نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مدرک Police Check Criminal Records, Certificato Generale Del Casellario Giudizale

پیش فرض مدرک Police Check Criminal Records, Certificato Generale Del Casellario Giudizale

سلام، دوستان بنده سالهای 2011تا2014 در پلیتکنیک تورین درس میخوندم که بعداز اخذ مدرک ارشد به ایران برگشتم

الان واسه دکترا که میخوام یه کشور دیگه اقدام کنم (پذیرش با بورس گرفتم) سفارتشون میگه مدرک Police Check Criminal Records مدت زمانی که در ایتالیا مقیم بودی باید بدی. (به ایتالیایی: Certificato Generale Del Casellario Giudizale
    همون گواهی عدم سوء پیشینه میشه.

این مدرکو ایتالیا اگه بودم میتونستم راحت درخواست بدم و بگیرم
    الان که نزدیک 4 ساله ایران هستم و دسترسی به ایتالیا اصلا ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین چجوری بگیرمش؟ از کجا باید اقدام کنم؟ ددلاین هم واسه ارایه این مدرک تا 3ماه دیگست متاسفانه

ممنونم

پیش فرض پاسخ : مدرک Police Check Criminal Records, Certificato Generale Del Casellario Giudizale

سفارت فکر میکنم
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

پیش فرض پاسخ : مدرک Police Check Criminal Records, Certificato Generale Del Casellario Giudizale

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    سفارت فکر میکنم
    رفتم میگه ما نمیدیم
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید
    این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست،این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)