صفحه 55 از 82 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

سلام به همگی
    بچه ها منم یه کمکی بکنین من اصلا از پذیرش و فاند و... چیزی نمیدونم ولی خیلی میخوام تحصیل خارج برم
    در حال حاظر دانشجوی ترم 6 دانشگاه ازاد رشته مهندسی مکانیک

معدلم چند ترم کم اومد ولی معدل کلم الف خواهد بود
    3 تا اختراع دارم
    2 تا مقاله
    زبان ایلتس 6.5
    تسلط کامل بر مهندسی مکانیک و نرم افزارای کتیا اباکوس
    تسلط کامل بر الکترونیک و طراحی مدارات الکترونیکی (2 تا از اختراعام الکترونیکی بودن و طراحیش کلا با خودم بوده) نرمافزار پروتعوس و التیوم

من شرایط مالیم طوری نیست که از ایران بتونن برام پول بفرستن واسه همین فقط بورس یا فول فاند نیاز دارم یا حتی میتونم اونجا کار کنم
    با این شرایط به نظرتون چقدر شانس دارم؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.من ترم آخرای 5 شهرسازی دانشگاه دولتی میخونم.معدلم هم تا الان17/50 هست ولی با تلاشی که دارم میکنم به نظرم تا آخر کارشناسی به 18برسونم...از نظر زبان هم 6/5 رو هم میتونم بگیرم...یه گواهی از همایش بین المللی و یه مقاله داخلی هم در دست اقدام هست.....دوستان شرایط من رو چطور ارزیابی میکنید؟؟؟

سلام.من دانشجوی ترم 6 عمرانم دانشگاه صنعتی اصفهان. تافل100 . gre میدونم خیلی خوب میشم. تا الان TA چند تا درس مهم بودم. سابقه تدریس خصوصی درسای دانشکاه و دبیرستانم توی یه اموزشکاه دارم. معدلمم نزدیک 17. recommendationam میتونم بگیرم. دبیر انجمن علمی دانشکاهم بودم. سوال من اینجاست که کنکور بدم و ارشد همینجا بگیرم یا اینکه 9 ترمه تمام کنم و اقدام کنم واسه امریکا یه دانشگاه خوب؟ میخوام full fund شم حتما

نقل قول نوشته اصلی توسط rezafarhang نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی ترم 6 عمرانم دانشگاه صنعتی اصفهان. تافل100 . gre میدونم خیلی خوب میشم. تا الان TA چند تا درس مهم بودم. سابقه تدریس خصوصی درسای دانشکاه و دبیرستانم توی یه اموزشکاه دارم. معدلمم نزدیک 17. recommendationam میتونم بگیرم. دبیر انجمن علمی دانشکاهم بودم. سوال من اینجاست که کنکور بدم و ارشد همینجا بگیرم یا اینکه 9 ترمه تمام کنم و اقدام کنم واسه امریکا یه دانشگاه خوب؟ میخوام full fund شم حتما
    دوست من با رشته ی عمران آشنایی ندارم ولی میدونم اگر جی آر ای خوب بدید قطعا شانس دارید توی یه رنک متوسط فاند بگیرید . یکی از دوستان خودم با معدل 17.7 فول فاند شد دانشگاه آلبرتا . شما هم قطعا شانس دارید و تلاش خودتون رو بکنید . و فقط برای آمریکا اقدام نکنید . همه ی تخم مرغاتونو توی یه سبد نچینید .

موفق و پیروز باشید
    If God is on our side
    ?Who can be against us

سلام دوستان میخوام بدونم آیا شراط لازم رو دارم برای پذیرش از آمریکا و یا کانادا یا دانمارک
    ​ممنون خیلی مهمه کمکم کنید
    ۱ - من لیسانس رو خراب کردم حالا اگر در ارشد خوب بخونم و معدل خوبی وکسب کنم حلا دانشگاه آزاد باشه و همینطور بار زومه تسلط بر CCNA , MCSA و GNS3 و packet tracer و زبان های طراحی وب ..net,CSS3,JS,node.js آشنایی با C# , c++ و سابغه تدریس برای پلیس فتا ... و مقالات داخلی و ایلتس ۷ و همینوطور تسلط به برنامه ها گرافیکی مثل فتوشاپ و تعمیرات کامپیوتر و ... برنامه نویسی ربات و همینطور داشتن یک صفحه شخصی که نمونه پروژه های انجام داده شده من درآن باشد که استاد بتونه از کارای من سردربیاره و ... راستی من در زبان Speaking من خلیلی خوب هست میتونم دوباره برای ارشد پذیرش بگیرم که بورس کامل شم چون از پس هزینه ها بر نمیام و یا چه پیشنهادی دارین برای من که بتونم اقدام کنم و بورس بشم البته روی پروژه مهمی پزشکی هم کار میکنم برای خوارزمی
    کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ دوستان چه چیزی کم دارم که باید روش کار کنم ؟

Junior Member

هوالحبیب
    سلام دوستان عزیز
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شیراز هستم و بسیار علاقه مندم که برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد به فرانسه بروم. اما با وجود رایگان بودن تحصیلات، توانایی پرداخت هزینه های سکونت در فرانسه را، آنطور که شنیده ام حدود ماهانه حداقل 700-900 یورو، شخصا ندارم. اما در عوض می توانم در عرض حداکثر 2 سال رزومه قابل قبولی اعم از سطح مناسب زبان فرانسه(حداقل B2)، کار تحقیقاتی (مقاله)، کار عملی (نقد، داستان کوتاه و نمایشنامه) فراهم کنم. من حیث المجموع پیشنهادتان چیست؟ آیا به نظرتان گرفتن فاند یا اسکالرشیپ محتمل و انتظار من منطقی است؟
    با آرزوی کامیابی روزافزون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه شیراز

دوستان منو راهنمایی میکنید؟
    لیسانس مهندسی کامپیوتر سخت افزار دانشگاه شیراز معدل 14.8 که درسهای تخصصی نمره بالا دارم و توی پایه و عمومی نمراتم پایین هست
    حدود 10 بار TA درسهای معماری و منطقی و دیتا بودم و 3 بار هم آزمایشگاه معماری ( با استادهای مختلف) که میتونم رکام بگیرم
    نمره تافل رو هم بالای 95 حساب کنید
    پروژه هم چند پروژه خوب در دروس مختلف داشتم و پروژه کارشناسیم هم طراحی دستگاه حظور غیاب بوسیله RFID بوده.
    تسلط به زبان های python - C -C++ - Java - verilog
    رتبه 110 کنکور ارشد هم شدم.
    فقط اگه بتونم full fund بگیرم میتونم برم چون توان پرداخت هزینه رو ندارم !!!
    چقدر واسه مستر کاندا شانس دارم؟
    اگه بخوام dierct PHD واسه آمریکا برم چی؟ بتونم gre بالای 310 داشته باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط farazjz نمایش پست ها
    سلام دوستان

چندتا سوال در مورد پذیرش از لیسانس به دکتری داشتم که اگر دوستان لطف کنن جواب بدن خیلی خیلی ممنون میشم

رزومم به این شکل:

10 تا اختراع در حوزه ی مهندسی پزشکی و مکاترونیک
    7 مدال و جوایز در جشنواره های اختراعات بین المللی
    6 تا مقاله در کنفرانس
    آیلتس 6.5
    معدل کارشناسی 15 مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تبریز
    و...

می خواستم بپرسم امکان داره از کارشناسی به دکتری پذیرش بگیرم؟
    و امکان دریافت فاند به فوق لیسانس یا دکتری به این رزومه تو کدوم بهتر می شه ، یا اصلا کلا می تونم پذیرش بگیرم؟
    در ضمن چون قبلا 2 سال عمران خوندم سنم یک سال بزرگتر از هم دوره هام هستش مشکل ایجاد نکنه؟؟
    سلام اگه بگم من یه دوستی داشتم که بدون فوق و بدون مدرک زبان برای phd از دانشگاه فیلادلفیا فاند 5000 دلاری ماهی گرفت باور می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نگران نباش تو با این رزومه خوب شانس فاند گرفتن هست
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Harvard_eng نمایش پست ها
    سلام اگه بگم من یه دوستی داشتم که بدون فوق و بدون مدرک زبان برای phd از دانشگاه فیلادلفیا فاند 5000 دلاری ماهی گرفت باور می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نگران نباش تو با این رزومه خوب شانس فاند گرفتن هست
    موفق باشی
    نظرها خیلی ضد و نقیضه برای ارشد
    یکی میگه اصلا فکرشم نکن
    یکی میگه احتمالش هست اما کمه
    یکی ام مثله شما!!!
    منم میخوام برای ارشد فاند بگیرم.
    این دوست شما کانکشن داشت؟ مقاله داشت؟ آخه چی داشت!! D:

من ترم ۶ میکروبیولوژی سراسری شهرستانم
    معدلم ۱۸ اس. مقاله ندارم .
    زبانم نسبتا خوبه ؛ یعنی بیس خوبی دارم
    دوستانه عزیز -بنظرتون کار درستیه که از الان برای مهر ساله دیگه بشینم برای تافل و جی آر ای جنرال و سابجکت بخونم و بعد که جوابام اومد شروع به مکاتبه کنم برای فال ۲۰۱۶؟
    بنظرتون این کارا توی هفت ماه شدنیه؟
    (بدم میاد از این آدمایی که هی این دست اون دست میکنن! هی نظر میپرسن! اما دسته خودم نیست!)
    ویرایش توسط zahra4208 : January 27th, 2015 در ساعت 11:35 AM

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra4208 نمایش پست ها
    نظرها خیلی ضد و نقیضه برای ارشد
    یکی میگه اصلا فکرشم نکن
    یکی میگه احتمالش هست اما کمه
    یکی ام مثله شما!!!
    منم میخوام برای ارشد فاند بگیرم.
    این دوست شما کانکشن داشت؟ مقاله داشت؟ آخه چی داشت!! D:

من ترم ۶ میکروبیولوژی سراسری شهرستانم
    معدلم ۱۸ اس. مقاله ندارم .
    زبانم نسبتا خوبه ؛ یعنی بیس خوبی دارم
    دوستانه عزیز -بنظرتون کار درستیه که از الان برای مهر ساله دیگه بشینم برای تافل و جی آر ای جنرال و سابجکت بخونم و بعد که جوابام اومد شروع به مکاتبه کنم برای فال ۲۰۱۶؟
    بنظرتون این کارا توی هفت ماه شدنیه؟
    (بدم میاد از این آدمایی که هی این دست اون دست میکنن! هی نظر میپرسن! اما دسته خودم نیست!)
    ببینید دوست عزیز، فاند به فاکتور های زیادی بستگی داره از جمله رشته تحصیلی، این که کجا میخواهید بروید، TA میخواهید یا RA و.... اظهارنظر ها فرق میکنه چون عوامل زیادی تاثیر گذاره. خود من رشته ام ریاضیه و برای ارشد فاند گرفتم چون TA توی رشته ی ما زیاده. یا یک نفر را در اینجا میشناسم که در رشته ی زبان! در مقطغ ارشد فاند داره و مهندسی ها هم که جای خود. پس میبینید که فاند گرفتن شدنیه. ولی چطور میشه گرفت؟ ساده بگم، باید رزومه ی خوبی داشته باشید و از اون مهمتر بدونید که چه کاری میخواهید انجام دهید.
    اما درباره برنامه تان، کاملا شدنیه حتی اگر زبانتان متوسط هم باشد. ولی قبل از شروع برنامه ریزی دقیقی بکنید. بازهم میگم،بدونید که چه کاری میخواهید انجام دهید

.We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)