صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49

موضوع: ویزای دانشجویی - برای وقتی که از یک موسسه آموزش عالی یا آموزش زبان پذیرش دارید. لطفاً پست اول را بخوانید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام اگر کسی پذیرش از یک موسسه انگلیسی زبان داشته باشه و همه هزینه را پرداخت کرده باشه احتمال ریجکتبش زیاده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام. دوستان کسی هست که برای ویزای دانشجویی فرانسه اقدام کرده باشه با دانشنامه و ریز نمرات انگلیسی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام. ببخشید اگر امکان پذیره ممنون می شم بهم بگید که شما دانشنامه و ریزنمراتتون رو به فرانسه ترجمه کردید؟ چه برای سفارت و چه برای اون موسسه انگلیسی زبان.

با سپاس.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidehak نمایش پست ها
    سلام اگر کسی پذیرش از یک موسسه انگلیسی زبان داشته باشه و همه هزینه را پرداخت کرده باشه احتمال ریجکتبش زیاده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azam54 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید اگر امکان پذیره ممنون می شم بهم بگید که شما دانشنامه و ریزنمراتتون رو به فرانسه ترجمه کردید؟ چه برای سفارت و چه برای اون موسسه انگلیسی زبان.

با سپاس.

سلام برای سفارت و تشکیل پرونده باید ترجمه شه به فرانسوی اما موسسه از من فقط دیپلمم خواست و من چون هنوز فارغ التحصیل نشدم ریزنمرات ندارم

شما میدونین که اگه مدرک پیش دانشگاهیم نباشه سفارت قبول نمیکنه؟
    چون مدرک من پیش دانشگاه و بهم نمیدنش .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

ممنونم. ببخشید الان امتحانای پیش دانشگاهی مگه تموم نشده؟ من یادم میاد برای ما یک گواهی موقت پایان دوره پیش دانشگاهی میدادن. هنوزم دارمش. یعنی مدرسه هیچ مدرکی مبنی بر تموم شدن دوره تون، به شما ارایه نمیده؟
    اگر میدن همون رو ترجمه کنید و آپلود.

موفق باشید.

سلام برای سفارت و تشکیل پرونده باید ترجمه شه به فرانسوی اما موسسه از من فقط دیپلمم خواست و من چون هنوز فارغ التحصیل نشدم ریزنمرات ندارم

شما میدونین که اگه مدرک پیش دانشگاهیم نباشه سفارت قبول نمیکنه؟
    چون مدرک من پیش دانشگاه و بهم نمیدنش .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azam54 نمایش پست ها
    ممنونم. ببخشید الان امتحانای پیش دانشگاهی مگه تموم نشده؟ من یادم میاد برای ما یک گواهی موقت پایان دوره پیش دانشگاهی میدادن. هنوزم دارمش. یعنی مدرسه هیچ مدرکی مبنی بر تموم شدن دوره تون، به شما ارایه نمیده؟
    اگر میدن همون رو ترجمه کنید و آپلود.

موفق باشید.

نه اخه من سال دوم لیسانس هستم به خاطر این موضوع به مشکل خوردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

یعنی مدرک پیش دانشگاهی تون الان تو پرونده ی لیسانستون هست؟ منظورم اصل مدرکتون هست. بیشتر بچه ها تو سال اول با گواهی موقت ثبت نام می کنند. چرا که اصل مدرک پیش دانشگاهی در مورد خودم تو آبان رفتم مدرسه بهم تحویل دادن، در صورتی که ثبت نام سال اول لیسانس تو شهریور بود، با مدرک موقت. خلاصه این که یه جوری باید بهش دسترسی پیدا کنید. اگر گرفتینش و دادین به دانشگاه که باید برید درخواست بدید برای یه مدت بهتون بدن. البته من واقعا نمی دونم این کار رو می کنند یا نه. تو دانشکده ی ما یکی از بچه های دکترا می گفت از تو پرونده اش تونسته مدرک برای ترجمه بگیره.

موفق باشید.

نه اخه من سال دوم لیسانس هستم به خاطر این موضوع به مشکل خوردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

سلام دوستان

من امروز پرونده کمپوسم رو فینالاز کردم. و دفتر بهم گفت که مدارک رو اماده کنم و تماس بگیرم برای تایم ویزا. من اصلا مراحل کارها رو از اینجا به بعد نمیدونم! کتما کردن مدارک حدود 3-4 روز وقت میگیره برام. دیر نشه؟! تاریخ شروع کلاس هم که مستر 2 هست و در گرونوبل، 7 دسامبر هست.

سوال دیگه اینکه من اسکولارشیپ هم گرفتم ولی تو پرونده کمپوس قید نکردم چون بعد از سابمیت پرونده، جوابش اومده بود و دیگه نمیشد تغییر داد. مشکلی نداره؟!
    سوال دوم هم اینکه دانشگاه بهم گفته که تا آخر آگوست بهم خبر میده که خوابگاه بهم میدن یا نه! ولی تو مدارک ویزا نوشته که آدرس محل سکونت و مدرک رزرو جا رو باید بدم بشون! الان من باید خودم یه جا رزرو کنم از اینجا؟! دیر نشه؟! چطور اینکارو بکنم؟!
    سوال آخر اینکه تو مدارک ویزا زده که مدرک برای توانایی مالی 650 یورو در ماه رو باید ارائه بدی. ولی من اسکولارشیپ دارم. بازم این مدرک لازمه؟!

با تشکر

Junior Member

سلام شما هم برای ویزا ی دانشجویی اقدام کردین ؟ بعد از تشکیل پرونده میدونین چقد طول میکشه وقت بدن ؟ من هم کلاسم 5 سپتامبر شروع میشه و هنوز تشکیل پرونده ندادم و خیلییی دیرم شده و خیلی استرس دارم.

Junior Member

سلام شما هم برای ویزا ی دانشجویی اقدام کردین ؟ بعد از تشکیل پرونده میدونین چقد طول میکشه وقت بدن ؟ من هم کلاسم 5 سپتامبر شروع میشه و هنوز تشکیل پرونده ندادم و خیلییی دیرم شده و خیلی استرس دارم.
    بنظر میاد شما به اندازه کافی وقت دارین. پرونده کامپوس رو تشکیل بدین و بعد از پرداخت 200 یورو به شرط تایید و صحیح بودن مدارک اپلودی تو سیستم کامپوس فرانس احتمالا یه هفته بعدش وقت مصاحبه بتون میدن . مصاحبه که انجام شده می تونین از کامپوس بخواین که برای هفته بعدش وقت تحویل مدارک ویزا براتون بگیرن. تو این یه هفته هم احتمالا اگه بجنبین می تونین مدارک ویزا رو اماده کنین. خوده سفارت هم حداکثر یه ماه طول میکشه تا نتیجه ویزا رو اعلام کنه.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)