صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: همکاری در نوشتن مقاله

Junior Member

Cool همکاری در نوشتن مقاله

با سلام خدمت دوستان
    دوستان کنفرانس معتبری قرار هست برگزار شود که اطلاعاتشو در سایتش میتونید ببینید :
    http://www.tophpc.com/

اگر از دوستان کسی تمایل داره در زمینه ی Big Data و یا Data Mining همکاری کنیم و مقاله ای در این کنفرانس ارائه دهیم لطفا اعلام حضور کنید که کاررو شروع کنیم.

پیش فرض پاسخ : همکاری در نوشتن مقاله

سلام
    من چنتا مقاله در زمینه علوم باغبانی گرایش گیاهان زینتی دارم کسانی توانایی ادیت مقاله را دارند لطفا بمن پیام بدهند.
    با تشکر

سلام دوستان برقی
    من دارم روی یک مقاله کار میکنم بیشترش رو انجام دادم. نیاز به کمک دارم. کسی هست همکاری کنه با ثبت اسم به عنوان نویسنده؟
    مقاله من در مورد STATCOM هست و یک روش جدید برای کنترل اون. کسی بود بهم پیام بده فوررررری
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

دوستان سلام. من مقاله ای در زمینه مدلسازی پارامترهای کیفی آب با استفاده از روشهای شبکه عصبی و ... کار کردم. اگر از دوستان کسی هست که بتونه تو این زمینه همکاری کنه ممنون میشم اطلاع بده . مرسی

Junior Member

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. از دوستان اگر کسی در زمینه های مرتبط با اختلالات تولیدمثلی به ویژه سرطان پروستات، راهای ایجاد سرطان و درمان سرطان سیستم تولیدمثلی و همچنین کار با گیاهان دارویی برا درمان سرطان اطلاعاتی و داده هایی داره و یا اگر مایل به همکاری برا نوشتن مقاله هستن، لطفا به من پیام بدید.

سلام دوستان،
    اگز کسی هست که روی Inertia Emulation of DFIG و Unit Commitment کار می کنه با ینده تماس بگیره. بنده مقاله هایی در این دو زمینه در حال آماده سازی هستم.
    ویرایش توسط Plus_Energy : November 29th, 2019 در ساعت 10:49 PM

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد MBA گرایش زنجیره تامین هستم. تجربه ی کمی در زمینه مقاله نویسی دارم ولی بسیار علاقمندم. اگر دوستی امکان راهنمایی و نوشتن مقاله مشترک داره لطفاً بهم اطلاع بده.ممنون
    edu.eco1400@gmail.com

سلام دوستان
    بنده تجربه ی سابمیت مقاله در ژورنال های با ضریب تاثیر بالا را داشته و علاقمند به همکاری برای چاپ مقاله در زمینه ی خانواده می باشم. در صورت نیاز پیام دهید.

سلام کسی در نوشتن مقاله در زمینه مدیریت انرژی های تجدیدپذیر میتونه کمک کنه؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط myunivrese نمایش پست ها
    سلام کسی در نوشتن مقاله در زمینه مدیریت انرژی های تجدیدپذیر میتونه کمک کنه؟ ممنون
    سلام. در چه زمینه ای/بخشی نیاز به کمک دارید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)