صفحه 64 از 82 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

ممنون من واقعا موندم چیکار کنم یکسال دیگه بخونم یا نه؟ معدلم 16 هست ولی رزومه هیچی ندارم زبان هم مدرک ندارم . نمیدونم چیکار کنم . بشینم زبان بخونم یا دوباره ارشد. من خیلی از تاپیک ها رو خوندم که ارشد بری زودتر بهتره یا دکتری از لحاظ مادی دیگه اذیت نمیشی من هم میخواستم که فوق از یه دانشگاه خوب قبول شم که دکتری برم حالا با این وضع ارشد اصلا نمیدونم دوستان هر کی میتونه راهنمایی بده ممنون میشم. با تشکر.

Junior Member

سلام دوستان

من کاردانی و کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم و معدل کاردانی 14.5 و معدل کارشناسی 16.5 هست. مقاله ندارم ولی حدود 12 سال سابقه کار مفید در زمینه Computer Maintenance و Network دارم و همچنین دوره های مهندسی مایکروسافت رو گذروندم ولی مدرکش رو نگرفتم.
    در حال آمادگی برای آزمون IELTS هستم و امیدوارم حداقل 7 بشم.
    بنظر شما من شانسی برای دریافت فاند جهت کارشناسی ارشد از دانشگاه های آمریکا دارم؟
    اگر ممکنه راهکارهای مناسب شرایط من رو هم بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nikpendar نمایش پست ها
    سلام دوستان

من کاردانی و کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو از دانشگاه علمی کاربردی گرفتم و معدل کاردانی 14.5 و معدل کارشناسی 16.5 هست. مقاله ندارم ولی حدود 12 سال سابقه کار مفید در زمینه Computer Maintenance و Network دارم و همچنین دوره های مهندسی مایکروسافت رو گذروندم ولی مدرکش رو نگرفتم.
    در حال آمادگی برای آزمون IELTS هستم و امیدوارم حداقل 7 بشم.
    بنظر شما من شانسی برای دریافت فاند جهت کارشناسی ارشد از دانشگاه های آمریکا دارم؟
    اگر ممکنه راهکارهای مناسب شرایط من رو هم بفرمایید.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    به نظرم شانس رو حتما دارید و اصلا نا امید نباشید
    مهم اینه که این شانس چقدر بالا باشه
    به هر حال شما باید تا اونجایی که میتونید رزومه تون رو قوی تر کنید. حالا از هر راهی که ممکنه
    یکی ازین راه ها همون مدرک زبانه. هر چی نمره تون بالاتر باشه رزومه تون هم وزن بهتری پیدا میکنه و میتونه نقاط ضعف رزومه تون رو کم رنگ تر کنه
    به نظرم اگه قصدتون فقط و فقط و فقط آمریکاست یه کم به تافل هم فکر کنید (اگه با توانایی هاتون توی یه مسیره البته). نمره تافل برای آمریکا توی بورس تره. من خودم ایلتس دادم و خیلی از دوستان آمریکا رفته هم ایلتس دادن. من عرضم این نیست که کدوم خوبه کدوم بده!!!! عرضم اینه درصورتی که مشکلی براتون نداره و با همون تاکید فقط امریکا مد نظرتونه شاید انتخاب تافل منطقی تر باشه
    اما اگه قصد دارید اروپا و استرالیا و کانادا هم اپلای کنید خب شاید همون ایلتس رو بدید بهتر باشه
    در نهایت نمره بالای زبان میتونه کمک کننده باشه
    من جای شما باشم روی مقاله دادن هم کار میکنم. حتی دادن یه کنفرانس خوب هم میتونه توی یه رزومه ادم کارشناسی رنگی داشته باشه. اگه مقاله داشته باشید که خیلی بهتره. ولی همون کنفرانس (کنفرانسی که سرش به تنش بیارزه!!) رو هم پیگیری کنید و میتونه کمک کننده باشه.

در نهایت اگه وقت داشتید من جای شما باشم یه جی ار ای هم میدم. فکر میکنم دادن جی ار ای برای مقطع ارشد خیلی از دانشگاه های امریکا اجباری نیست ولی داشتن همچین نمره ای میتونه معدلتون رو بپوشونه به نوعی و کمک کننده باشه. به هر حال در راستای بالا بردن شانستون اینم یه گزینه ست..

نظر باقی دوستان رو بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    ممنون من واقعا موندم چیکار کنم یکسال دیگه بخونم یا نه؟ معدلم 16 هست ولی رزومه هیچی ندارم زبان هم مدرک ندارم . نمیدونم چیکار کنم . بشینم زبان بخونم یا دوباره ارشد. من خیلی از تاپیک ها رو خوندم که ارشد بری زودتر بهتره یا دکتری از لحاظ مادی دیگه اذیت نمیشی من هم میخواستم که فوق از یه دانشگاه خوب قبول شم که دکتری برم حالا با این وضع ارشد اصلا نمیدونم دوستان هر کی میتونه راهنمایی بده ممنون میشم. با تشکر.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    شما دو راه بیشتر ندارید که هر دوتاش با هم منافاتی نداره به نظرم
    شما زبانت رو در هر صورت بخون . اونو توی ایران هم باشی نیاز داری. مطمئن باش از تنها چیزی که هیچوقت ضرر نمیکنی همون زبان خوندنه. بنابراین خیلی خیلی جدی زبان رو بخون و به نظرم امتحانتم بده . چه اشکالی داره حتی اگه ارشد هم ایران باشی یه مدرک زبان معتبر دستت باشه....خیلی بهت کمک میکنه در اینده....امیدوارم عمق تاکیدم رو درک کرده باشی
    اگه ایشالا مدرک زبانت رو گرفتی خب بعدش برای تمام ارشد های جلوی روت اپلای هم بکن....حتی با همین رزومه نداشتنتون شانس هم دارید. مهم اینه که چقدر شانستون بالا باشه که بتونید اسکولارشیپ هم برنده بشید. دوستمون توی کامنت قبلی راهنماییتون کردن. مقاله زبان جی ار ای و ....ولی به هر حال شما بعد زبانت یا اینا رو داری یا نداری و در هر دو حالت من جای شما باشم شاسنمو امتحان میکنم و با داشتن زبان اپلای میکنم
    در کنار همه اینا راه دومی هست به اسم ارشد خوندن. تعداد کمی از بچه ها یک سال رو کامل ارشد میخونن!! مثه لیسانس نیست که...
    شما 6 ماه هم وقت بذاری و پشت هم و با هدف بخونی قبول میشی ایشالا
    بنابراین الان وقتتو روی راه اول بذار و واسه اون راه اول یه ددلاین ذهنی واسه خودت بذار و بعدش راه دوم رو توی زمان درستش و با مارجین مناسب (6 ماه---8ماه----4ماه و ... هرچی که برای شما خوبه) پیگیر باش
    من اگه حودم باشم سعی میکنم ارشد رو توی یه دانشگاه خوب بخونم و بعد برای دکترا اقدام کنم
    توی دکترا مسیر زندگیتون بهتر معلومه
    ارشد هم توی ایران که بخونید ممکنه هزارتا اپشن دیگه جلوی پاتون باز بشه ...حالا هرچی....و ممکنه از خارج رفتن هم بهتر باشن براتون ....در کل منظورم اینه که بعد خوندن ارشد ادم یه کم تکلیفش با خودش در کل معلوم تره و خارج رفتنش شاید شاید شاید پایه و اساس بهتری داشته باشه
    البته همه اینا نظرات شخصیه و دلیلی بر درست بودنشون نیست. شما باید نسخه خودتون پیدا کنی
    به هر حال هیچ کدوم این هدف ها رو زمین نذار و پیگیرشون باش که زمان رو از دست ندی
    الان این دوره زمونه نیست که بگی اول این دوم اون سوم اون یکی!! الان تا شما داری اولی رو انجام میدی کنار دستیت 4 و 5 رو هم استارت زده!

با امید پیگیر باشید و موفق بشید (نه اینکه موفق باشید!)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای بار دوم در ازمون فوق لیسانس شرکت کردم با امادگی کامل ولی فکر نمیکنم نتیجه جالبی بیارم . هدفم این بود که فوق در یه دانشگاه خوب قبول شم و یه پایان نامه قوی بدم تا بتونم برای امریکا راحت تر اقدام کنم . ولی کنکور همه چیز رو بهم ریخت الان نمیدونم چیکار کنم . با توجه به اینکه در دوره لیسانس هیچ کار خاصی نکردم . الان هم 28 سالمه . من با این شرایط میتونم برای اپلای اقدام کنم ؟ واقعا الان نمیدونم دیگه چیکار کنم. با تشکر.
    بله، میتونین به فکر آمریکا باشین و نگرانی بی مورد هست چرا که کسی از دانشجوی دوره ی کارشناسی انتظار رزومه ی غنی از مقاله و ... نداره. تنها کاری که توصیه میکنم فقط و فقط آمادگی برای آزمونهای زبانتون هست.

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی ترم هشت مکانیک دانشگاه صنعتی ارومیه
    معدل 18.56
    نفر اول ورودی بین 86 نفر
    یک مقاله داخلی
    آیا شانسی برای پذیرش با فاند در دانشگاههای اروپا،آمریکا و کانادا دارم

Junior Member

سلام دوستان
    دانشجوی ترم هشت مکانیک دانشگاه صنعتی ارومیه
    معدل 18.56
    نفر اول ورودی بین 86 نفر
    یک مقاله داخلی
    تافل 104
    آیا شانسی برای پذیرش با فاند در دانشگاههای اروپا،آمریکا و کانادا دارم ؟
    لطفا اگه میشه سریع راهنماییم کنید،مرسی

سلام،وقتتون بخير
    من دانشجو مهندسي صنايع ام،يك مقاله دارم كه قراره تو مجله scopus چاپ بشه،معدل كارشناسيمم ١٦:٥٠ از دانشگاه صنعتي بيرجند
    خواستم بپرسم ميتونم با اين رزومه واسه ارشد فاند بگيرم؟بعد كدوم كشورا فاند بهتري ميدن ؟؟

سلام دوستان
    من میخوام اقدام کنم برای ارشد نقاشی دانشگاه هنر وین
    معدلم ۱۷ هستش
    کسی میدونه هنر وین بورسیه یا فاند داره برای نقاشی ؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hananeh777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام اقدام کنم برای ارشد نقاشی دانشگاه هنر وین
    معدلم ۱۷ هستش
    کسی میدونه هنر وین بورسیه یا فاند داره برای نقاشی ؟؟
    بهتره سوالتون را در این انجمن بپرسید
    بطور کلی برای ارشد کمتر جایی هست که فاند داشته باشه اونم برای خارجی ها. مگر اینکه رزومه خاصی داشته باشید یا شرایط ویژه
    بازم جستجو کن تو انجمن اتریش که آیا با لیسانس میشه برای دکتری مستقیم اقدام کرد یا نه
    امضا نامرئی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)