صفحه 60 از 82 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط ppooooyyaa نمایش پست ها
    دوستان من دانشجوی مکانیک دانشگاه آزاد قزوین هستم ترم ۷... معدلم ۱۷.۵ که میدونم تو ادامه کمتر نمیشه... ۲تا درس مختلف تجربه ی حل تمرین دارم... و توی مسابقات کن ست رتبه آوردم... به نظرتون فاند میگیرم؟ اگه آره چه قدر؟
    ترجیحا یکی از دانشگاه های کانادا

دوست عزیز
    رزومه خوبی دارید و مخصوصا معدلتون که بر رنگه
    تبریک میگم بهتون
    مقدار فاندتون رو نمیشه گفت. ولی به نظر من حتما ابلای کنید و شانستون رو امتحان کنید
    میتونید با جی ار ای خوب هم به امریکا هم فکر کنید
    هرچند توی کانادا هم با همین معدلتون میتونید شانس بالایی داشته باشید برای بذیرش و فاند مناسب

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1386 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم با معدل 14/77 لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه کاشان و بدون مقاله و توصیه نامه، با نمره خوب زبان امکان گرفتن هیچ مدل کمک هزینه تحصیلی نیست برای ارشد تو امریکا یا اروپا مثلا المان یا سوید؟؟
    تاثیر معدل کمم رو با نمره خوب gre نمیتونم از بین ببرم؟
    و تاثیر تالیف کتاب و داشتن سابقه کاری تو رزومه چقدره؟
    ممنون میشم جواب بدید
    دوست خوبم
    اول اینکه بودن دوستانی که با معدل های بایین الان امریکا هستن!! من دوستی رو میشناسم که با معدل 13.25 و بدون رزومه خاصی اونوره
    بس اصلا نا امید نباشید
    نمیگم کارتون ساده است ولی نشدنی نیست
    در مورد مقاله کسی معمولا از دانشجوی لیسانس انتظار مقاله نداره ولی اگه شما مقاله ای داشتید و یا حداقل کنفرانس (که به نظر من بهترین ابشن برای یه دانشجوی ارشده حتی بهتر از مقاله!) میتونست خیلی نکته مثبتی توی رزومه تون باشه
    در مورد توصیه نامه هم شما نمیتونید از استاد های لیسانستون توصیه نامه بگیرید؟!
    دوستان دکترای شما نمیتونن شما رو ریکام کنن؟؟
    سعی کنید حداقل از استاد خودتون این ریکام رو داشته باشید..چون فکر کنم بعدها بهش نیاز بیدا خواهید کرد.حالا استادهای دیگه هم باشن میتونه کمکتون کنه
    تالیف کتاب و رزومه کاریتون رو حتما توی رزومه تون بیارید و میتونه خیلی مهم و مثبت باشه براتون
    خلاصه کنم:

1. رزومه تون جای تلاش داره و اگه بهترش کنید به نفعتونه
    2. سعی کنید با دانشجوهای ارشد و یا دکترا و یا استادهاتون حداقل توی یه کنفرانس همکاری داشته باشید. یه کنفرانس بین الملیی میتونه وزن رزومه تون رو خیلی بیشتر کنه. و همه میدپونن که کنفرانس دادن اصلا کار سختی نیست! اینو خیلی جدی میگم
    3. من جای شما باشم به ارشد خوندن توی ایران هم فکر میکنم. چون میتونید توی ارشد کلا گذشته اکادمیکتون رو یه رنگ و لعاب دیگه ای بدین و ایشالا خیلی راحت تر برای دکترا برید
    4. با همین وضعیت الانتونم نشدنی نیست رفتن. مثالش زیاده ولی مطمپنن تلاش زیادی میخواد
    5. نمره جی ار ای بالا میتونه خیلی مثبت باشه توی رزومه تون مخصوصا اینکه شما لیسانس هستید
    6. کلا توی ابلای هیچوقت توی هیچ وضعیتی نا امید نباشید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم برای ارشد معماری با مدرک کارشناسی از دانشگاه شریعتی با معدل 15 و سابقه کار مرتبط 7 سال و برای دکتری مدیریت جهانگردی با مدرک ارشد از دانشگاه تهران با معدل 17 و بدون مقاله و نمره ایلتس 7 امکان گرفتن کمک هزینه برام هست ؟ مثلا برای کانادا یا آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

با سلام
    ببخشید خواستم ببینم با این شرایط وضعیتم چجوریه
    معدل دیپلم : 16.5
    معدل پیش : 16.9
    معدل لیسانس: 17.5
    دیپلم ریاضی .. لیسانس برق-الکترونیک دانشگاه دولتی روزانه
    سن 26 سال
    زبانمم جالب نیست ولی تو 1 سال میتونم به یه جای قابل قبولی برسونمش
    چند تا نرم افزار رشته خودمونم کار کردم
    ta چند تا درسم بودم .
    ...
    تو چه کشوری میتونم پذیرش یا بورس بگیرم؟؟؟ (المان امکان بورس لیسانس هست؟)
    ممنون

Junior Member

سلام. این رزومه من هستش. میخواستم از کسایی که وارد ترن سوال کنم که من میتونم واسه دانشگاه های امریکا اقدام کنم؟؟؟
    1: معدل سوم دبیرستان : 19.77 رشته ریاضی
    2: معدل چهارم دبیرستان : 19.65 رشته تجربی
    3: مدرک کارشناسی از دانشگاه تهران با معدل 18.48 در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی
    4: سال اول ارشد دانشگاه تهران در رشته زیست شناسی سلولی مولکولی
    5: نمره ایلتس 8 و انقضا نشده
    6: نمره جی ار ای ====> verbal 143/quantitive135/writing5
    7: دو مقاله که یکیش فقط کار اکسل انجام دادم توی سال اول لیسانس ولی اسمم نفر چهارم رد شد
    8: ta &ra نبودم تا حالا
    9: سابقه کار ندارم (تمرکزم بیشتر به درس بوده تا تحقیقات)
    10:‌ بعلت شرایط مالی فقط فول فاد میخوام. اگه چیزی جا افتاده بهم بگین.
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Literature / Kharazmi University

با سلام
    من یک دانشجوی کارشناسی مدیریت هستم که تصمیم داشتم برای کارشناسی ارشد در رشته «مدیریت هنری» در کشور های انگلیس و استرالیا اقدام کنم. از کسی که خودش در استرالیا تحصیل کرده سوال کردم گفتند برای دانشجو های کارشناسی ارشد بورس ندارن فقط برای دکترا دارن. حالا سوال من از بقیه دوستان اینه (چون یک نفر نمیتونه مبنای تصمیم آدم باشه) که من چقدر به بورس گرفتن از این کشور امید داشته باشم ؟ و برای بورس گرفتن باید به چه نهادی مراجعه کنم ؟

رزومه خیلی شلوغ و گسترده ای هم ندارم اما توی همون فعالیت های محدودی که بودم نتایجم بد نبوده مثلا معدل کارشناسی حدود 17.3 ، فعالیت های دانشجویی : دبیر کانون هنری و انجمن علمی مدیریت در دانشگاه اصفهان بودم، یک مقاله هم در دست کار دارم ولی فکر نمیکنم به زمان اپلای کردن برسه !

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SohrabSight نمایش پست ها
    با سلام
    من یک دانشجوی کارشناسی مدیریت هستم که تصمیم داشتم برای کارشناسی ارشد در رشته «مدیریت هنری» در کشور های انگلیس و استرالیا اقدام کنم. از کسی که خودش در استرالیا تحصیل کرده سوال کردم گفتند برای دانشجو های کارشناسی ارشد بورس ندارن فقط برای دکترا دارن. حالا سوال من از بقیه دوستان اینه (چون یک نفر نمیتونه مبنای تصمیم آدم باشه) که من چقدر به بورس گرفتن از این کشور امید داشته باشم ؟ و برای بورس گرفتن باید به چه نهادی مراجعه کنم ؟

رزومه خیلی شلوغ و گسترده ای هم ندارم اما توی همون فعالیت های محدودی که بودم نتایجم بد نبوده مثلا معدل کارشناسی حدود 17.3 ، فعالیت های دانشجویی : دبیر کانون هنری و انجمن علمی مدیریت در دانشگاه اصفهان بودم، یک مقاله هم در دست کار دارم ولی فکر نمیکنم به زمان اپلای کردن برسه !
    سلام

با رزومه شما، شانسی برای بورس های استرالیا برای master ندارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی-حسابداری

سلام
    من دانشجوی کامپیوتر(it)هستم
    میخوام برای ارشد برای گرفتن فاند اقدام کنم-به نظر شما از چه کشور هایی میتونم توی رشته خودم یا در یه رشته دیگری فاند بگیرم؟
    نظرتون چیه؟
    چکار کنم؟

باتشکر!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    انقلاب اسلامی

سلام دوستان
    کارشناسی ازاد دارم میخونم
    (عمران_اجرا)
    الان ترم 5 هستم
    یعنی 4 ترم در اصل مونده تا درسم تموم بشه.
    معدلم تا الان 16 بوده.
    میشه بپرسم بنظر شما واسه گرفتن پذیرش با فاند برای مستر چه کارای باید انجام بدم؟
    اینطور که فهمیدم تافل بالای 90
    معدل 16 - 17 به بالا
    مقاله بهم گفتن لازم نیست
    جی ار ای ؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید
    اگر بخام دوسال دیگه این موقع درسم رو توی یه جای دیگه شروع کنم مدارکم مثل تافل رو کی باید امتحان بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد طراحی شهری دانشگاه تهران

سلام من کارشناسی شهرسازی با معدل 16 از یک دانشگاه سراسری دارم، الانم ترم آخر ارشد طراحی شهری هستم تو دانشگاه تهران و فکر کنم معدلم 17 بشه نهایتا. واسه چه دانشگاه هایی تو آمریکا رشته ارشد برنامه ریزی شهری درخواست بدم شانس بیشتری برای گرفتن پذیرش همراه با فاند دارم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)