صفحه 77 از 82 نخستنخست ... 2767686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member mparsa01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tissue Engineering

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad14236 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یکی دوتا راهنمایی میخوام و ممنون میشم کمک کنین اگه اطلاعاتی دارین در این مورد.
    من کارشناسی مهندسی شبکه های کامپیوتری از دانشگاه علمی کاربردی دارم با معدل 18.61 و top student بودم
    مقاله خارجی هم دارم و رزومه کاری خوب و 7 ساله دارم تو رشتم. در کنارش certificate هم دارم چندتا.
    در حال حاضر از دانشگاه بلژیک Antwerpen پذیرش دارم ولی چون نتونستم اسکالرشیپ بگیرم دفر کردم سال بعد.
    تافل هم 97 دارم.
    دارم امسال برا سوئد و فرانسه هم اقدام میکنم.
    به نظرتون شانس گرفتن اسکالرشیپم رو چطور افزایش بدم؟ توصیه شما برا گرفتن اسکالرشیپ چیه؟ ممنون میشم کمک کنید.
    سلام. رزومه تون مناسبه برای این کشورها و شانس دارید و بیشتر بستگی به رقباتون داره. اما بنظرم اگه واستون مقدوره تافل رو دوباره امتحان بدید. و نمره ی بالای 100 بیارید تا شانستون واسه اسکالرشیپ بهتر بشه. راستی داشتن مقاله هم میتونه در روند گرفتن اسکالر شیپ کمک شایانی بهتون بکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال آخر مهندسی مکانیک صنعتی بابل با معدل 16 هستم. سطح زبانم خوبه میتونم تافل بالا بیارم میخواستم ببینم شانسم برای دریافت پذیرش فول فاند از دانشگاه های کانادا چقدره؟
    دوستان اگه میشه جواب بدید
    چون اگه شانس ندارم یا شانسم کمه بشینم واسه کنکور ارشد بخونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری دانشگاه رازی

سلام دوستان....لطفا اگه کسی اطلاع داره بم کمک کنه ..
    من کارشناسی معماری دارم با معدل ۱۵-دارم یه مقاله isi مینویسم-cv خبدی ندارم شامل چند همایش خیلی مهم و مدارک مربوط به برنامه ها-دارم کارای که لازمه رو برا زبان انجام میدم-
    به نظر شما با یه نمره خوب تافل یا ایلتس چقدر شانس فاند برا ارشد تو کانادا دارم؟یا مثلا کشورهای اروپایی
    خواهشا پاسخ بدید...ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamikaza نمایش پست ها
    سلام دوستان....لطفا اگه کسی اطلاع داره بم کمک کنه ..
    من کارشناسی معماری دارم با معدل ۱۵-دارم یه مقاله isi مینویسم-cv خبدی ندارم شامل چند همایش خیلی مهم و مدارک مربوط به برنامه ها-دارم کارای که لازمه رو برا زبان انجام میدم-
    به نظر شما با یه نمره خوب تافل یا ایلتس چقدر شانس فاند برا ارشد تو کانادا دارم؟یا مثلا کشورهای اروپایی
    خواهشا پاسخ بدید...ممنون
    کانادا شانستون پایینه. اروپا معمولا ارشد فاند نمیدن.

سلام دوستان
    من دانشجوی سال آخر حقوق دانشگاه شهید بهشتی با معدل تقریبا ۱۷ هستم.
    یه مدرک از دانشگاه چارلز جمهوری چک دارم برای شرکت تو دوره ی تابستانه
    یه ماهم کارآموزی تو یه شرکت اروپایی
    برای آیلتس هم دارم میخونم
    احتمال گرفتن فاند دارم؟از کجا باید شروع کنم؟چی کار باید بکنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

1- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    دولتی خوارزمی شهرضا ، رشته الکترونیک ، معدل 15

2- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : آزاد نجف آباد ، رشته الکترونیک ، معدل 17.96

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 7

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده :ندارم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : الکترونیک ، مکاترونیک ، کنترل

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا، کانادا، اروپا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :
    5 سال مرتبط بدون سابقه بیمه(البته بعد از دو سال اولش رفتم خدمت سربازی یعنی از خدمت سربازی 4 سال و از زمان تموم شدن کارشناسی 7 سال گپ دارم)
    10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) :
    حتما می‌خوام فاند بگیرم یا جایی که رایگانه پذیرفته بشم چون نمیتونم هزینه اش رو بدم

Junior Member

با سلام
    ممنون می شم منو راهنمایی کنید
    کارشناسی از دانشگاه غیرانتفاعی زنجان با معدل ۱۵.۷۷ . یک مقاله ISA در زمینه هوش مصنوعی در کارشناسی دارم .
    کارشناسی ارشد شبکه های کامپیوتری از دانشگاه علم و صنعت با معدل ۱۷.۶۱ . از پایان نامم مقاله ندارم هنوز
    آیلتس امتحان ندادم ولی فکر کنم ۷ رو بیارم ....من می خوام برای ارشد دوم برای کانادا اقدام کنم . آیا شانسی برای گرفتن فاند دارم یا نه؟ و آیا این گپ تحصیلی از کارشناسی تا الان را باید بگم که ارشد خوندم یا نه؟ یا کلا بهتره برای فاند دکتری اقدام کنم؟
    ممنون

Junior Member

سلام.من لیسانس میکروبیولوژی سراسری معدل 17.ایلتس 7.5.یک سال سابقه ی TA دارم و یک مقاله ISI که البته اسم اول نیستم.خواستم بدونم واسه یک سری از دانشگاه های کانادا که gre نمیخوان و همین طور استرالیا شانس full fund دارم؟

Junior Member

سلام . من لیسانس و فوق لیسانس عمران از دانشگاه سمنان دارم. میخوام برای ارشد مجدد کانادا اقدام کنم . یه سئوال اینکه برای معدل ، معدل ارشد رو هم در نظر میگیرن؟معدل لیسانسم هست 14.60 و معدل ارشدم هست 16.12 ،اگر ارشد رو در نظر نگیرن ایا با معدل 14.60 و به شرط زبان خوب می توان پذیرش گرفت؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مدیریت بازرگانی فردوسی مشهد با معدل 17/77 دارم آیا با آیلتس 7و جی مت میتونم فاند بگیرم برای ارشد؟اولویت اولم کشور کاناداس لطفا راهنماییم کنین دوستان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)