صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: یافتن هم خانه ای یا هم اطاقی در Malmo

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یافتن هم خانه ای یا هم اطاقی در Malmo

منم هستم! خواهشا من رو هم اضافه کنین به خونتون!!! خیلی اوضاع بیریختیه! من از یارو دانشگاه پرسیدم و دوباره بهم همون سایت های سوئدی زبان رو داد و من کاملا گه گیجه گرفتم!! مثلا نوشته که یکی از سایت ها باید 300 کردون بدی(؟!) و خلاصه من اصن سردر نیاوردم! آخرش توی خیابون میمونم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fahi63 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من هم از malmo پذیرش گرفتم. در مورد خونه تا جایی که من دیدم خود دانشگاه جاهایی که میشه توش خونه پیدا کرد رو معرفی کرده من توی چند تا از سایتها عضو شدم ولی فعلا که خبری نیست و زیاد هم نمیشه بهشون امیدوار بود یه جایی هم داره به اسم Malmö University's notice board که میشه توش آگهی داد برای اتاق یا خونه که البته کسایی هم که خونه یا اتاق دارن برای اجاره اینجا آگهی میزارن با ایمیل و شماره تلفنشون می تونید بهشون ایمیل بزنید البته تعداد کسانی که آگهی دادن برای اجاره اتاق یا خونه خیلی زیاده از کشورهای مختلف همه از آگوست میان مالمو و دنبال خونه هستن.
    به منم گفتن این بورد کمک می کنه، البته اگه باز شه!!

Junior Member

سلام
    من فرشاد هستم از لوند پذیرش دارم. ممکنه مجبور بشم مالمو خونه بگیرم. بچه هایی تمایل دارن اپارتمان بگیریم تماس بگیریم با هم شاید جور شد که این کار و بکنیم. shad_far2002@yahoo.com 09111719151

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

با سلام

من یه آپارتمان رزرو کردم توی مالمو ، که آپارتمان هاش نو سازه ، و قراره July/june تحویل بدن. ( هنوز دارن می سازن و الان دارن ثبت نام می کنن )
    واحد ها از 21 تا 33 متر هست. و اجاره ها 3380 تا 3973 کرون هست . 120 کرون برای برق می گیرن و ماهای ژولای و اوت هم مفتکیه !

من 21 متری رو رزرو کردم و پرسیدم آیا می شه با کسی share کنم گفت بهتره واحد های بزرگتر رو share کنی.

من الان نوبت دارم کسی می خواد بیاد واحد بزرگتر ورداریم.

اگه کسی مورد بهتر داره باز هم خبر کنه. اینم ایمیل Samd85@aol.com

موفق باشید
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

راستی من یه چیزی به ذهنم رسیده ... اگه انقدر خونه پیدا کردم داستان داره ... خوب می بریم توی کپنهاگ دنبال خونه بگردیم ....

نظرتون چیه ؟..... به قول سوئدی ها شوپنهامن !!!
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_rocket نمایش پست ها
    راستی من یه چیزی به ذهنم رسیده ... اگه انقدر خونه پیدا کردم داستان داره ... خوب می بریم توی کپنهاگ دنبال خونه بگردیم ....

نظرتون چیه ؟..... به قول سوئدی ها شوپنهامن !!!
    اگه اینکار رو بکنی باید روزی حدود 20 هزار تومان خرج رفت و آمد از کپنهاک تا مالمو کنی ( بلیط قطار از کپنهاک تا مالمو= 82 کرون) با این حساب ماهیانه یک چیزی حدود حدود 500 هزارتومن یا بیشتر فقط پول قطار میشه!
    در نتیجه به قول سوئدی ها بی خیال کپنهاک!!!

موقعی که من پستهای مربوط به دانشگاههای دیگه رو می بینم افسردگی می گیرم . تعداد پستهای راجع به دانشگاه مالمو به 10 تا هم نمی رسه.
    بچه های که تو دانشگاههای دیگه قبول شدند, برای آشنایی با هم دیگه میتینگ گذاشتن. ظاهرا هرچی افسرده است مثل من تو مالمو قبول شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rainyman59 نمایش پست ها
    موقعی که من پستهای مربوط به دانشگاههای دیگه رو می بینم افسردگی می گیرم . تعداد پستهای راجع به دانشگاه مالمو به 10 تا هم نمی رسه.
    بچه های که تو دانشگاههای دیگه قبول شدند, برای آشنایی با هم دیگه میتینگ گذاشتن. ظاهرا هرچی افسرده است مثل من تو مالمو قبول شده.
    سلام من slu قبول شدم و باید مالمو خونه بگیرم - من با بچه های لوند یه نشست داشتیم برای تاریخ رفتن و ... - قرار بعدی قراره بعد از جوابهای سفارت بذاریم - اونوقت خبرتون می کنم .

Junior Member

من یه هم اتاقی پیدا کردم که اینطور که مشخصات داده اتاق خوبیه، باید مقدار مفصلی پول پیش بدم. می گه واسه بستن قرارداد مشخصاتت رو با کپی پاس رو بفرست برام اینجا وکیلم ترتیبش رو میده. ما از کجا باید به این ها اطمینان کنیم؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه لوند. GIS

من 10 روز دیگه میام سوئد، کسی می تونه برای پیدا کردن خونه کمکم کنه
    من دانشگاهم آلنارپه، توی آلنارپ، مالمو یا لوما کسی می تونه کمکم کنه؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)