صفحه 12 از 62 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 613

موضوع: همسفر دبی

پیش فرض پاسخ : همسفر دبی

سلام من ۲۳ تا ۲۷ آپریل دوبی هستم، ۲۶ ام وقت ویزا دارم چون از امریکا میام کسی هست که بخواد هم اتاق و البته همسفر باشیم؟

Junior Member

سلام من هم 24 آوریل دوبی خواهم بود البته هنوز بلیط تهیه نکردم و روز 24 ام مصاحبه دارم، خوشحال میشم کسی پیدا بشه که 24 ام وقت سفارت داشته باشه

Junior Member

سلام دوستان
    خواستم یک نکته ای رو راجع به مسافران دوبی بگم که دچار مشکل مثل مال من نشن. به علت تنش ها بین روابط ما و امارات. دولت امارات یک ذره ویزا های توریستی رو دیرتر میده. حتما یا درخواست ویزا فوری بدید یا زودتر اقدام کنید برای تور و ویزای امارات. به علاوه آژانسی رو انتخاب کنین که چندتا از آشناهاتون استفاده کرده باشن و از حرفه ای بودنش راضی باشن.

من خودم اینترنتی گشتم و یک آژانس رو پیدا کردم (آژانس گل یخ) اون آژانس هم با ناشی گری هم برام نتونست 10 روزه ویزا بگیره! هم بدون اطلاع من پرواز چارتر گرفت. خلاصه من علی رغم اقدام 10 روز جلوتر برای تور به وقت مصاحبه ام نرسیدم و الان دارم ایمیل میزنم بلکه جابه جا کنن وقتمو. جالب اینه که آژانس با بی مسئولیتی تمام پول تور و هتل من رو هم پس نداد حالا هواپیما که هیچ!
    خلاصه زودتر اقدام کنید تاکید کنید درخواست ویزا فوری بدن و در مورد آژانس بیشتر پرس و جو کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Hardware-Azad University of Ghazvin

من واسه 6 may وقت دارم ، اگه کسی واسه اون روز وقت داره ، خوشحال می شم با هم همسفر باشیم.

Junior Member

من یه سفر کاری دارم 2 روز در دبی قصد دارم بمونم و هتل بگیرم .من رفت آمد به دبی زیاد داشتم و دارم و مشکلی در انجام امورم در شهر ندارم ولی تا اونحایی که میشده تنها نمیرفتم که حوصلم سر نره و هزینه هم زیاد نباشه متاسفانه این مرتبه متوجه شدم همسفرم از سفر منصرف شده و باید تنها برم تو آشنا هام گشتم کسی رو که اولاً :امکان مسافرت داشته باشه و دوماً:هم روحیه من باشه پیدا نکردم .اگر یه همسفر خوب باشه چه آقا چه خانوم من 8 می به احتمال زیاد میخوام برم.امکان اینکه زودتر هم برم دارم و مشکلی نیست .البته از شارجه وارد امارات میشم و 2روز اول پیش یکی از دوستام در عجمان هستم ولی 2روز رو در دبی قصد دارم هتل بگیرم و باز برمیگردم عجمان .من 29 سالمه .تحصیلاتم کارشناسیه .... اگه لازم باشه بعداً همه چیزو میگم.
    ویرایش توسط behradz : April 30th, 2012 در ساعت 02:19 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CE Sharif

مادر بنده ۳۱ می در دبی مصاحبه دارند و برنامشون اینه که ۳۰ می اونجا باشند و ۱ یا ۲ جون برگردند.خیلی خوشحال میشم اگه یه خانم می خواد توی اون زمان بره دبی بتونه با مادر بنده همراه باشه.

Junior Member

سلام دوستان من 11 June وقت دارم . اگر کسی هست که بخواد با من همسفر بشه لطفا پیام خصوصی بده.

سلام دوستان من 14 June وقت مصاحبه دارم . اگر از اصفهان کسی هست که بخواد با من همسفر بشه خبر بده.

دبی 14 June . همسفر از آقایون نبود.

Junior Member

سلام دوستان. من 26 June وقت مصاحبه دارم. اگه کسی هست، لطفاً خبر بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)