صفحه 65 از 82 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

من رشته روانشناسی از دانشگاه ازاد با معدل 15 /48 دارم و میخوام واسه ارشد اقدام کنم ایا شانسی برای فاند دارم چه دانشگاه های رو انتخاب کنم بهتر ؟ ایا gre هم می خواد چند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط wshma نمایش پست ها
    من رشته روانشناسی از دانشگاه ازاد با معدل 15 /48 دارم و میخوام واسه ارشد اقدام کنم ایا شانسی برای فاند دارم چه دانشگاه های رو انتخاب کنم بهتر ؟ ایا gre هم می خواد چند؟
    شما برای چه کشوری می خوای اقدام کنی؟ جواب به این سوال مهمه. مثلا برخی از کشورها راحتتر فاند می دن به ارشد برخی خیز اصلا فاندی برای ارشد ندارن. ولی در حالت کلی یادت باشه که فاند برای ارشد خیلی کمتز از دکترا هس.

موفق باشی

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    شما دو راه بیشتر ندارید که هر دوتاش با هم منافاتی نداره به نظرم
    شما زبانت رو در هر صورت بخون . اونو توی ایران هم باشی نیاز داری. مطمئن باش از تنها چیزی که هیچوقت ضرر نمیکنی همون زبان خوندنه. بنابراین خیلی خیلی جدی زبان رو بخون و به نظرم امتحانتم بده . چه اشکالی داره حتی اگه ارشد هم ایران باشی یه مدرک زبان معتبر دستت باشه....خیلی بهت کمک میکنه در اینده....امیدوارم عمق تاکیدم رو درک کرده باشی
    اگه ایشالا مدرک زبانت رو گرفتی خب بعدش برای تمام ارشد های جلوی روت اپلای هم بکن....حتی با همین رزومه نداشتنتون شانس هم دارید. مهم اینه که چقدر شانستون بالا باشه که بتونید اسکولارشیپ هم برنده بشید. دوستمون توی کامنت قبلی راهنماییتون کردن. مقاله زبان جی ار ای و ....ولی به هر حال شما بعد زبانت یا اینا رو داری یا نداری و در هر دو حالت من جای شما باشم شاسنمو امتحان میکنم و با داشتن زبان اپلای میکنم
    در کنار همه اینا راه دومی هست به اسم ارشد خوندن. تعداد کمی از بچه ها یک سال رو کامل ارشد میخونن!! مثه لیسانس نیست که...
    شما 6 ماه هم وقت بذاری و پشت هم و با هدف بخونی قبول میشی ایشالا
    بنابراین الان وقتتو روی راه اول بذار و واسه اون راه اول یه ددلاین ذهنی واسه خودت بذار و بعدش راه دوم رو توی زمان درستش و با مارجین مناسب (6 ماه---8ماه----4ماه و ... هرچی که برای شما خوبه) پیگیر باش
    من اگه حودم باشم سعی میکنم ارشد رو توی یه دانشگاه خوب بخونم و بعد برای دکترا اقدام کنم
    توی دکترا مسیر زندگیتون بهتر معلومه
    ارشد هم توی ایران که بخونید ممکنه هزارتا اپشن دیگه جلوی پاتون باز بشه ...حالا هرچی....و ممکنه از خارج رفتن هم بهتر باشن براتون ....در کل منظورم اینه که بعد خوندن ارشد ادم یه کم تکلیفش با خودش در کل معلوم تره و خارج رفتنش شاید شاید شاید پایه و اساس بهتری داشته باشه
    البته همه اینا نظرات شخصیه و دلیلی بر درست بودنشون نیست. شما باید نسخه خودتون پیدا کنی
    به هر حال هیچ کدوم این هدف ها رو زمین نذار و پیگیرشون باش که زمان رو از دست ندی
    الان این دوره زمونه نیست که بگی اول این دوم اون سوم اون یکی!! الان تا شما داری اولی رو انجام میدی کنار دستیت 4 و 5 رو هم استارت زده!

با امید پیگیر باشید و موفق بشید (نه اینکه موفق باشید!)[/QUOTE]

ممنون دوست عزیز الان که باید انتخاب رشته کنم ، من قاعدتا باید برم شهرستان . حالا نمیدونم برم شهرستان یا بشینم یک سال فقط زبان بخونم چون زبانم ضعیف هست ؟

Junior Member

سلام. فاند برای ارشد کدوم کشورا راحت میدن؟ اروپا(آلمان) فاند میدن؟ من 2تا مقاله isi دارم و زبان هم دارم میخونم!
    لطفا کمک کنید بچه ها(abolfazl ) از تجربیات دوستانتون که تو این مقطع فاند گرفتن برام توضیح بدید ممنون میشم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazi76 نمایش پست ها
    سلام. فاند برای ارشد کدوم کشورا راحت میدن؟ اروپا(آلمان) فاند میدن؟ من 2تا مقاله isi دارم و زبان هم دارم میخونم!
    لطفا کمک کنید بچه ها(abolfazl ) از تجربیات دوستانتون که تو این مقطع فاند گرفتن برام توضیح بدید ممنون میشم
    اینجا بپرس و بخون
    من قبلا چند تا کشور دیگه اروپایی اقدام کرده بودم که به بصورت اعلام پوزیشنی بود یعنی دانشگاه vacancy یا position را اعلام میکرد بر اساس رشته
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام.
    دوستان ممنون میشم کسی پاسخ منو بده.لیست دانشگاه هایی که برای ارشد فیزیوتراپی فاند دارن را میخواستم

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba77 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان ممنون میشم کسی پاسخ منو بده.لیست دانشگاه هایی که برای ارشد فیزیوتراپی فاند دارن را میخواستم
    لیست خاصی نمی تونی در این زمینه پیدا کنی، باید تک تک دانشگاه و کشورهای مد نظرت رو جستجو کنی.

Junior Member

با سلام واسه کانادا یا امریکا . چه شرایطی داره؟ کدام کشور ها راحت تر فاند میدن؟

Junior Member

با سلام واسه کانادا یا امریکا . چه شرایطی داره؟ کشور های اروپایی راحت تر فاند میدن؟ مثلا چه کشوری؟

Junior Member

کانادا فاند برای دکترا مستقیم میده
    رشته مهندسی از دانشگاه آزاد شیراز رشته پلیمر معدل 16.5؟
    اصلا دکتری مستقیم داره؟؟
    اگه مقاله داشته باشم با نمره خوب gre

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)