صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

پیش فرض پاسخ : اشتغال در انگلستان.

اگه یواشکی کار کنم کسی نفهمه چی ؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_angelow نمایش پست ها
    میشه ولی خطرناک است. باید ببینی کارفرما قبول میکند .

Junior Member

سلام

مرسی از راهنمایی همه

دوستان این آگهی های کار لندن معمولا کجا تبلیغ میشن روزنامه خاصی هست یه چیز تو مایه های همشهری خودمون؟ از دوستان رشته مکانیک اگه کسی تجربه کار تو انگلیس داره لطفا یه توضیح درباره اوضاع کار بده . راستی دوستان این PSW چیه؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_angelow نمایش پست ها
    اگر بفهمند بد تموم میشه. معمولا این تعطیلات برای فوق لیسانس خیلی معنی نداره. ولی مثلا در مقطع لیسانس شما تابستون ها دو سه ماه تعطیل هستید و میتونید کار کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    سلام

مرسی از راهنمایی همه

دوستان این آگهی های کار لندن معمولا کجا تبلیغ میشن روزنامه خاصی هست یه چیز تو مایه های همشهری خودمون؟ از دوستان رشته مکانیک اگه کسی تجربه کار تو انگلیس داره لطفا یه توضیح درباره اوضاع کار بده . راستی دوستان این PSW چیه؟

ممنون
    خیلی سایت های متنوعی وجود داره. اینجا تو انگیس خیلی دنبال روزنامه نباشید. همه چیز اینترنتیه و همه کار از طریق اینترنت و ایمیل انجام میشه.

PSW ویزای کار دو ساله ایه که بعد از تموم شدن تحصیل به دانشجویان اعطا میشه و از آوریل 2012 لغو خواهد شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Computing Science - Glasgow University

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیلی سایت های متنوعی وجود داره. اینجا تو انگیس خیلی دنبال روزنامه نباشید. همه چیز اینترنتیه و همه کار از طریق اینترنت و ایمیل انجام میشه.

PSW ویزای کار دو ساله ایه که بعد از تموم شدن تحصیل به دانشجویان اعطا میشه و از آوریل 2012 لغو خواهد شد.
    هومن جان آوریل 2012 یعنی چی؟ برای کسانی که درسشون بعد از این تاریخ تموم میشه؟ یا قانون برای افرادیه که از این تاریخ به بعد شروع به تحصیل میکنند؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1444 نمایش پست ها
    هومن جان آوریل 2012 یعنی چی؟ برای کسانی که درسشون بعد از این تاریخ تموم میشه؟ یا قانون برای افرادیه که از این تاریخ به بعد شروع به تحصیل میکنند؟
    یعنی شما تا قبل از اوریل 2012 اگر مدرک تحصیلی از انگلیس گرفتید میتونید اقدام کنید واسه PSW

با سلام خدمت دوستان
    من دارم برای اسکاتلند ویزام رو دیگه میگیرم، هرچند هدف من برای بعد از تحصیل کار نبود بصورتیکه بخوام برای Post study work اقدام کنم، ولی توی سایتهای خودشون که گفتن خیلی سخت خواهند گرفت و همه رو بعد از تحصیل میندازن بیرون
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...-student-visas
    ....
    حالا سؤال من: ما اگه برای سال تحصیلی 2011-2012 بریم اسکاتلند و بعد از درسمون هیچ شرکتی برای کار، اسپانسرمون نشه، مجبور به ترک اسکاتلند میشیم دیگه؟ درسته؟ هیچ راهی نداره؟
    به نظرتون رفتن اونجا میرزه با این شرایط؟ وقتی اینطوری میندازن آدم رو بیرون؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط light-blue نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من دارم برای اسکاتلند ویزام رو دیگه میگیرم، هرچند هدف من برای بعد از تحصیل کار نبود بصورتیکه بخوام برای Post study work اقدام کنم، ولی توی سایتهای خودشون که گفتن خیلی سخت خواهند گرفت و همه رو بعد از تحصیل میندازن بیرون
    http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/si...-student-visas
    ....
    حالا سؤال من: ما اگه برای سال تحصیلی 2011-2012 بریم اسکاتلند و بعد از درسمون هیچ شرکتی برای کار، اسپانسرمون نشه، مجبور به ترک اسکاتلند میشیم دیگه؟ درسته؟ هیچ راهی نداره؟
    به نظرتون رفتن اونجا میرزه با این شرایط؟ وقتی اینطوری میندازن آدم رو بیرون؟
    PSW دیگه برای شما وجود نداره (ولی اسپانسر شدن و اشتغال رو کمی ساده می کنند برای فارغ التحصیلان اینجا).

در کل بله، اگه کسی اسپانسر شما نشه شما مجبورید برگردید.

Junior Member

با سلام
    کسی از دوستان میدونه احتمال پیدا کردن اسپانسر و شغل از داخل ایران چقدره؟ اگر کسی با ویزای tier4 واسه دوره زبان بره احتمال پیدا کردن شغل و اسپانسر براش بیشتره داخل انگلستان یا فرقی نمی کنه ؟ البته شغل مورد نظر در shortage list هست ( مهندسی برق در صنایع نفت و گاز) با سابقه کار 8 سال تو ایران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)