صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

پیش فرض اجازه کار در انگلیس برای ایرانی ها

آیا اجازه کار 20 ساعت در هفته رو به همه ایرانیهای دانشجو میدن ؟ و اینکه امکانش هست درخواست تعداد ساعت بیشتری کرد ؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : اجازه کار در انگلیس برای ایرانی ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656
    آیا اجازه کار 20 ساعت در هفته رو به همه ایرانیهای دانشجو میدن ؟ و اینکه امکانش هست درخواست تعداد ساعت بیشتری کرد ؟
    بله ... البته کارهای تخصصی نیست ... یکی از دوستان اونجا ارشد مکانیک می خونه و توی مک دونالود کار می کنه ! ... :

ساعات کاریت رو هم نمی تونه افزایش بدی ... انگلیس قانون هاش رو خیلی سخت می گیره ... اینقدر هم اونجا ترک و پاکستانی هست که اگه یه نفر زیادتر کار کنه همه می خوان زیادتر کار کنن !

کارهای خیلی تاپ هم حتی به فارغ التحصیل های خارجی دانشگاه های خودشون نمی دن ... دوستم اونجا لیسانس و فوقش رو گرفته و کلی داره دنبال کار درست و حسابی می گرده اما فقط به خود انگلیسی ها می دن ... .. منظورم کار توی شرکتهای معروفه : بوئیگ و رزروئس و ... !

در مورد تدریس درسهایی مثل ریاضی چه ؟ میشه اونجا راحت کار تدریس پیدا کرد؟ حالا چه خصوصی چه جور دیگه. و اینکه معمولا ساعتی چقدر میشه از تدریس بدست آورد ؟ من قراره اونجا phd عمران بخونم

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

برای تدریس نمی دونم دقیقآ ...
    البته یه چیزی هم اضافه کنم که این ها هردوتاشون master بودند...برای دانشجوهای دکتری نمی دونم .. مگه بهتون فاند نمی دن ؟
    فکر کنم هر کاری در ارتباط با رشتتون کنین برمی گرده به همون TA/ RA یی که از استاد و دانشگاه گرفتین ...

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    20 ساعت رو به همه میدن. به هیچ وجه نمیشه بیشتر کار کرد، چون از قوانین ویزای دانشجویی هست و جای چونه زدن نداره اصلا. البته این 20 ساعت در طول ترم هست و در تعطیلات میشه فول تایم کارکرد. ضمنا میشه تو دانشگاه هم کار پیدا کرد. کتابخونه و رستوران های دانشگاه و ..... دستمزد هم معمولا ساعتی 2-3 پونده. ولی یه نکته ای هست اینجا. شما اگه برای دکترا میایی 2 تا حالت داره. یا فاند داری که در این صورت نیاز به کار نیست و تازه میتونی پس انداز هم بکنی. من خودم نصف فاندم تقریبا هر ماه میمونه. حالت دوم هم اینه که شما فاند نداری. اولا اگه فاند نداری، تامین هزینه ها با این تعداد ساعت کاری خیلی خیلی مشکله. ثانیا چون دوره دکترا اینجا کوتاهه و همش شما باید تحقیق کنی، به جان برادر وقت هیچ کاری رو نداری. حتی وقتی داری دوش میگیری، فکرت مشغوله حل مشکلی هست که تو مسیر تحقیق داری. به این 2 تا ایتم توجه کن. راستی این روزا اوضاع ویزا چطوره؟ ویزا گرفتی؟
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

من اصلا هنوز دنبال ویزا نرفتم چون هنوز نمیدونم کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم. اکثرا هم بدون فاندن. دانشگاههای منچستر، بیرمنگام و ایمپریال کالج.

Senior Member naeemtop آواتار ها

پیش فرض کار در حین تحصیل در انگلیس!

امیدورام تاپیک تکراری نباشه

من دیروز به یه دفتر اخذ پذیرش زنگ زدم چون میخوام برای مستر برم انگلیس
    پرسیدم هزینه تحصیل کلا چقدره گفتن حدود 35 میلیون در میاد
    که میشه اونجا کار کرد گفتم چقدر از کار در میاد گفتن حدود 10 هزار دلار
    میخواستم بدونم آیا این صحت داره و کار دانشجویی اونجا راخت گیر میاد؟

رزومه من : معدل 14.5 لیسانس از دانشگاه مازندران

راستی میتونم از دانشگاه خوب پذیرش بگیرم (اسم چند دانشگاه رو بدید؟)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کار در حین تحصیل در انگلیس!

نقل قول نوشته اصلی توسط naeemtop نمایش پست ها
    امیدورام تاپیک تکراری نباشه

من دیروز به یه دفتر اخذ پذیرش زنگ زدم چون میخوام برای مستر برم انگلیس
    پرسیدم هزینه تحصیل کلا چقدره گفتن حدود 35 میلیون در میاد
    که میشه اونجا کار کرد گفتم چقدر از کار در میاد گفتن حدود 10 هزار دلار
    میخواستم بدونم آیا این صحت داره و کار دانشجویی اونجا راخت گیر میاد؟

رزومه من : معدل 14.5 لیسانس از دانشگاه مازندران

راستی میتونم از دانشگاه خوب پذیرش بگیرم (اسم چند دانشگاه رو بدید؟)
    در مورد پذیرش فکر کنم انگلیس براش خیلی مهم نیست و شما لازمه پول شهریه رو بدید. در ضمن اگه میشه رشتتون رو هم بگید.
    برای کار چند تانکته رو در نظر داشته باشید:
    1-اولا اینکه رشته شما چیه و چه مهارت های بدرد بخوری دارید.به یاد داشته باشید که شما میتونید کارهای موقتی پاره وقت انجام بدید که معمولا کارهای سطح پایینی هستند و خیلی حقوقشون بالانیست
    2-دوره مستر در انگلیس خیلی فشرده است و سه ترم پشت سر هم داره که با این اوصاف کار کردن در زمان تحصیل خیلی کار جالبی نیست ممکنه درسها رو بیفتید و بیشتر از پولی که درآوردید باید پول درس رو بدید.
    3-در لندن بین ساعتی 7-8 و در شهرستانها بین 5-6 پوند در ساعت حساب کنید که البته میتونه بالا پایین بشه. اگه همه 20 ساعت رو کار کنید میشه سالی در حدود 7 هزار پوند که در حدود 20-30 درصد برای مالیات و بیمه میره.
    بازم به یاد داشته باشید کار کردن 20 ساعت ممکنه باعث افتادن در درسها بشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Post doctoral fellow in clinical biochemistry, Keele University, England

Thumbs up پاسخ : کار در حین تحصیل در انگلیس!

دوست من چرا گرانترین بها رو بدی در حالی که اینهمه کشور ارزون و معتبر هست دورو برت؟؟
    زیاد به کار حین تحصیل فکر نکن چون وقت کار کردن نداری.واقعیت رو گفتم شاید کمی تلخه..
    اگه واقعا اوضاع مالیت بیسته برو وگرنه بو ارمنستان یا هند یا آذربایجان بعد برای دکترا یه بورس بگیر بیا انگلیس.
    موفق باشی

Junior Member

پیش فرض اشتغال در انگلستان.

سلام. یکی از دوستان من ظاهرا چند سال پیش یه مقاله ژورنال یا کنفرانسی داشته ، حالا براش از طرف یه شرکت ظاهرا کاریابی توی انگلستان ایمیل اومده که یه موقعیت شغلیه که اگه بخواد میتونه واسه کار اونجا اقدام کنه. حالا این دوست ما دکتری داخل هم قبول شده، میخواستم نظر دوستان را بپرسم ببینیم کدومشون به نظرتون بهتره.

صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)