشناسیم پایین هست حدود 13و رشتم ریاضی (البته معدل 2 سال اخرم حدود 15 هست و 6 ساله لیسانس گرفتم)

با توجه به این که در مسابقات ریاضی مدال برنز دارم و تجربه TA شدن در برخی از درسها و الان دارم روی مقاله ای کار میکنم (البته امیدوارم که نتیجه بخش باشه)

به نظر شانس پذیرش من با فاند کامل یا فاند نسبتا خوب چه قدر میوتونه باشه؟

آیا با GRE math subject میشه این معدل رو cover کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)