صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- کنترل (دانشگاه آزاد قزوین)

پیش فرض پاسخ : اشتغال در انگلستان.

سلام به همه دوستان گل
    یک سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمایی ام بکنید
    من کارشناسی برق گرایش کنترل از دانشگاه آزاد هستم
    دارای 2 سال سابقه کار با رشته خودم. علاقه من زبان انگلیسی هست. حالا شاید بپرسید چه ربطی داره؟
    ولی من تو ایران زبان هم درس میدم، چون آیلتس دارم.
    میخواستم ببینم اگه از ایران برم و تو یک کشوری مثل انگلیس اقامت کاری بگیرم بعد میتونم مثلا اونجا یه آزمون آیلتس بدم و بعد اونجا زبان انگلیسی تدریس کنم؟
    ممنون از راهنمایی شما عزیزان

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    توصيه هاي جدي و هشدارهاي houman و همجنين So3 را جدي بكيريد و به استثناها توجه نكنيد و روي گير اوردن !!! فرصت استثنايي حساب نكنيد
    اگر خواستيد ريسك كنيد و به اميد دكتري و كار باهم باشيد ممكن است واقعا درمانده شويد سه يا جهار ترم را تا شش سال طول بدهيد

شايد در دوران ليسانس ان هم ترم هاي اوليه بتوانيد جايي كار جنرال انجام بدهيد اما اگر براي ماندن در انگليس برنامه داريد نبايد بعد از
    سال اول كاركنيد چون افت تحصيلي خواهيد داشت و افر دكتري يا فوق. خوب. نمي توانيد بكيريد و ممكن است جايي هم كار معتبر نتوانيد گير بياوريد
    و ويزايتان تمديد نمي شود حتي بعد از دكترا كار گير نمي اوريد وبرخلاف ميلتان مثل ارد لنگ به ايران بر مي كرديد
    اما من نديده ام دانشجوي دكترايي با وجود كار كردن توانسته باشد مقالات يا ارائه تز خود را به نحو احسن انجام دهد
    و سبس ادامه داده يا كار مرتبط پيدا كند

انهايي كه همسرشان اجازه كار دارد موفق تر هستند البته اگكارشان در نهايت ر به طلاق نينجامد بقيه بايد برگردند يعني مجبور مي شوند اما. اما. اوضاع بورسبه هايي كه از طرف دانشگاههاي ايران بورسبه
    شده اند فرق دارد بعضي بسيار خوب كار مي كنند اما بعضا دانشكاهها سياست شان اين است كه به اين نوع دانشجويان فشار نياورند و نكذارند دكتراي پرباري داشته باشند
    و هرچه نوشتند به به و چه چه بكويند و اكثرا در نهايت تعجب ساير دانشجويان ات ١٥ يا ١٨ مدرك را مي كيرند و برمي كردند خيلي از انها هم به محض ورود مشغول كار كسب و مشغولياتهاي
    ديگر مي شوند و با فارغ التحصيل دكتري بيكار اما نخبه اي قرار مي گذارند تا تمام مراحل تز را برايشان انجام دهد و براي ارائه تز با هم تمرين مي كنند
    و بالتخره ايشان هم مدركي به عنوان دكترا دريافت مي كند

اما جان سخت ها بالاخره با مخارج هنگفت و شكستن كمر اقتصاد خانواده و با سخت گيري هاي جدي استاد افتان و خيزان و جانفشاني علمي و مكالعه و كار بالاخره دكترا مي شوند
    و تازه اول كار است كه در پي شركت يا موسسه اي باشند كه ويزاي كار معتبري براي انها بگيرد اما به قول دوستمان در همين فروم رقباي انگليسي همدي و غيره سر راه ايشاننند
    حال دوستاني كه در حال تصميم گيري هستند بدانند از كاري كه شهريه را تامين كند خبري نيست همچنين نمي توانند وقتشان را با كارجنرال به هدر بدهند
    اگر توان مالي نداريد يا كم است جاي ديكري را انتخاب كنيد

سلام لطفا دوستان با تجربه در خصوص این مطلب ( قرمز شده ) یه توضیحی بدهند؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟

Junior Member

سلام دوستان من اینجا عضو جدید هستم
    یه سوالی بود که زیاد گشتم و یه پاسخ هایی دیدم ولی در نهایت نگرفتم پاسخ نهایی چیه
    من به اتفاق همسرم داریم اقدام می کنیم
    میخواستم شرایط کار همسر رو بپرسم
    اینکه چجور کاری میتونه داشته باشه
    هر جایی میتونه کار کنه
    مالیات باید بده ؟ چند درصد است الان ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط esun نمایش پست ها
    سلام دوستان من اینجا عضو جدید هستم
    یه سوالی بود که زیاد گشتم و یه پاسخ هایی دیدم ولی در نهایت نگرفتم پاسخ نهایی چیه
    من به اتفاق همسرم داریم اقدام می کنیم
    میخواستم شرایط کار همسر رو بپرسم
    اینکه چجور کاری میتونه داشته باشه
    هر جایی میتونه کار کنه
    مالیات باید بده ؟ چند درصد است الان ؟
    شما توضیح بدید از چه طریقی دارید میاید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما توضیح بدید از چه طریقی دارید میاید.
    دانشجویی مقطع فوق لیسانس
    میخواستم بدونم چون همسرم کار آرایشگری میکنن اونجا میتونن تو این کار حالا مشغول بشن ؟
    یا نه باید کارفرما شرایط خاص داشته باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط esun نمایش پست ها
    دانشجویی مقطع فوق لیسانس
    میخواستم بدونم چون همسرم کار آرایشگری میکنن اونجا میتونن تو این کار حالا مشغول بشن ؟
    یا نه باید کارفرما شرایط خاص داشته باشه
    بله می تونن و شرایط خاصی هم نداره. با همون ویزای همسر اجازه کار تمام وقت خواهند داشت. مالیات بر درآمد هم بر اساس قوانین کشور (مثل هر کس دیگه) باید پرداخت کنند. مالیات ها در انگلیس درصدی نیست و پله پله بالا میره. بهتره از calculator های آنلاین حساب کنید:

http://www.listentotaxman.com

Junior Member

من هفته پیش مصاحبه پست داک داشتم که یک روز بعدش استاد پروژه بهم زنگ زد و آفر داد که همونجا قبول کردم و بعد گفت که اینو به HR اطلاع میده اما از اونروز دیگه هیچ خبری ازشون نشده. به نظرتون این عادیه? با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hiwaa نمایش پست ها
    من هفته پیش مصاحبه پست داک داشتم که یک روز بعدش استاد پروژه بهم زنگ زد و آفر داد که همونجا قبول کردم و بعد گفت که اینو به HR اطلاع میده اما از اونروز دیگه هیچ خبری ازشون نشده. به نظرتون این عادیه? با تشکر
    بله یک هفته عادیه.

Junior Member

سلام دوستان من تازه عضو شدم.یه سوال داشتم همسر من سیتیزن انگلیس هست و من میخوام بدونم آیا میتونم اونجا پذیرش کاری بگیرم و برم؟من لیسانس پیراپزشکی هستم.ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)