صفحه 61 از 82 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

سلام من دانشجوی سال دوم ریاضی دانشگاه الزهرا هستم معدلم16 نمره Ielts 7 و یه ثبت اختراعم دارم ولی بین المللی نیست. از استادای خیلی خوبم تو این رشته که همه جا قبولشون دارن میتونم معرفی نامه بگیرم. چقدراحتمال داره فول فاندبگیرم؟چه کشورهایی احتمالش بیشتره فاندبگیرم؟

Junior Member

سلام.من دانشجوی رشته دامپزشکی هستم.معدلم 15.70 هستش.4 تا مقاله ISI در مورد ژنتیک پزشکی و 3 تا کنگره بین المللی شرکت کردم البته داخل ایران.نمره تافل و جی ار ای هم خداروشکر بالا هستش.و یک ترجمه کتاب هم در زمینه رشته ژنتیک که قراره تغییر رشته بدم دارم.میخواستم بپرسم با این رزومه امکان گرفتن فاند برای من هست؟اصلا دانشگاه تاپ چند میتونم اقدام کنم.معدلم خیلی نگرانم کرده.بخاطر همین سعی کردم با زبانم جبرانش کنم ولی بازم نگرانم.اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید.ممنون میشم

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

تا آنجایی که براتون مقدوره اول تایید فاند رو بگیرید و بعدا پاتون رو از کشور بذارید بیرون. من فاند نداشتم و این ترم هم خیلی تلاش کردم ولی هنوز به نتیجه ای نرسیدم و یکی از مسئولان دانشگاه هم شخصا یک بار به خود من گفت که براشون ایرانی ها واقعا دارن مشکل میشن چون تعدادشون زیاده و همه هم فاند میخوان، سعی کنید حتما با در نظر گرفتن تمام شرایط و هزینه های دلاری و شهریه ای که بدون فاند باید پرداخت کنید ، از کشور خارج بشید و اساسا تصمیم بگیرید که مثل من توی این موقعیت به فکر بازگشت و از صفر شروع کردن نباشید. چون خیلی از افرادی که به این فکر میکنن شغل دارن یا توی دانشگاهی در حال تحصیل هستند. این تصمیم گیری میتونه کل زندگی شما رو تحت تاثیر قرار بده مثلا بعد از ترک شغل و نگرفتن فاند و مجدد بازگشتن به کشور و شروع از صفر

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک_دانشگاه تهران

سلام دوستان عزیز

من برای پوزیشن تی ای قراره که مصاحبه بشم. ادمیشن مستر مکانیک هم دارم. کسی تجربه مصاحبه برای تی ای رو داره که چجوریه؟ هرچی گشتم توی سایت جایی رو پیدا نکردم در رابطه با این موضوع.

با تشکر فراوان

Junior Member

سلام دوستان .من تمام فروم را خوانده ام ولی مشابه شرایط من کم بود که مستر داشته باشه و بخواد مستر دوم در رشته غیر مهندسی اقدام کنه .شرایطم:
    کارشناسی مهندسی مکانیک-معدل 18
    کارشناسی ارشد مدیریت-معدل 19/20 با پایان نامه
    یک مقاله داخلی
    آیلتس 6.5 اورال
    جی ار ای و جی مت ندارم
    چند سال سابقه کار مرتبط و چندین مدرک بین المللی و مدارک مورد تایید وزارت امور خارجه
    هدف : کشور کانادا- پذیرش با فاند و در نهایت اقامت کانادا
    آیا به نظرتان برای مستر دوم اقدام کنم یا دکتری ؟؟
    کدام رشته بهتر است؟ مدیریت یا مکانیک و در کدام مقطع ؟؟ مثلا مکانیک مستر و دکتری مدیریت و برعکس .....؟؟به هر دو علاقه دارم

با سلام

من دانشجوی کارشناسی مهندسی عمران با معدل 13 دانشگاه علم و صنعت هستم که شهریور سال دیگه فارغ التحصیل میشم و زبان انگلیسی نسبتا خوبی دارم که برای گرفتن مدرک زبان چند ماه لازم دارم ، لطفا راهنمایی کنید براای پذیرش در گرایش خاک و گرایش حمل و نقل در مقطع ارشد چه دانشگاه هایی رو بررسی کنم؟

ضمنا تا حدود 6000 دلار در سال (تقریبا رایگان) می تونم داشته باشم که هزینه هام جمع شه. به چه نمره هایی برای toefl va gre باید فکر کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم
    کسی از دوستان تجربه پذیرش گرفتن از stevens institute of technology رو داره؟
    من برای Master of Engineering Major: Mechanical Engineering بهار 2016 پذیرش گرفتم

در مورد فاند صحبتی نشده
    می خواشتم بدونم چقد امکانش هست بتونم فاند بگیرم
    ارزششو داره قبول کنم پذیرش رو و دیفر کنم
    به دردسرش می ارزه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه شهید بهشتی - زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش میکروبیولوژی - معدل 18.51
    ۲- ---
    ۳- نمره زبان: (IELTS 7.5 (L:8 R:8.5 W:7 S:6.5
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: هنوز ندادم دارم می خونم. فکر کنم بهترین حالت 320 بیارم
    ۵- مقاله ندارم
    ۶- همکاری در پروژه های تحقیقاتی در بازه های زمانی مختلف با تایید استاد
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: می خوام بدونم چه رنکی رو تو آمریکا محتمل می دونید واسه من؟
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: Synthetic biology
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر: نفر دوم ورودی، ترجمه ی یک کتاب، در حال کار بر روی یه پایان نامه مرتبط با موضوع مورد علاقه.
    نظرتون راجع به شانس من چطوره؟؟

سلام، اقدام برای تکرار فوق(این بار مکانیک):
    1-کارشناسی رو دو رشته ای خوندم: مهندسی مواد، دانشگاه امیرکبیر، معدل 16 و مهندسی مکانیک، امیرکبیر، 16
    2-کارشناسی ارشد مهندسی مواد، امیرکبیر، 16.6
    3-تافل: 92 (R:30 , L:25 , S:18 , W:19)
    4-جی آر ای: 328 ( W:3.5 , V:162 , Q:166)
    10-موارد دیگر:مدرک دانشنامه ممتازی برای هر دو تا کارشناسی و یک ترم TA تو دانشکده بین الملل امیرکبیر و ریکام خوب(اگه به دردی میخوره)
    در ضمن سال 91 درسم تموم شده

اگه شانسی برای فاند هست برای کجا احتمالا؟
    اگه تغییر نمره تافل به بالای 100 مثلا امکان فاند رو عوض میکنه بی زحمت یه نظر جدایی هم رو این حساب بدین.
    مچکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام دوستان من دانشجوی سال سوم مهندسی نرم افزار در مقطع کارشناسی دانشگاه دولتی سمنان هستم و معدل این چهار ترمم 15.80 هست و قصد دارم برای کارشناسی ارشد اپلای کنم و زبانم به طور کلی قوی هست و میدونم که میتونم نمره خوبی بگیرم اما در حال حاضر هنوز امتحان ایلس یا تافل ندادم.به نظرتون شانسی برای گرفتن پذیرش توی امریکا و یا کانادا دارم؟ چجوری شرایطمو واسه اپلای بهتر کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)