صفحه 63 از 82 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

ممنون از جوابتون
    دانشگاه آزاد شیراز
    1)امکانش هست یعنی وقتی لیسانسسم تموم شد درخواست دکتری بدم؟؟؟؟ شرایطش چیجوریه؟
    2)کنکور ارشد شرکت کنم بنظرتون؟؟؟چون درسم خوبه میتونم رتبه خوب هم بیارم

Hi,

would you please give me advice about funding option for Canada universities? which universities have more chance to get fund for Master ? In Canada GRE is not compulsory as American Universities for Master, so which condition of applicants must be bold?

Paper, and English language

but, I need to know about universities that get fund for Master in the best

Junior Member

سلام
    من قصد دارم برای ترم بهار‌ در یکی از دانشگاه‌های بارسلون اپلای کنم (مستر). رشته تصحیلی من نرم افزار است و با توجه به رزومه کاری خوبی که دارم بعضی از دوستان یک راهنمایی به من دادن که می‌خواستم از وجود آن مطلع شوم که آیا این نحوه پذیرش وجود دارد یا خیر.

آن هم این است که نوع خاصی از پذیرش وجود دارد که شخص قبل از اعزام می‌تواند درخواست تحصیل + کار را برای شرکت‌های خاصی که نیاز به نیرو دارند ارسال کند و در صورتی که همه چیز خوب پیش برود آن شرکت هزینه دانشگاه و همچنین مقداری از نیازهای اولیه زندگی را تامین می‌کند که با توجه به هزینه بالای اسپانیا برای من این مورد بسیار مناسب است.

می‌خواستم بدونم آیا چنین روشی وجود دارد یا خیر؟

Junior Member

سلام دوستان
    من کاردانی و کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم و معدل کاردانی 14.5 و معدل کارشناسی 16.5 هست. مقاله ندارم ولی حدود 12 سال سابقه کار مفید در زمینه Computer Maintenance و Network دارم و همچنین دوره های مهندسی مایکروسافت رو گذروندم ولی مدرکش رو نگرفتم. می خوام آیلتس بدم و امیدوارم حداقل 7 بشم.
    بنظر شما من شانسی برای دریافت فاند جهت کارشناسی ارشد از دانشگاه های آمریکا دارم؟
    اگر ممکنه راهکارهای مناسب شرایط من رو هم بفرمایید.

Junior Member

سلام.من لیسانس آی تی از علمی کاربردی با معدل 17 و یکسال سابقه کار هستم.برای ارشد میخام در رشته شبکه تحصیل کنم.میشه چندتا بورسیه ی اروپایی یا امریکایی یا هرجای دیگه ی دنیا! بهم معرفی کنید من رزومه ام رو واسه اون شرکت بورسیه بفرستم و اونا خودشون برای دانشگاههای مختلف بفرستن و نتیجه شو بگن؟نمیخام برای تک تک دانشگاهها رزومه بفرستم(به دلیل هزینه های بررسی) و از ابتدای پذیرش مبلغ بورس رو مشخص کنه؟ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط djmz نمایش پست ها
    سلام.من لیسانس آی تی از علمی کاربردی با معدل 17 و یکسال سابقه کار هستم.برای ارشد میخام در رشته شبکه تحصیل کنم.میشه چندتا بورسیه ی اروپایی یا امریکایی یا هرجای دیگه ی دنیا! بهم معرفی کنید من رزومه ام رو واسه اون شرکت بورسیه بفرستم و اونا خودشون برای دانشگاههای مختلف بفرستن و نتیجه شو بگن؟نمیخام برای تک تک دانشگاهها رزومه بفرستم(به دلیل هزینه های بررسی) و از ابتدای پذیرش مبلغ بورس رو مشخص کنه؟ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان
    چیزی به نام شرکت بورسیه وجود نداره و هیچ شرکتی نیست که بتونه چنین کاری براتون انجام بده. نتیجه پذیرش و بورسیه هم بدون پرداخت اپلیکیشن فی هیچ وقت مشخص نمیشه یعنی اینطور نیست که شما بتونید قول پذیرش قطعی از دانشگاه بگیرید و بعد اپلیکیشن فی را پرداخت کنید.

Junior Member

یعنی من اول باید از دانشگاه پذیرش بگیرم بعد بورسیه بگیرم.هیچ راهی نداره بورسیه رو همراه با پذیرش بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط djmz نمایش پست ها
    یعنی من اول باید از دانشگاه پذیرش بگیرم بعد بورسیه بگیرم.هیچ راهی نداره بورسیه رو همراه با پذیرش بگیرم؟
    چرا خیلی جاها نتیجه بورس و فاندینگ رو همزمان با پذیرش میدهند. منهی شما گفتید میخواهید در هزینه اپلای صرفه جویی کنید و برای دانشگاهها مدارک نفرستید. اینطوری نمیشه. برای هر دانشگاه اپلیکیشن کامل میفرستید و هزینه بررسی رو میپردازید و بعد از اینکه بررسی کردند نتیجه اش معلوم میشه.

سلام دوستان من برای بار دوم در ازمون فوق لیسانس شرکت کردم با امادگی کامل ولی فکر نمیکنم نتیجه جالبی بیارم . هدفم این بود که فوق در یه دانشگاه خوب قبول شم و یه پایان نامه قوی بدم تا بتونم برای امریکا راحت تر اقدام کنم . ولی کنکور همه چیز رو بهم ریخت الان نمیدونم چیکار کنم . با توجه به اینکه در دوره لیسانس هیچ کار خاصی نکردم . الان هم 28 سالمه . من با این شرایط میتونم برای اپلای اقدام کنم ؟ واقعا الان نمیدونم دیگه چیکار کنم. با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای بار دوم در ازمون فوق لیسانس شرکت کردم با امادگی کامل ولی فکر نمیکنم نتیجه جالبی بیارم . هدفم این بود که فوق در یه دانشگاه خوب قبول شم و یه پایان نامه قوی بدم تا بتونم برای امریکا راحت تر اقدام کنم . ولی کنکور همه چیز رو بهم ریخت الان نمیدونم چیکار کنم . با توجه به اینکه در دوره لیسانس هیچ کار خاصی نکردم . الان هم 28 سالمه . من با این شرایط میتونم برای اپلای اقدام کنم ؟ واقعا الان نمیدونم دیگه چیکار کنم. با تشکر.
    برای فاند در ارشد معدل خوب نمره زبان وجی آرای خوب لازمه مقاله هم ترجیحا خوبه
    هرچی اینا بهتر شانس بلاتر
    هم برای فاند هم برای اسکالرشیپ
    I am blessed
    !yes

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)