صفحه 68 از 82 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

سلام من دنبال یه کشوری هستم که راحت اسکالرشیب یا فلوشیپ بده کشور زیاد برام مهم نیست ولی امریکا و کانادا الویت اولم هستن دانشگاهم هم یه رنک متوسطی داشته باشه اوکیه الان من ترم 3 مدیریت بازرگانی هستم
    معدلم هم رو ۱۶ و خورده ای نزدیکه ۱۷ میچرخه ارشد هم بازاریابی بین الملل یا mba میخوام اپلای کنم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bournemouth University - Hospitality and tourism management

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadkp نمایش پست ها
    سلام.
    دانشجوی سال آخر کارشناسی معماری با معدل بالای 19 هستم...زبانم بد نیست اما آزمونی شرکت نکردم ...مشکل خدمت هم ندارم.
    شانس گرفتن اسکالرشیپ توی مقطع کارشناسی ارشد وجود داره برام ؟ کدوم کشورها؟
    چون هزینه های تحصیل خارج از ایران رو نمیتونم تقبل کنم.
    با سلام
    با توجه به اینکه معدل شما بالاست شانس گرفتن پذیرش هست
    ولی در کل هر کشور و دانشگاهی شرایط خاص خودش رو داره برای پذیرش و اسکالرشیپ
    من معدلم 18 بود و یکی از دانشگاه های انگلیس فقط به خاطر معدلم 25 درصد تخفیف بهم داد (البته گرفتن اسکالرشیپ در مقطه فوق لیسانس سخته ولی خب سرچ کنید ایشالا مورد خوب هم پیدا هم میشه)
    دانشگاههای انگلیس که من تجربه دارم اسکالرشیپ های کمی در مقطع فوق دارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط makintash نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل دانشگاه غیر انتفاعی در رشته الکترونیک با معدل 18.25 هستم و اینکه کاردانی هم با معدل 16 از دانشگاه سراسری گرفتم . یه 4 سالی هست که از مدرک کارشناسیم میگذره و ایلتس 5.5 دارم. میخواستم بدونم چطور می تونم برای مقطع ارشد از یه کشور ثالث فاند بگیرم و شانس من برای کرفتن فاند چقدره؟ این را هم اضافه کنم روزمه کاری بنده مرتبط با رشته ام بوده و بعد فارغ التحصیلی مشغول به کار بودم.
    ممنونم
    سلام
    به نظر من با توجه به معدل شما و رزومه کاری مرتبط با رشته تون احتمال گرفتن فاند دارید
    فقط برای مقطع فوق به نظرم نمره آیلتس تون کمه چون تا جایی که من اطلاع دارم بیشتر دانشگاه های خوب برای این مقطع نمره 6 یا 6.5 احتیاج دارن که البته شما میتونید دوباره آزمون بدین و نمره ی بالاتری بگیرید.
    طبق تجربه من دانشگاههای انگلیس فاندهای محدودی برای فوق دارند ولی باز شما میتونید بیشتر سرچ کنید. یکسری کشورها هم مثل نروژ و فنلاند دانشگاه ها رایگان هستند که میتونید برای اونها هم درخواست بدید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط wshma نمایش پست ها
    با سلام دوستان من دارم دیونه می شم هر کی یه چیزی میگه لطفاااااااااااااا درست راهنماییم کنید. من رشته روانشناسی از دانشگاه ازاد با معدل 15/48 بود حال می خوام واسه ارشد برای کانادا اقدام کنم ایا فاند می شه گرفت ؟چه شرایط باید داشته باشم؟ واین که ایا لازم با استاد ها مکاتب داشته باشم یا نه اون واسه دکتراست؟واین که مقاله هم لازمه؟ تو رو خدا راهنماییم کنید
    سلام
    من راجعبه کانادا تجربه ای ندارم ولی به نظرم چون معدل شما یه مقدار پایینه بهتره که مدارک دیگه ای هم در کنارش ارائه بدین (ارائه مقاله ضروری نیست ولی در گرفتن فاند ممکنه کمکتون کنه
    برای گرفتن فاند مواردی مثل مقاله ISI که خودتون اشاره کردین یا سابقه کارآموزی ، داشتن شغل مرتبط یا نمره GRE و تافل بالا و...
    فکر نمیکنم احتیاجی به مکاتبه با اساتید باشه .معمولا فاندهای هر دانشگاه رو تو سایت دانشگاهها با جزئیات مینویسه ،میتونید به دانشگاه هم ایمیل بزنید بیشتر بپرسید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط salar72 نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی معماری هستم از دانشگاه رودهن با معدل 17.5
    دو سال سابقه کار
    در حال خوندن آیلتس
    چه کشور هایی که در مقطع ارشد انگلیسی زبان هستن و با اسکولار شیپ یا فاند یا هزینه ی معقول رو پیشنهاد می کنین؟ در ضمن خواهرم رزیدنت آمریکا هستن مشکلی برای ویزا برای من پیش نمیاد؟ ممنون
    سلام
    کشورهایی که ارشد به زبان انگلیسی ارائه میشه شامل :کانادا،آمریکا،انگلیس،است الیا،نروژ،فنلاند،سوییس ،دانمارک و...
    در بیشتر کشورهای اروپایی مقطع ارشد به زبان انگلیسی ارائه میشه حتی بسیاری از دانشگاههای اسپانیا ،فرانسه و آلمان و اتریش هم به زبان انگلیسی هست .در مورد هزینه هم معمولا در یک سطح هستند کشورهای اروپایی ولی خب دانشگاهها نروژ و فنلاند رایگان هستن و به نظرم بیشترین هزینه دانشگاه در اروپا شامل کشورهای سوییس و انگلیس هستش
    من فکر نمی کنم رزیدنت بودن خواهرتون مشکلی ایجاد کنه حتی شاید بشه به عنوان کسی که میتونه شما رو ساپورت و حمایت کنه در خارج از کشور هم کمک کننده باشه

در کل برای سرچ کردن رشته تون بین دانشگاه های اروپایی و اطلاع از هزینه ها میتونید به سایت زیر مراجعه کنید که شامل بیشتر دانشگاههای اروپایی و رشته هایی که ارائه میدن میشه و پیدا کردن داشگاه های مناسب از طریق اش خیلی راحته. هم میتونید با انتخاب کشور مورد نظرتون بین دانشگاهای اون کشور سرچ کنید و هم با سرچ رشته تون دانشگاههایی که در اروپا این رشته رو ارائه میدن ببینید (البته فقط مختص به اروپاست)
    http://www.mastersportal.eu/

همین سایت در مقطع کارشناسی
    http://www.bachelorsportal.eu/

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط melit75 نمایش پست ها
    سلام
    مدیریت هتلداری میخونم از دانشگاه شیراز میخوام بدونم برای گرفتن فاند برای ارشد چه رزومه ای داشته باشم شانس قبولیم بیشتره؟فقط به نمره خوب تافل و gre و معدلم و یک مقاله بستگی داره؟یا ملاک های دیگه ای هم مد نظر هست؟
    سلام
    همین مواردی که گفتین به علاوه داشتن سابقه کار یا کارآموزی مرتبط با رشته تون
    البته داشتن همه ی موارد بالا لازم نیست
    مثلا در مورد من داشتن سابقه کارآموزی و معدل بالا (18) و نمره ی آیلتس 6.5 باعث شد 50 درصد فاند برای مستر رشته گردشگری انگلیس بگیریم
    اگر راهنمایی خواستین در این زمینه در خدمتم

Junior Member

سلام. من معدل کارشناسیم ۱۲.۸۹ رشته عمران از دانشگاه سراسری هست. تازه فارغ التحصیل شدم و دارم برای ایلتس میخونم. ب نظرتون امکان پذیرش تو رشته من برای مستر هست یا نه؟ کلا رشتمو عوض کنم سمت یه چیه دیگه برم؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام دوستان خوب و عزیز اپلای . من با معدل 15 کارشناسی.. GRE gen 320.... GRE sub 90% .. و تافل 110 . چقد شانس پذیرش واسه ارشد دارم؟ امریکا و کانادا مد نظرمه ..رشته فیزیک/...2)سوال دیگه م اینه که اگه فاند ندن با این شرایطم میشه تو این دو تا کشور پذیرش بگیریم ولی شهریه رو نگیرن ازم ؟؟ چنین چیزی وجود داره ؟..اخه هزینه زندگی رو میتونم جور کنم/

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Fire1372 نمایش پست ها
    سلام. من معدل کارشناسیم ۱۲.۸۹ رشته عمران از دانشگاه سراسری هست. تازه فارغ التحصیل شدم و دارم برای ایلتس میخونم. ب نظرتون امکان پذیرش تو رشته من برای مستر هست یا نه؟ کلا رشتمو عوض کنم سمت یه چیه دیگه برم؟!
    سلام دوست عزیز ورودتون به فروم تبریک میگم
    شما سایر اطلاعاتتون ننوشتید اما به خاطر معدلتون نمی تونید فاند بگیرید و پذیرشتون هم تو رشته های انگلیسی سخت هست مگر شهریه داشته باشه که اون هم با اما و اگر همراه هست.
    این که رشته رو عوض کنید به میزان علاقه شما به این رشته بر می گرده.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیام های خصوصی معذورم.

Junior Member

سلام من ارشد تموم کردم می خوام در مورد ارشد مجدد راهنماییم کنید. یه سوال داشتم این امکان هست که اگه دانشگاهی برای دکتری اقدام کنیم اون دانشگاه خودش به اون متقاضی پیشنهاد مستر بده ؟ می خواستم بدونم این موقعیت ممکنه پیش بیاد؟ یا اینکه اون متقاضی خودش باید برای مستر اقدام کنه تا وضعیتش برای مستر سنجیده بشه البته منظورم با فاند هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)