صفحه 54 از 82 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

سلام دوستان
    میشه لطفن منو راهنمایی کنید: من اگه بخام برای فاند اقدام کنم، از الان میتونم مکاتبه با اساتید رو شروع کنم یا باید منتظر شروع فصل پذیرش باشم؟! البته با توجه به اینکه من رشته ام هنره، تو این فروم خیلی ناامید شدم که اصن به رشته هنر فاند یا کمک هزینه ای تعلق نمیگیره، یا شایدم خیلی سخت، امل میخام تلاشمو بکنم، میشه راهنمایی کنید که تو نامه اساتید باید به چه عناوینی بپردازیم؟!
    ممنون...

Junior Member

سلام به همه ى دوستان اگه راهنمايى كنيد ممنون ميشم!
    1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : ليسانس ، دانشگاه تبريز(البته دو ترم ديگه تموم ميكنم)
    2. معدل:حدودا١٧.٥
    3. رشته : فيزيوتراپى
    4. نمره زبان : فعلا اقدام نكردم ولى نمره ى خوبى ميگيرم
    5.نمره GRE یا GMAT و ....
    6. تعداد مقاله و نوع : متاسفانه فعلا ندارم
    7. شرایط خاص : شاگرد اول دانشگاه،دو مورد ثبت اختراع، چاپ كتاب ، حائز رتبه از برخى جشنواره داخلى و دانش اموز سمپاد
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : اولويت خاصى ندارم فقط كشورى رو ميخوام كه از نظر هزينه و امنيت مناسب باشه
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره : حتما ميخواهم بورس بگيرم و اگه امكانش باشه دكتراى رشتمو مستقيم بگيرم
    ممنون ميشم راهنمايى كنيد كدوم كشور مناسبه و ايا به من بورس ميدن؟و يه سوال ديگه اينكه از كى بايد اقدام كنم؟بعد گرفتن مدرك ليسانسم؟

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه : کارشناسی - موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری
    2. معدل:16.62

3. رشته: مهندسی رباتیک
    4. نمره زبان : آزمون آیلتس در آخر این ماه شرکت می کنم که به نظرم نمره ای بین 6.5تا7 بگیرم
    5.نمره GRE یا GMAT و .... : شرکت نکردم
    6. تعداد مقاله و نوع : ندارم
    7. شرایط خاص: پژوهشگر نمونه رشته رباتیک در دانشگاه سال 1392 - پروژه کارشناسی "طراحی و ساخت بازوی دولینکی صفحه ای" هست که اولین ربات ساخته شده در دانشگاه می باشد(نمره پروژه20)/ دوره کارآموزی3ماهه در کارخانه کوکاکولا/ عضو هیئت موسس انجمن علمی / 2ترم حل تمرین کار کردم
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت : آمریکا-کانادا-سوئد- نروژ- آلمان

9.سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: برای مستر رشته مکانیک یا رباتیک-فاند کامل- در سوئد مشکل مسکن نخواهم داشت.
    پ ن : حدود 4سال در سازمان عمران توسعه حسابدار هستم در حین تحصیل شاغل هم بودم. ولی حسابداری به رباتیک هیچ ربطی نداره! فقط شاغل بودن میتونه اثری داشته باشه؟ در رزو مه ام ذکر کنم یا نه؟

Junior Member

سلام من دانشجوی کارشناسی حقوق هستم و میخوام برای ارشد یا از دانشگاهای انگلستان و یا امریکا پذیرش با فاند بگیرم.میتونید بهم بگید که شرایطش چیه؟باید حتما سابقه ی کار داشتع باشم؟چه چیزایی واسه رزومم لازمه و چقدر شانس قبولی دارم؟

Junior Member

باسلام

من برای همسرم که رشته اش کارشناسی دبیری زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد تهران جنوب بوده میخوام اقدام کنم برای ادامه تحصیل تو مقطع کارشناسی ارشد در آمریکا.
    معدل کارشناسی همسرم ۱۷.۶ شده. ازاستادهاش ریکام راحت میتونه بگیره. تو نامه انگیزشی و این حرفها هم مشکلی نداره. رایتینگش خیلی خوبه
    )

می خواد تو رشته Creative Writing یا Applied Linguistic ادامه تحصیل بده.
    الان هم توی دوره آماده سازیه تا برای جی آر ای و تافل آماده بشه. برآورد من اینه که 300 رو تو جی آر ای و 80 به بالا تو تافل بگیره. اینها مینیموم بودند و امکان اینکه بیشتر از اینها بگیره خیلیه زیاده.

باتوجه به رشته همسرم و اینکه 24 سالشه و سابقه کار چندانی جز تدریس به مدت کوتاه تو موسسات آموزش زبان انگلیسی نداره، آیا احتمال اینکه ما بتونیم فاند کامل یا پارشال فاند بگیریم هست؟
    طبق برآوردهای من می تونیم یکسال اول رو بدون فاند هزینه ها رو کاور کنیم (۳۰ هزار تا) اگر نشد سال اول فاند بگیریم به هر دلیل آیا امکانش هست از سال دوم فاند گرفت؟ در کل عوامل موثر تو فاند گرفتن در رشته ای که فنی نیست چی می تونه باشه؟
    و مهمتر از همه از کدوم دانشگاه ها برای این رشته یا کلاً رشته های مشتق زبان انگلیسی میشه خوب فاند گرفت؟

متشکرم
    رسول

Junior Member

سلام من هم مثل شما هستم. البته این صفحه به رشته حقوق مرتبط نیست می تونی به مباحث رشته حقوق مراجعه کنی. تنها مدرک مورد نیاز برای شما تافل هست بعد از اون هم معدل بالا. تافل ترجیحاً بالای 110. تعداد محدودی از دانشگاه های آمریکا مدرک ال ست می خوان. همین مدارک باید از طریق ال سک برای اون دانشگاه ارسال کنی. اگر معدل بالای 17 تافل 110 و آزمون ال ست بالای 165 داشته باشی راحت پذیرش می گیری با فاند عالی چون اکثر دانشگاه های آمریکا برای حقوق چون دکترا نداره صد در صد فاند می دن

سلام دوستان...با رزومه ای که دارم میخوام بدونم شانسی واسه گرفتم فول فاند از دانشگاه Mc Master کانادا برای مقطع کارشناسی ارشد دارم؟؟؟
    لیسانس مهندسی عمران-عمران دانشگاه شیراز با معدل 15.5
    تافل و GRE هنوز ندادم...
    امکانش هست؟؟
    واسه EPFL چی؟

Junior Member

سلام
    یک سری دانشگاه ها هستند که مستقیم توی صفحه دپارتمانشون نوشتن هیچگونه فاندی برای ارشد ندارن که نمونه خیلی معروفش computer science دانشگاههای جان هاپکینز و دوک و...است. بعدش ولی گفتن میتونید از دانشگاه وام بگیرید و یا بعد از شروع کلاس on-campus activity داشته باشین. حالا سوال من اینه که اگه از این تیپ دانشگاهها که رسما اولش هیچ کمکی نمیکنن پذیرش بشه گرفت چقدر احتمال داره بعدش به ادم کمک کنن حتی اگه نگفته باشن میتونین بعد از پیوستن به دانشگاه TAو... بگیرین. و اینکه وقتی اینطور مستقیم میگن ، شانس ،TA و.. گرفتن چقدر کمتر میشه بعد از ترم یک؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Italian language

سلام
    من رو لطفا راهنمایی کنید. اینجا همه اکثرا رشته های مهندسی هستن ولی من لیسانس زبان ایتالیایی هستم با معدل 19 ازاد تهران. IELTS 6 . مدرک C1 ایتالیایی هم از ایتالیا دارم. ایا اصلا شانسی برای پذیرش در مقطع ارشد و fund رشته خودم رو دارم یا کانادا یا امریکا ؟؟؟؟؟

ممنون

Junior Member

سلام
    یکی به من کمک میکنه

رشته برق قدرت
    کاردانی: معدل 14 دولتی
    کارشناسی: معدل 16 آزاد همدان
    گذراندن دوره 18 ماهه برق صنعتی که این دوره مورد تایید ایران و آلمان میباشد
    دو مقاله ثبت شده در isi
    برنامه نویسی plc زیمنس s7
    توانای کار با نرم افزار matlab و بعضی از نرم افزارهای تخصصی رشته برق قدرت
    توانای راه اندازی انواع تابلو برق صنعتی
    کتاب : یکی نوشتم
    دارای مدرک زبان آلمانی درجه B1
    ببخشید نامنظم هست ولی ممنون میشم بگید میتونم پذیرش بگیرم یا نه؟ اگه میتونم به نظرتون کدوم دانشگاه فنی آلمان اپلای بزنم؟

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)