صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computing Science - Glasgow University

پیش فرض پاسخ : اجازه کار در انگلیس برای ایرانی ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    سلام
    20 ساعت رو به همه میدن. به هیچ وجه نمیشه بیشتر کار کرد، چون از قوانین ویزای دانشجویی هست و جای چونه زدن نداره اصلا. البته این 20 ساعت در طول ترم هست و در تعطیلات میشه فول تایم کارکرد. ضمنا میشه تو دانشگاه هم کار پیدا کرد. کتابخونه و رستوران های دانشگاه و ..... دستمزد هم معمولا ساعتی 2-3 پونده. ولی یه نکته ای هست اینجا. شما اگه برای دکترا میایی 2 تا حالت داره. یا فاند داری که در این صورت نیاز به کار نیست و تازه میتونی پس انداز هم بکنی. من خودم نصف فاندم تقریبا هر ماه میمونه. حالت دوم هم اینه که شما فاند نداری. اولا اگه فاند نداری، تامین هزینه ها با این تعداد ساعت کاری خیلی خیلی مشکله. ثانیا چون دوره دکترا اینجا کوتاهه و همش شما باید تحقیق کنی، به جان برادر وقت هیچ کاری رو نداری. حتی وقتی داری دوش میگیری، فکرت مشغوله حل مشکلی هست که تو مسیر تحقیق داری. به این 2 تا ایتم توجه کن. راستی این روزا اوضاع ویزا چطوره؟ ویزا گرفتی؟
    سلام یاسین جان
    اگر هنوز اینجا رو چک میکنی لطفاً بگو تو Edinburgh چی میخوندی و فاندت چقدر بود که میگی نصفش اضافه میومد! بعد اینکه فکر کنم حق با شما باشه و در دوره دکترا وقتی برای کارهای دیگه نداشته باشی. من فاندم 13500 تا برای هزینه های زندگی هست. یعنی پول دانشگاه را که میدن اینقدر میمونه. حالا اگر بخوام خونه مستقل بگیرم (در گلاسگو) به نظرت کافیه؟ واینکه در مورد کار، شما تدریس به عنوان TA هم نگرفتی؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1444 نمایش پست ها
    سلام یاسین جان
    اگر هنوز اینجا رو چک میکنی لطفاً بگو تو Edinburgh چی میخوندی و فاندت چقدر بود که میگی نصفش اضافه میومد! بعد اینکه فکر کنم حق با شما باشه و در دوره دکترا وقتی برای کارهای دیگه نداشته باشی. من فاندم 13500 تا برای هزینه های زندگی هست. یعنی پول دانشگاه را که میدن اینقدر میمونه. حالا اگر بخوام خونه مستقل بگیرم (در گلاسگو) به نظرت کافیه؟ واینکه در مورد کار، شما تدریس به عنوان TA هم نگرفتی؟
    دوست عزیز این پول زیادیه. شما اگه نرمال زندگی کنید اضافه میاد واقعا.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    دوست عزیز این پول زیادیه. شما اگه نرمال زندگی کنید اضافه میاد واقعا.
    هزینه زندگی در شهرستان چیزی بین 600 تا 700 پوند در ماهه و شما چون میری اسکاتلند این یه کمی کمتر هم میشه. پس اگر ماهی در حدود 1100 تا داشته باشی بله زیاد هم میاری.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتغال در انگلستان.

سلام بازار کار برا رشته حسابداری چه جوریه چون من میخوام بمونم

Junior Member majidmohajera آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مطالعات منطقه ای

دوستان كسي مي تونه در مورد بازار كار رشته هاي روابط بين الملل و علوم سياسي در انگليس به من كمك كنه؟
    من يك مدرك كارشناسي ارشد مطلعات منطقه اي(سياست در خاورميانه) دارم و يك پذيرش براي يك مستر در international security and politics of terror

Junior Member

با سلام ، من دوره های کارشناسی و ارشد رو در ایران خواندم و مدارک رو هم ایران ترجمه کردم ولی چون معدل از 20 ست و اینجا متفاوت و همینطور درجه های ارزشیابی متفاوت برای دانشنامه از قبیل first class,second class.... l متاسفانه من نمی دونم معادل این درجات را چگونه و از کجا برای نوشتن CV محاسبه کنم.ضمن اینکه اجازه کار فول تایم دارم برای پیدا کردن شغل در رشته مدیریت از کجاها می تونم جستجو کنم؟اگر ممکنه و دوستان اطلاعات در این زمینه دارند راهنماییم کنند ممنون میشم؟

Junior Member

با سلام،
    از دوستان خواهش می کنم اگر اطلاعاتی درباره ی بازار کار رشته های هنری دارند بفرمایند.
    من طراحی لباس خوندم و پذیرش مستر fashion design دارم. کسی می دونه که وضعیت اشتغال در این رشته چطوره؟
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان
    من باید یه 10000 پوندی رو در بیارم ما بقی رو بورس کاور می کنه . می خواستم بدونم اگه 20 ساعت اجازه کار داشته باشیم ساعتی چقد می تونم برای یک کار معمولی در بیارم.
    ممنون می شم اگه جواب بدین. خیلی برام مهمه چون می خوام یه برآورد کنم ببینم می تونم از پس هزینه هام بربیام.
    دانشگاه هم توی شهر lancaster است .

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من باید یه 10000 پوندی رو در بیارم ما بقی رو بورس کاور می کنه . می خواستم بدونم اگه 20 ساعت اجازه کار داشته باشیم ساعتی چقد می تونم برای یک کار معمولی در بیارم.
    ممنون می شم اگه جواب بدین. خیلی برام مهمه چون می خوام یه برآورد کنم ببینم می تونم از پس هزینه هام بربیام.
    به طور میانگین ساعتی 7 پوند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر دکترا باشید میتونید هفته ای حدود 150 پوند یا سالی 7000 پوند حساب کنید. ولی اگر فوق باشید رو هیچی نمیتونید حساب کنید چون اصلا وقت نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)