صفحه 78 از 82 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

دوستان میشه راهنماییم کنید ؟
    لیسانس زیست شناسی با معدل بالای 19 ، دانشگاه تهران
    مسلط به انگلیسی و آلمانی و 2 تا مقاله ژورنالی چقد شانس برای گرفتن فول فاند برای مستر داره ؟ دانشگاهایی که شانس بیشتری هست ؟ ممکنه رنک زیر 50 پذیرش بشه؟

سلام به نظرتون من با این شرایطی که دارم شانس فاند گرفتن از دانشگاه های کانادا رو دارم؟من دیپلمم برق بوده با معدل 13/50 و مدرک کاردانیمم برق گرفتم اونم با معدل 13/50(از علمی کاربردی) ولی برای کارشناسی رفتم مدیریت بازرگانی و با معدل 19/30 تمومش کردم همین بهمن(ولی از دانشگاه غیر انتفاعی که زیر نظر وزارت علوم هست).2 سالی هست دارم زبان میخونم و فکر میکنم بتونم ایلتس 7 بگیرم.ولی هیچ مقاله ای ندارم.میخوام برای مستر ترجیحا تربیت بدنی اقدام کنم.ایا شانسی هست یا نه؟ایا تغییر رشته اثر سو میذاره بر فاند گرفتن؟ممنون از همگی

سلام من شنیدم کانادا در مقطع ارشد فاند نمیده درسته؟
    من لیسانس ادبیات انگلیسی هستم معدل 16.
    میخوام بدونم کدوم کشور میتونم برای ارشد شانس فاند داشته باشم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ShiningSky نمایش پست ها
    سلام من شنیدم کانادا در مقطع ارشد فاند نمیده درسته؟
    خیر درست نیست. افراد زیادی بوده اند که در مقطع ارشد هم فاند گرفته اند. منتهی در رشته شما اصولا فاند کمه.

ممنون که پاسخ دادید.
    کشورهای دیگه ای نیستن که توی رشته من به فاند ارشدشون امیدوار باشم؟

Junior Member

سلام دوستان. من کارشناسی اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 13.5 و ارشد آزاد اقتصاد با معدل 17 دارم. پایان نامه ام هم نمره کامل گرفتم. تافل 105 هم دارم. فکر میکنم اگر برای phd اپلای کنم فاند بهم ندن چون هم معدل کارشناسیم پایینه هم مقاله ندارم. ممنون میشم منو راهنمایی کنین که آیا شانس گرفتن فاند در مقطع ارشد دارم یا خیر. چه کشور هایی بهتره که اپلای کنم که بتونم فاند بگیرم. یعنی دوباره ارشد اقتصاد بخونم بعد برای phd اپلای کنم.

Junior Member

اگه برای ارشد درخواست بدیم و اگه فاند خوبی تعلق نگرفت؛میشه بیخیال شد و واسه دکترا دوباره درخواست داد؟؟
    منظورم اینه که محدودیت ایجاد نمیکنه واسه دکترا؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فوری دوستان...در مورد فاند MASTER تو دانشگاهMaryland

سلام دوستان.

سوالم اینه که من چند روز پیش با یه استادی مصاحبه داشتم برای فاند کارشناسی ارشد. این استاد حرفش این بود عملا که شما نباید بیای مستر، باید بری پی اچ دی چون به ظن اون من over-qualified ام. من هم هول شدم و نتونستم قانعش کنم که چرا اپلای کردم برای مستر (دلیلش این هست که امسال به یه دلیل پیچیده ولی قابل درک اگه توضیح بدم، نمیتونم برای دکتری توی اون دانشگاه اپلای کنم). ازش پرسیدم این روی نتیجه اپلای ام تاثیر میذاره؟ گفت هیچ وقت نظر شخصیش رو دخالت نمیده و گفت من کاندید قوی هستم و ازین چیزها.
    حالا خیلی استرس دارم اگه نگیره من رو. سوالم اینه که به نظرتون به این استاد یک میل بزنم و توضیح بدم دلایلم رو؟ اصلا مفهوم «over-qualified» معنی داره توی علوم پایه؟ به نظرتون ممکنه به این دلیل من رو ریجکت کنن؟

خیلی ممنون میشم کمک کنید.

مرسی

سلام دوستان من بیست و سه سالمه ترم اخر لیسانس برق الکترونیک از دانشگاه ازاد هستم.معدلم در حال حاضر 17.30 هست.فک کنم همین حدودام بمونه تا پایان تحصیل.الان دارم واسه ابلتس میخونم.سوالم اینه ایا ایلتس و معدلم و نبود گپ تحصیلی برای گرفتن نیمه فاند یا فول فاند کافیه؟چون یهه مقاله دارم روش کار میکنم و شک دارم به نتیجه برسه

با سلام خدمت دوستان بنده فارغ التحصیل پزشکی هستم قصد گرفتن فاند برای مستر دارم میشه راهنماییم کنین بدون داشتن مقاله امکان داره بتونم فول فاند بگیرم و اولویتم کانادا هست چقدر امکان داره در کانادا بتونم پذیرش فول فاند بگیرم و اگر نه کدام کشور ها را پیشنهاد میکنین با توجه به داشتن مدرک پزشکی، آیا شانس گرفتن فاند دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)