صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتغال در انگلستان.

سلام من پزشک عمومی هستم از دوستان کسی اطلاع داره چطوری می تونم در آنجا در رشته خودم کار کنم .
    فایل نامبر 21 نوامبر 2008 -ارسال مدارک جون 2009- in process - آپدیت مدارک 9 نوامبر 2010

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moza_f نمایش پست ها
    سلام من پزشک عمومی هستم از دوستان کسی اطلاع داره چطوری می تونم در آنجا در رشته خودم کار کنم .
    باید آیلتس بالای 7.5 داشته باشید. بعد در امتحان های PLAB1 و PLAB2 شرکت کنید. اگر قبول شدید دوره هایی رو با هزینه شخصی طی میکنید تا شما معادل پزشک عمومی شناخته بشید. بعدش یا 200 هزار پوند پول دارید که ویزای کارآفرین میگیرد و یا باید در مرکزی درمانی استخدام شید و Tier 2 بگیرید.

Junior Member

با توجه به اون چیزی که تو سایت ukba دیدم حتی اگه job offer هم داشته باشم باید شغلی پیدا کنم که هیچ کس در انگلیس قادر به انجامش نباشه . حتی اگه کارم تو shortage list باشه. بازم احتمال گرفتن ویزای کار نیست!!!!!!! درسته؟ من رشتم مکانیکه و سابقه کار هم دارم

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    با توجه به اون چیزی که تو سایت ukba دیدم حتی اگه job offer هم داشته باشم باید شغلی پیدا کنم که هیچ کس در انگلیس قادر به انجامش نباشه . حتی اگه کارم تو shortage list باشه. بازم احتمال گرفتن ویزای کار نیست!!!!!!! درسته؟ من رشتم مکانیکه و سابقه کار هم دارم
    اگه شغل مورد نظر شما توی shortage list باشه مشکلی ندارید و فقط باید آفر رو بگیرید. در غیر این صورت باید اون شرکت یا یک شرکت کاریابی به نمایندگی از شرکت اصلی کار رو به مدت خاصی(14 روز) از راه هایی که مشخص شدن اعلام کنه. اگه کسی پیدا نشد شما میتونید آفر رو داشته باشید و برای ویزا اقدام کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    اگه شغل مورد نظر شما توی shortage list باشه مشکلی ندارید و فقط باید آفر رو بگیرید. در غیر این صورت باید اون شرکت یا یک شرکت کاریابی به نمایندگی از شرکت اصلی کار رو به مدت خاصی(14 روز) از راه هایی که مشخص شدن اعلام کنه. اگه کسی پیدا نشد شما میتونید آفر رو داشته باشید و برای ویزا اقدام کنید.
    معمولا این مدت زمان 28 روزه. ولی همونطور که دوستمون گفتند اگر کار جزو مشاغل خاص باشه نیازی به آگهی نیست. اگر PSW هم داشته باشید بعد شش ماه نیازی به آگهی نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    کلا چون شغل هایی که براشون اپلای می کنید اکثرا خود به خود تبلیغ شدن (یا در سایت های کاریابی یا سایت خود شرکت ها) از این نظر مشکلی نیست. کلا اگه اون شرکت شما رو بخواد بقیه چیزا مشکلی نیست خیلی نگران نباشید مهم اینه کاری کنید شما رو حتما بخوان.

دوستان همینطور که گفتید تو تعطیلات بیشتر میشه کار کرد . من می خواستم ببینم تعطیلات شامل کی میشه . من درسم تموم شده . فقط پروژه مونده . مقطع فوق لیسانس . الان تا تحویل پروژه 2 ماه دانشگاه نمی رم و از درس خبری نیست . تو این مدت میتونم فول تایم کار کنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_angelow نمایش پست ها
    دوستان همینطور که گفتید تو تعطیلات بیشتر میشه کار کرد . من می خواستم ببینم تعطیلات شامل کی میشه . من درسم تموم شده . فقط پروژه مونده . مقطع فوق لیسانس . الان تا تحویل پروژه 2 ماه دانشگاه نمی رم و از درس خبری نیست . تو این مدت میتونم فول تایم کار کنم ؟
    خیر، بعد از اتمام کامل تحصیل. بعدشم چطوری تز دارید ولی میخواهید فول تایم کار کنید؟ من الان وقتم کم اوردم با اینکه صبح تا شب پای پایان نامه هستم.

بعد از اتمام کامل تحصیل تعطیلات حساب میشه ؟ بیشتر کارهای پایان نامه رو انجام دادم واسه همین وقت واسه فول تایم کار کردن رو دارم

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_angelow نمایش پست ها
    بعد از اتمام کامل تحصیل تعطیلات حساب میشه ؟ بیشتر کارهای پایان نامه رو انجام دادم واسه همین وقت واسه فول تایم کار کردن رو دارم
    نه نمیتونید. هنوز دانشجو حساب میشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)