صفحه 4 از 29 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اشتغال در انگلستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط mermi نمایش پست ها
    سلام به هموطنان عزیز
    ی
    من در لندن 2 تا فامیل دارم که هم ساپرتر های خوبی هستند و هم اقامت دائم انگلستان رو دارند ، و برای من میتونن یک موقعیت شغلی خوب تو شرکتشون جور کنن فقط مشکل ویزای منه من تا حالا 3 بار رفتم لندن ولی با ویزای توریستی اجازه کار ندارم برای همین بهم گفتن با ویزای دانشجویی برم که بتونم لااقل نیمه وقت کار کنم ولی از آنجایی که تحصیل در دانشگاه هم خرجش خیلی زیاده و هم وقت کار دیگه نیست تصمیم گرفتم دوره های زبان انگلیسی در کالج رو بیام که ویزای دانشجویی میدن اما وقتی به سایت UK border agency رفتم دیدم من جزو Tier4 General Student هستم و از april2010 قانون کار برای دانشجو ها عوض شده و از 20 ساعت به 10 ساعت تقلیل یافته ... خیلی برام بد میشه اگه این درست باشه ..... شما چیزی در این مورد میدونید ؟؟؟؟؟؟

میشه آدرس لینک را بدی کجا نوشته

برای کسانی که برای تحصیل در دانشگاه هم می روند 10 ساعت است یا 20 ساعت

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    میشه آدرس لینک را بدی کجا نوشته

برای کسانی که برای تحصیل در دانشگاه هم می روند 10 ساعت است یا 20 ساعت
    برای دوره های Foundation به بالا 20 ساعت و برای دوره های زبان 10 ساعته. در ضمن یک چیزی هم بهتون بگم اینکه شما اینجا دو تا فامیل دارید و اقامت دائم دارند اصلا به این معنا نیست که کار براتون خیلی راحته چون دولت بریتانیا به شدت رو کار خارجیا حساسه. شما درستون هم که تموم شه باید Tier 2 بگیرید و شرکت فامیلتون Tier 2 Sponsorship License داشته باشه که گرفتنش کار راحتی نیست. پس با دیدی روشن از مسایل کار رو انجام بدید.

Junior Member

سلام
    مرسی از راهنماییتون درسته برای دانشجوهایی که میخوان لیسانس یا فوق لیسانس بگیرن 20 ساعته ... برای دانشجویان دوره زبان 10 ساعت کم کردن ... خوب من میخواستم بصورت نیمه وقت کار کنم که اونجا بعد یک سال بتونم درخواست ویزای کار بدم..Tier2
    ولی مثله اینکه مجبورم همون دانشگاه برم.... مشکل اینه که دانشجویان دانشگاه اصلا وقتی برای کار ندارن .. من 10 نفر از دوستانم و حتی برادرم که لندن درس خوانده رو میدونم که اصلا فرصت کار کردن در کنار تحصیل دانشگاهی رو نداشتن هیچکدومشون ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mermi نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از راهنماییتون درسته برای دانشجوهایی که میخوان لیسانس یا فوق لیسانس بگیرن 20 ساعته ... برای دانشجویان دوره زبان 10 ساعت کم کردن ... خوب من میخواستم بصورت نیمه وقت کار کنم که اونجا بعد یک سال بتونم درخواست ویزای کار بدم..Tier2
    ولی مثله اینکه مجبورم همون دانشگاه برم.... مشکل اینه که دانشجویان دانشگاه اصلا وقتی برای کار ندارن .. من 10 نفر از دوستانم و حتی برادرم که لندن درس خوانده رو میدونم که اصلا فرصت کار کردن در کنار تحصیل دانشگاهی رو نداشتن هیچکدومشون ...
    همونطور که گفتم گرفتن Tier 2 اصلا راحت نیست و شرکتی که این تقاضا رو براتون ارایه میده باید شرایط خاصی داشته باشه. آیا شرکت اقوام شما چنین شرایطی رو داره و آیا کاری که قراره بهتون بدند از شرایط لازم برخورداره؟ برای چه کاری قراره شما رو بگیرند و کارشون چیه؟

Junior Member

شرکت تبلیغاتی تلویزیونی هستش ماله فامیلمون نیست اونجا کار میکنه ولی رئیسه یک قسمته.. به من گفت اگه بیای نیمه وقت اینجا کارت رو بپسندن ممکنه تازه اونم ممکنه که برات درخواست ویزای کار بدن.
    منم میخواستم با ویزای دانشجویی (Tier4 General Student) برم که اینطوری شد .. حالا مجبورم برم دانشگاه که فکر نکم بتونم از پسه پولش بر بیام....

Junior Member

سلام، من کارشناس پرستاری هستم و شنیدم با ویزای Tier1 میتونم به انگلستان برم. میشه در این مورد اطلاعات بیشتری به من بدید؟ مثلا اینکه بهترین راه apply کردن چیه؟ یا این پروسه چقدر زمان میبره؟ من نمره آیلتس 7 هم دارم. چه مدارکی لازم دارم؟ و اینکه کارم رو وقتی اومدم انگلستان خودم باید پیدا کنم؟ شرایط کار پرستاری اونجا چطوریه؟ راحت میتونم کار پیدا کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahamidi نمایش پست ها
    سلام، من کارشناس پرستاری هستم و شنیدم با ویزای Tier1 میتونم به انگلستان برم. میشه در این مورد اطلاعات بیشتری به من بدید؟ مثلا اینکه بهترین راه apply کردن چیه؟ یا این پروسه چقدر زمان میبره؟ من نمره آیلتس 7 هم دارم. چه مدارکی لازم دارم؟ و اینکه کارم رو وقتی اومدم انگلستان خودم باید پیدا کنم؟ شرایط کار پرستاری اونجا چطوریه؟ راحت میتونم کار پیدا کنم؟
    باید شرایط خاصی داشته باشید. اول اینکه مدرک تحصیلی چیه؟ حقوقتون در سال گذشته چقدر بوده و در ضمن اینجا باید دوره هایی رو بگذرونید تا بتونید رجیستر بشید. هر چهار مهارت تو آیلتس باید 7 به بالا بشید. ولی خوب بعد از ثبت نام وضعتون خیلی خوب میشه. راه راحت تر هم اومدن با ویزاهای دانشجویی و دوره زبان و سپس ثبت نام است.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

سلام،

سوال من در مورد رشته های خاصی مثل MSc maritime engineering @ University of Southampton و Thermal Power & fluids Engineering @ university of Manchester هست. کار برای این رشته ها هست؟ اینطور که فکر مینکنم کار تو این رشته ها خیلی گسترده نیست و باید تو یک سری صنایع خاص کار پیدا کرد.

سلام
    من يه سوال داشتم .
    اگه بيشتر از 20 ساعت كار كنيم . كسي هست كه بفهمه .
    مثلا به جاي 3 ساعت تدريس 5 ساعت تدريس بديم .
    كسي ميتونه جوابم رو بده ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanta نمایش پست ها
    سلام
    من يه سوال داشتم .
    اگه بيشتر از 20 ساعت كار كنيم . كسي هست كه بفهمه .
    مثلا به جاي 3 ساعت تدريس 5 ساعت تدريس بديم .
    كسي ميتونه جوابم رو بده ؟
    بله ممکنه بفهمند و براتون خیلی بد تموم میشه. در ضمن شما با A-level فقط 10 ساعت میتونید کار کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)