صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 49

موضوع: ویزای دانشجویی - برای وقتی که از یک موسسه آموزش عالی یا آموزش زبان پذیرش دارید. لطفاً پست اول را بخوانید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

Lightbulb ویزای دانشجویی - برای وقتی که از یک موسسه آموزش عالی یا آموزش زبان پذیرش دارید. لطفاً پست اول را بخوانید

از اونجا که تا به حال همه در مورد همه گونه ویزا در یک جا می نوشتن، با صلاحدید مدیران محترم فوروم بر آن شدیم که بحث ویزای دانشجویی (و همینطور ویزای آموزش زبان طولانی مدت) رو از بحث ویزای توریستی و دیدار بستگان جدا کنیم. به زودی کم کم پستهای مربوطه در تاپیک اصلی به اینجا منتقل خواهد شد.

برای کسب اطلاع از چگونگی اقدام برای ویزای دانشجویی/زبان (یعنی وقتی پذیرشتون رو گرفتید) اینجا رو ببینید

در حال حاضر (برای سال تحصیلی 2018-2019) وضع ویزای زبان بد نیست. وضع ویزای دانشجویی هم همینطور. هر چند که کمی از سال گذشته بدتر شده و ویزا ها با سختگیری بیشتری صادر میشن
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : November 26th, 2018 در ساعت 11:12 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدسی مکانیک دانشگاه شیراز

Lightbulb ویزای دانشجویی

سلام و خسته نباشید
    می خواستم بدونم برای ویزای تحصیلی فرانسه (رشته مورد پذیرش به زبان انگلیسی ارایه میشه) باید مدارکم رو به انگلیسی ترجمه کنم یا به فرانسوی ؟

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام

در لینک مدارک موردنیاز برای ویزای دانشجویی، گفته شده که مدارک باید به زبان فرانسه ترجمه بشن:

http://www.vfsglobal.com/France/Iran...nt-Visa-LS.pdf

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanbeygi نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    می خواستم بدونم برای ویزای تحصیلی فرانسه (رشته مورد پذیرش به زبان انگلیسی ارایه میشه) باید مدارکم رو به انگلیسی ترجمه کنم یا به فرانسوی ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از یکی از دانشگاه های فرانسه برای سال اول لیسانس در رشته اقتصاد پذیرش گرفتم و الان در مقطع پیش دانشگاهی در مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنم. نمرات tcf و ieltsخیلی خوبی دارم و وضعیت مالی خانواده ام هم خوب هستش. با توجه به نتایجی که بقیه دوستان در قسمت نتایج ویزای تحصیلی نوشته بودند خیلی نگران شدم . به نظرتون احتمال اینکه بتونم ویزا تحصیلی بگیرم چقدر هستش؟

Local Moderator

سلام

سفارت فرانسه در حال حاضر با ویزاهای توریستی بار اول مشکل داره، ولی با ویزاهای تجاری و تحصیلی، مثل سایر سفارت ها برخورد می کنه.

از این بابت نگران نباشید و طبق برنامه ریزی هاتون عمل کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط analiaalv نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یکی از دانشگاه های فرانسه برای سال اول لیسانس در رشته اقتصاد پذیرش گرفتم و الان در مقطع پیش دانشگاهی در مدرسه تیزهوشان تحصیل میکنم. نمرات tcf و ieltsخیلی خوبی دارم و وضعیت مالی خانواده ام هم خوب هستش. با توجه به نتایجی که بقیه دوستان در قسمت نتایج ویزای تحصیلی نوشته بودند خیلی نگران شدم . به نظرتون احتمال اینکه بتونم ویزا تحصیلی بگیرم چقدر هستش؟

با سلام
    آیا با داشتن بورس تحصیلی به میزان 1200 یورو در ماه (مقطع دکتری)، احتیاج به مدرک دیگری (گردش حساب و ...) برای اثبات تمکن مالی برای اخذ ویزای تحصیلی فرانسه دارم؟
    در چک لیستی که در اختیار من است (برای ویزای تحصیلی) 615 یورو در ماه نوشته شده است. البته به نظر می رسد این چک لیست مربوط به سال قبل است و من چک لیست امسال را جایی نیافتم.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم و برای ویزا دانشجویی فرانسه من الان پذیرش از موسسه داخل فرانسه دارم و اینجا سال دوم دانشگاه هستم با توجه به اینکه اخرین مدرک تحصیلیم دیپلم ام هست اما مدرک دیپلمم دسته دانشگاه هست و فقط کپی شو دارم که با کپی ترجمه نمیکنن . الان برای تشکیل پرونده دانشجویی انلاین باید حتما دیپلمم باشه؟ یا میتونم فقط گواهی اشتغال به تحصیل اپلود کنم؟
    ششما میدونین با توجه به شرایطم باید چیکار کنم ؟

خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidehak نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم و برای ویزا دانشجویی فرانسه من الان پذیرش از موسسه داخل فرانسه دارم و اینجا سال دوم دانشگاه هستم با توجه به اینکه اخرین مدرک تحصیلیم دیپلم ام هست اما مدرک دیپلمم دسته دانشگاه هست و فقط کپی شو دارم که با کپی ترجمه نمیکنن . الان برای تشکیل پرونده دانشجویی انلاین باید حتما دیپلمم باشه؟ یا میتونم فقط گواهی اشتغال به تحصیل اپلود کنم؟
    ششما میدونین با توجه به شرایطم باید چیکار کنم ؟

خیلی ممنون

یه کار ی که به نظر من میرسه که می تونید بکنید اینکه از بخش فرهنگی سفارت سوال کنید ( به نظرم از خودشون سوال کنید بهتر باشه)
    Tel. : 66705040-41-43-44

شاید هم دانشگاه راضی بشه کارت ملیتون رو بگیره و دیپلم و پیش تون رو بهتون بده تا ترجمه کنید و دوباره بهشون برگردونین

Junior Member

من دارم برای ویزای دانشجویی اقدام می کنم و میخام با خانومم برم. سوالم اینه که اگر جفتمون با هم برای ویزا اقدام کنیم و ایشون به عنوان همراه باشن، اگر ویزا دادن، آیا این ویزا ها تاریخ انقضایی برای ورود به فرانسه دارن. مثلا اگر من الان برم، همسرم دو ماه بعدش می تونه بیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط A224883061 نمایش پست ها
    من دارم برای ویزای دانشجویی اقدام می کنم و میخام با خانومم برم. سوالم اینه که اگر جفتمون با هم برای ویزا اقدام کنیم و ایشون به عنوان همراه باشن، اگر ویزا دادن، آیا این ویزا ها تاریخ انقضایی برای ورود به فرانسه دارن. مثلا اگر من الان برم، همسرم دو ماه بعدش می تونه بیاد؟
    بله مشکلی نیست.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)