صفحه 66 از 82 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط faridtr72 نمایش پست ها
    کانادا فاند برای دکترا مستقیم میده
    رشته مهندسی از دانشگاه آزاد شیراز رشته پلیمر معدل 16.5؟
    اصلا دکتری مستقیم داره؟؟
    اگه مقاله داشته باشم با نمره خوب gre
    احتمال خیلی‌ زیاد میتونی‌
    باید بگردی یه استاد پیدا کنی‌ که به مقالات علاقه مند باشه
    اون میتون بهت کمک کنه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faridtr72 نمایش پست ها
    کانادا فاند برای دکترا مستقیم میده
    رشته مهندسی از دانشگاه آزاد شیراز رشته پلیمر معدل 16.5؟
    اصلا دکتری مستقیم داره؟؟
    اگه مقاله داشته باشم با نمره خوب gre
    بیشتر دانشگاههای کانادا دکترای مستقیم ندارند. در این مورد و همینطور شرایط پذیرش با دانشکده موردنظرتون چک کنید.

Junior Member

سلام دوستان.مرسی بابت اطلاعات ارزشمندی که میدین. میخواستم بدونم کارشناسی ارشد برای گرفتن فاند شرط فاصله زمانی از مدرک تحصیلی داره؟ یا شرایط سنی؟

سلام دوستان من لیسانس مکانیک از دانشگاه ازاد تهران هستم با معدل 16 . اصلا رزومه خوبی ندارم در حد معمولی. امسال برای بار دوم ارشد شرکت کردم ولی رتبه ام در حد قبولی در تهران نیست و کلا انتخاب رشته نکردم. من هدفم از شرکت در ارشد بهبود رزومه ام بود. حالا واقعا مانده ام چیکار کنم. در نهایت دوست دارم مدرک از امریکا از دانشگاه های خوب بگیرم. سوالم اینه اصلا شانس دارم بتونم فاند بگیرم ؟ چون هزینه برام بسیار مهمه. از چه کشوری؟ اصلا نمیدونم چیکار کنم. هر کی میتونه راهنمایی کاملی بکنه. میگن نروژ رایگانه ولی بعد میبینم هزینه زندگی اش بالا هست. در ضمن زبان بنده هم ضعیف هست ولی اگه بحث دادن فاند باشه میشینم حسابی میخوانم. ولی یه راهنمایی کلی میخوام که اصلا من میتونم فاندی بگیرم ؟ با تشکر.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس مکانیک از دانشگاه ازاد تهران هستم با معدل 16 . اصلا رزومه خوبی ندارم در حد معمولی. امسال برای بار دوم ارشد شرکت کردم ولی رتبه ام در حد قبولی در تهران نیست و کلا انتخاب رشته نکردم. من هدفم از شرکت در ارشد بهبود رزومه ام بود. حالا واقعا مانده ام چیکار کنم. در نهایت دوست دارم مدرک از امریکا از دانشگاه های خوب بگیرم. سوالم اینه اصلا شانس دارم بتونم فاند بگیرم ؟ چون هزینه برام بسیار مهمه. از چه کشوری؟ اصلا نمیدونم چیکار کنم. هر کی میتونه راهنمایی کاملی بکنه. میگن نروژ رایگانه ولی بعد میبینم هزینه زندگی اش بالا هست. در ضمن زبان بنده هم ضعیف هست ولی اگه بحث دادن فاند باشه میشینم حسابی میخوانم. ولی یه راهنمایی کلی میخوام که اصلا من میتونم فاندی بگیرم ؟ با تشکر.
    سلام
    با معدل 16 و نمره تافل و جی ار ایی خیلی بالا می شه یه کارایی کرد. تافل بالای100 و جی ار ایی حدود 315-320
    اگه نمی خوای ارشد بخونی یه استادیو پیدا کن بتونی مقاله بدی باهاش تو این مدت که زبان می خونی. بعدش دیگه همه چی عالی می شه. به نظرم چون زبانت ضعیفه عجله نباید بکنی و با آرامش شرو کنی به کارای اپلای رو کردن. شاید اگه به پاییز 2018 فک کنی و حسابی خودتو بکشی بالا به نفعت باشه.
    ضمنا رقابت برای دانشگاه های تاپ خیلی زیاده. انقد حساسیت روی رنک نداشته باشید. برای ارشد هرجای امریکا فاند دادن برید(یا حتی برای پی اچ دی دایرکت) ، اگر دیدید واقعا می طلبه که جای بهتر باشید، ارشد رو از اون دانشگاه بگیرید(اگر هم پی اچ دی دایرکت بودید، تبدیل کنید به ارشد)، اون موقع با مدرک ارشد از دانشگاه امریکایی، شانس برای دانشگاه های تاپ تر بیشتر می شه.

ممنون. پس در کل شانس برای هدف من در صورت گرفتن فوق در اروپا یا امریکا با رنک متوسط بیشتر از ایرانه؟ من با زبان مشکلی ندارم ولی مقاله چون چند سال از درسم میگذره و این که من چندان دانشجوی فعالی نبودم با هیچ استادی ارتباط ندارم و این یه سد بزرگه برام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق صنعتی جندی شاپور

پیش فرض پاسخ : فوری دوستان...در مورد فاند MASTER تو دانشگاهMaryland

من ترم 7 لیسانس مهندسی برق هستم از دانشگاه سراسری شهرستان معدل تا اینجا 15.40
    زبان درحد ایلتس 7(در حال امادگی)
    سرمایه در حد 50 ملیون دارم میتونم مستر فاندی بگیرم از امریکا یا کانادا که باقی هزینه رو پوشش بده؟

Junior Member

با سلام منم شرایطم مثل کاربر
    hamedelod هست، لیسانس نرم افزار غیرانتفاعی معدل 14.38 اتفاقا قبلا در این فکر بودم که بجای وقت گذاشتن روی کنکور، مقاله و زبان کار کنم بنظرتون چطور میتونم معدل لیسانس رو جبران کنم.امکان فاند چقدر هست؟
    ویرایش توسط Fairymaid : July 8th, 2016 در ساعت 08:18 PM

درود عزيزان
    من توم ٦ دانشجو كارشناسي آزاد عمران هستم ميخواستم براي master اقدام كنم براي toefl و Gre دارم بطور خيلي جدي ميخونم و مطمعنم نمره بالايي ميگيرم
    ولي مشكل من معدل پايين من هست خواستم بدونم راهي داره تو رزومه ام باتوجه به toefl & Gre و مقاله خوب امكانش هست تاثير منفي معدلم كمتر بشه كه فاند بهم تعلق بگيره براي master ..حقيقتاً خيلي هم دوست ندارم ارشد اينجا بخونم ..خواهشمندم پاسخ منو بديد قبلا هم تو اين انجمن درخواستي داشتم كسي جوابي بهم نداد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت هتلداری دانشگاه شیراز

سلام
    مدیریت هتلداری میخونم از دانشگاه شیراز میخوام بدونم برای گرفتن فاند برای ارشد چه رزومه ای داشته باشم شانس قبولیم بیشتره؟فقط به نمره خوب تافل و gre و معدلم و یک مقاله بستگی داره؟یا ملاک های دیگه ای هم مد نظر هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)