صفحه 61 از 62 نخستنخست ... 11515253545556575859606162 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 613

موضوع: همسفر دبی

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

پیش فرض پاسخ : همسفر دبی

سلام
    من از اصفهان برای 22 می فقط بلیط گرفتم اگر کسی هست می تونیم اونجا با هم هتل بگیریم که به صرفه تر باشه
    اگر کسی هست لطفا پیام به من بده
    قومی متفکرند اندر ره دین / قومی به گمان فتاده در راه یقین--میترسم از آن که بانگ آید روزی /کای بیخبران راه نه آنست و نه این>> (خیام)

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

از خانم ها! کسی برای 31 جولای وقت سفارت ندارد؟ من برای مادرم وقت سفارت گرفتم، عالی می شد اگر کسی بود که همراهشون برن برای مصاجبه

Junior Member

سلام از خانم ها کسی واسه اول نوامبر وقت سفارت داره؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی از خانومها از تهران 23 اکتبر نمیره دوبی؟؟ من 23 وقت دارم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afrooz_v نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی از خانومها از تهران 23 اکتبر نمیره دوبی؟؟ من 23 وقت دارم...
    من ۲۳ اکتبر از مشهد میرم ۲۵ ام اکتبر وقت سفارت دارم کسی اون تاریخ میره هتل با هم بگیریم ۰۹۱۵۱۲۵۳۲۸۰

Junior Member

فوری فوری فوری

سلام دوستان پدر و بردار من در سفارت دبی وقت مصاحبه دارن، برادرم ۱۷ سالشه به جز گواهی اشتغال به تحصیل چه مدارکی با خودش ببره خوب؟

و پدرم مهندس عمران هستش که خودش شرکت داره، و همچنین عضو نظام مهندسی که چندتا پروژه‌ داره که تا ۳ ساله آینده باهاشون قرارداد داره( گواهی هم براش داره میتون بده ترجمش کنن). متأسفانه من وقتی‌ فرم دی اس‌ ۱۶۰ برا پدرم پر می‌کردم فقط شرکشو نوشتم و چیزی راجعبه اینیکی پروژه‌ هاش ننوشتم.

مدرسه برادرم هم فرق کرده، توی دی اس‌ ۱۶۰ اسم مدرسه قبلیشو نوشتم.

الان به نظرتون من به سفارت ایمیل بزنم بگم که هم مدرسه برادرم فرق کرده و هم پدرم با یه شرکت دیگه هم کار می‌کنه. یا اینکه فقط مدرسه برادرمو بگم، کافیه ؟

و یک سوال دیگه می‌شه کل مدارکی که باید با خودشون ببرن سفارتو بگین( مدارک هم برای پدرم و هم برای بردارم)

ممنونم

Junior Member

فوری فوری فوری

سلام دوستان پدر و بردار من در سفارت دبی وقت مصاحبه دارن، برادرم ۱۷ سالشه به جز گواهی اشتغال به تحصیل چه مدارکی با خودش ببره خوب؟

و پدرم مهندس عمران هستش که خودش شرکت داره، و همچنین عضو نظام مهندسی که چندتا پروژه‌ داره که تا ۳ ساله آینده باهاشون قرارداد داره( گواهی هم براش داره میتون بده ترجمش کنن). متأسفانه من وقتی‌ فرم دی اس‌ ۱۶۰ برا پدرم پر می‌کردم فقط شرکشو نوشتم و چیزی راجعبه اینیکی پروژه‌ هاش ننوشتم.

مدرسه برادرم هم فرق کرده، توی دی اس‌ ۱۶۰ اسم مدرسه قبلیشو نوشتم.

الان به نظرتون من به سفارت ایمیل بزنم بگم که هم مدرسه برادرم فرق کرده و هم پدرم با یه شرکت دیگه هم کار می‌کنه. یا اینکه فقط مدرسه برادرمو بگم، کافیه ؟

و یک سوال دیگه می‌شه کل مدارکی که باید با خودشون ببرن سفارتو بگین( مدارک هم برای پدرم و هم برای بردارم)

ممنونم

سلام
    من برای 27 November وقت دارم، اگر کسی این حدود وقت داره پیغام خصوصی بده برای هتل...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه تهران

سلام دوستان من برای 22 نوامبر وقت مصاحبه دارم.. خوشحال میشم با خانومی همسفر شم.

Junior Member

سلام برای اواخر آذر ماه اگر همسفر برا دبی هست خبر بده
    که هتل رو باهم بگیریم برای کاهش هزینه
    تلگرامم 0936 273 0936

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)