صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

پیش فرض پاسخ : اشتغال در انگلستان.

من می خواستم بیبینم بازاره کار واسه رشته معماری تو انگلیس چطوره و کدوم شهرها بهتره؟

Junior Member

سلام مي خواستم بدونم همسرم اگر apply داشته باشه 20 ساعت اجازه كار داره؟ و من به عنوان همراه تمام وقت مي تونم كار كنم؟

Junior Member

سلام
    خواستم ببینم برای فوق لیسانس هم همون 20ساعت کار در هفته مجاز یا بیشتر ؟!
    اگه کسی هست که داره تو انگلیس فوق می خونه لطف کنه یه پیغام واسه من بفرسته ! ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimooly نمایش پست ها
    سلام
    خواستم ببینم برای فوق لیسانس هم همون 20ساعت کار در هفته مجاز یا بیشتر ؟!
    اگه کسی هست که داره تو انگلیس فوق می خونه لطف کنه یه پیغام واسه من بفرسته ! ممنون
    بله همون 20 ساعت در هفته است. ولی در مقطع فوق به دلیل فشرده بودن ترم ها معمولا توصیه نمیشه کار کنید چون ممکنه ضررش بیشتر باشه.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mariyasadeghi نمایش پست ها
    من می خواستم بیبینم بازاره کار واسه رشته معماری تو انگلیس چطوره و کدوم شهرها بهتره؟
    یه سر بزنید به سایت www.gumtree.com اطلاعات خوبی توش هست.

Junior Member

تو فوق لیسانس مگه حدودا چند روز در هفته کلاس هست که میگین نمیشه کار کرد ؟! و منظور از ضررش بیشتره اینه که پول واحد های افتاده زیاد تر میشه و به صرفه نیست ؟!
    ممنون

ApplyAbroad Guru

تو فوق لیسانس مگه حدودا چند روز در هفته کلاس هست که میگین نمیشه کار کرد ؟! و منظور از ضررش بیشتره اینه که پول واحد های افتاده زیاد تر میشه و به صرفه نیست ؟!
    ممنون
    شما حساب کنید وقتی قراره چهار تا درس رو تو 2-3 ماه بخونید وقتی برای کار دیگه نمیمونه. کلا کسایی که فوق تو انگلیس میخونند توصیه می کنند که طرف کار در طول ترم نرید.

بله منظورم همونه. شما ممکنه درس ها رو بیافتید و پول بیشتری باید برای گرفتن دوباره درس خرج کنید.

ApplyAbroad Guru

ممنون
    شما حساب کنید وقتی قراره چهار تا درس رو تو 2-3 ماه بخونید وقتی برای کار دیگه نمیمونه. کلا کسایی که فوق تو انگلیس میخونند توصیه می کنند که طرف کار در طول ترم نرید.

بله منظورم همونه. شما ممکنه درس ها رو بیافتید و پول بیشتری باید برای گرفتن دوباره درس خرج کنید.

سلام
    آیا میشه با کار کردن توی شهر شفیلد هزینه های دانشگاش و زندگی تو اونجا رو تامین کرد . من برای کارشناسی می خوام برم اونجا. لطفا من رو که کم پول هستم راهنمایی کنید.
    متشکرم

Junior Member

سلام به هموطنان عزیز
    ی
    من در لندن 2 تا فامیل دارم که هم ساپرتر های خوبی هستند و هم اقامت دائم انگلستان رو دارند ، و برای من میتونن یک موقعیت شغلی خوب تو شرکتشون جور کنن فقط مشکل ویزای منه من تا حالا 3 بار رفتم لندن ولی با ویزای توریستی اجازه کار ندارم برای همین بهم گفتن با ویزای دانشجویی برم که بتونم لااقل نیمه وقت کار کنم ولی از آنجایی که تحصیل در دانشگاه هم خرجش خیلی زیاده و هم وقت کار دیگه نیست تصمیم گرفتم دوره های زبان انگلیسی در کالج رو بیام که ویزای دانشجویی میدن اما وقتی به سایت UK border agency رفتم دیدم من جزو Tier4 General Student هستم و از april2010 قانون کار برای دانشجو ها عوض شده و از 20 ساعت به 10 ساعت تقلیل یافته ... خیلی برام بد میشه اگه این درست باشه ..... شما چیزی در این مورد میدونید ؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)