صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 , از مجموع 49

موضوع: ویزای دانشجویی - برای وقتی که از یک موسسه آموزش عالی یا آموزش زبان پذیرش دارید. لطفاً پست اول را بخوانید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام،من میخوام بعد ار مدرک دیپلمم برای فرانسه اقدام کنم،ولی واقعا ارزشش رو داره که سرمایه بزاری براش؟و چقدر شانس اقامت دائم توی هنر داری(موسیقی)؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_a نمایش پست ها
    سلام،من میخوام بعد ار مدرک دیپلمم برای فرانسه اقدام کنم،ولی واقعا ارزشش رو داره که سرمایه بزاری براش؟و چقدر شانس اقامت دائم توی هنر داری(موسیقی)؟
    با بخش فرهنگی سفارت تماس بگیرید. در چند روز آینده چند برنامه دارند که اگه درشون شرکت کنید می تونید دقیق ترین اطلاعات رو از خودشون بگیرید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    سلام من برای دکتری مکانیک در لیون اقدام کرده بودم همون ویزای ساینتیفیک بعد 47 روز با بند 12 ریجکت شد
    Vous présentez un risque de menace pour fordre public / la sécurité publique / la santé

از وی اف اس پرسیدم گفتن میتونی دوباره اپلای کنی فقط مدارکی بیار که بند 12 رو حذف کنه. به نظرتون یه نامه از استاد بگیرم راجب حساس نبودن پروژه و گواهی سو پیشینه کافیه ؟ اصلا توضیه میکنید دوباره اپلای کنم ؟ مرسی از راهنماییتون
    سلام. ببخشید نتیجه ای گرفتید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی - برای وقتی که از یک موسسه آموزش عالی یا آموزش زبان پذیرش دارید. لطفاً پست اول را بخوانید

با سلام خدمت دوستان و سروران
    میشه لطفا کسی ک اطلاعات داره بگه ک برای پذیرش یادگیری زبان مدرک زبان میخوان؟؟
    اصن کشوری هست ک برا کورس زبان مدرک زبان نخواد؟؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی - برای وقتی که از یک موسسه آموزش عالی یا آموزش زبان پذیرش دارید. لطفاً پست اول را بخوانید

سلام.
    سوال از دوستان.
    - کسی می‌دونه نوعِ ویزا برای کسایی که پذیرش دکترا دارن برای ریسرچ از چه نوعی ه؟
    ویزای "ساینتیفیک" میشه عنوان ش؟

- و اگر آره، چه تفاوتی داره؟

مرسی

دوستانی که برای دکترا رفتن؛
    اگر پذیرش دکترا رو داشته باشیم، کامپوس و سفارت ازمون مدرکِ زبان میخوان یا فقط گواهی دوره ببریم کفایت می‌کنه؟
    و اینکه آیا به جای اصل دانشنامه (چون طول می‌کشه تا صادر بشه) میشه گواهی موقت یا چیز دیگه‌ای توی پرونده گذاشت که نشون بده مدرک فوق رو داری؟

سلام
    یکی ازدوستان مدارک ویزاش رو تحویل سفارت داده و در برگه رسیدش نوشتن:
    Visa long sejour (visa Nat + 3mois)
    منظور از این لغت Nat چی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hapashtia نمایش پست ها
    دوستانی که برای دکترا رفتن؛
    اگر پذیرش دکترا رو داشته باشیم، کامپوس و سفارت ازمون مدرکِ زبان میخوان یا فقط گواهی دوره ببریم کفایت می‌کنه؟
    و اینکه آیا به جای اصل دانشنامه (چون طول می‌کشه تا صادر بشه) میشه گواهی موقت یا چیز دیگه‌ای توی پرونده گذاشت که نشون بده مدرک فوق رو داری؟

دوست عزیز یه دانشجوی دکتری باید بتونه سرچ کنه، جواب سوالات شما به تعداد بسیار زیاد در همین فروم وجود داره. ویزای دکتری از نوع ساینتفیک خواهد بود. حدود چهارسال پیش که من درخواست دادم مترجمین امین سفارت قبول میکردن که گواهی موقت رو ترجمه کنن الان نمیدونم. باهاشون تماس بگیرید و ازشون بپرسید. در نظر بگیرید که فقط ترجمه مترجمین امین نیاز به تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه نداره. بقیه مترجم ها باید تاییده بگیرن و برای همین هم گواهی موقت رو ترجمه نمیکنن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام خسته نباشید

یک سوال داشتم
    برای پذیرش دوره زبان فرانسه اقدام کردم ثبت نام طبق لینک کمپوس ایران انجام دادم

بعد ازا صفحه یک موسسه را برای مشاوره تماس گرفت

جدا از هزینه گفت 900یورو هزینه اش هست

بهش گفتم این راه های کمپوس ایران طی کردم

گفت راه همین است و اما انگیزش نامه میخواد
    که باید از موسسه کمک بگیری وگرنه ردی !

میخواستم بپرسم مگر انگیزش نامه چه چیزی هستش ؟ که فقط موسسه میتواند کمک کند؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)