صفحه 1 از 221 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2210

موضوع: RWTH Aachen University

پیش فرض RWTH Aachen University

آيا اين دانشكاه TUITION FEE بالاي داره ؟ من خوندن SEMESTER 3500 يورو ؟!
    آيا كسي پذيرش مكانيك گرفته ؟
    ویرایش توسط MMoHH : January 4th, 2014 در ساعت 05:55 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاهRWTH AACHEN

فرق دانشگاه RWTH AACHEN با FH AACHEN چیست ؟ آیا مدرک دانشگاه FH AACHEN هم مانند RWTH AACHEN اعتبار دارد؟ آیا کسی از دانشگاه FH AACHEN پذیرش گرفته یا در حال درس خواندن است ؟ لطفا در این زمینه به من اطلاعات بدهید. آیا وزارت علوم ایران مدرک FH AACHEN را قبول دارد؟
    آیا FH AACHEN زیر مجموعه RWTH AACHEN است یا نه؟
    من ازدانشگاه FH AACHEN پذیرش دارم و هفته آینده نوبت سفارت آلمان دارم . آیا ارزش دارد که من برای درس خواندن در دانشگاه FH AACHEN به آلمان برم بروم یا نه؟ لطفا اگر کسی اطلاعاتی دارد به من بگوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara333 نمایش پست ها
    فرق دانشگاه RWTH AACHEN با FH AACHEN چیست ؟ آیا مدرک دانشگاه FH AACHEN هم مانند RWTH AACHEN اعتبار دارد؟ آیا کسی از دانشگاه FH AACHEN پذیرش گرفته یا در حال درس خواندن است ؟ لطفا در این زمینه به من اطلاعات بدهید. آیا وزارت علوم ایران مدرک FH AACHEN را قبول دارد؟
    من ازدانشگاه FH AACHEN پذیرش دارم و هفته آینده نوبت سفارت آلمان دارم . آیا ارزش دارد که من برای درس خواندن در دانشگاه FH AACHEN به آلمان برم بروم یا نه؟ لطفا اگر کسی اطلاعاتی دارد به من بگوید.
    تا جایی که من میدونم FH AACHEN مورد تایید وزارت علوم نیست.اینکه ارزش داره شما برای ادامه تحصیل برید این دانشگاه یا خیر بستگی به خود شما داره،اگر نمیتونید و شرایطش رو ندارید که از یه دانشگاه معتبر پذیرش بگیرید و مشکل مالی هم ندارید شاید خیلی مهم نباشه که تو یه دانشگاه مورد تایید ادامه تحصیل بدید یا خیر.اصولا ادامه تحصیا در FH ها تا مقطع فوق لیسانس امکان پذیر هست و در آلمان هم خیلی کاربردی و معتبر هستند و فارغ التحصیلانش زودتر جذب بازار کار میشوند.توجه داشته باشید که معیار وزارت علوم صد در صد پویا و علمی نیست،البته اونهایی که در لیست مورد تایید ها هستند حتما دانشگاه های خوبی هستند ولی منظورم اینه که دانشگاه ها و موسسات دیگه ای هم هستند که لااقل در المان یا اروپا معتبر هستند.
    برای اینکه از مورد تایید بودن دانشگاهتون اطمینان حاصل کنید با امور فارغ التحصیلان خارج از کشور وزارت علوم تماس بگیرید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sara333 نمایش پست ها
    دانشگاهFH AACHEN بهترین دانشگاه تو FHهاست.دانشگاه خوبی و در رشته هوا فضا یکی از قطبهای آلمان به حساب میاد.اگه توان درسی بالایی دارین طبیعی هست کهRWTH یکی از بهترین دانشکده های فنی اروپاست ولی واقعا باید از جون مایه گذاشت واسه پاس کردنه واحد توش.البته اینهم تا حدودی بستگی به این داره که شما بخواین دوره آلمانی برین یا اینترنشنال.دوره های اینترش کمی سبک تر رفتار می کنن.

ApplyAbroad Veteran

من دوستان صمیمی تو هر دو دانشگاه دارم اگه سوالی دارین من می تونم کمکتون کنم.من بعید می دونم که مورد تایید وزارت نباشه چون دوستان من با وثیقه بیرونن .در مورد زیر مجوعه بودن هم خیر اینطور نیست اما ارتباط تنگاتنگی بر قراره.مثلا برای انجام پروژه شما می تونین اگه تو FHهستید برید و از آزمایشگاهای RWTHاستفاده کنین.

Junior Member hafez آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط INFO نمایش پست ها
    آيا اين دانشكاه TUITION FEE بالاي داره ؟ من خوندن SEMESTER 3500 يورو ؟!
    آيا كسي پذيرش مكانيك گرفته ؟
    نه اون RWTH aachen هست !

Junior Member hafez آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iceberg نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم FH AACHEN مورد تایید وزارت علوم نیست.اینکه ارزش داره شما برای ادامه تحصیل برید این دانشگاه یا خیر بستگی به خود شما داره،اگر نمیتونید و شرایطش رو ندارید که از یه دانشگاه معتبر پذیرش بگیرید و مشکل مالی هم ندارید شاید خیلی مهم نباشه که تو یه دانشگاه مورد تایید ادامه تحصیل بدید یا خیر.اصولا ادامه تحصیا در FH ها تا مقطع فوق لیسانس امکان پذیر هست و در آلمان هم خیلی کاربردی و معتبر هستند و فارغ التحصیلانش زودتر جذب بازار کار میشوند.توجه داشته باشید که معیار وزارت علوم صد در صد پویا و علمی نیست،البته اونهایی که در لیست مورد تایید ها هستند حتما دانشگاه های خوبی هستند ولی منظورم اینه که دانشگاه ها و موسسات دیگه ای هم هستند که لااقل در المان یا اروپا معتبر هستند.
    برای اینکه از مورد تایید بودن دانشگاهتون اطمینان حاصل کنید با امور فارغ التحصیلان خارج از کشور وزارت علوم تماس بگیرید.
    من تماس گرفتم.معتبره.

ApplyAbroad Veteran

دوست عزیز اگه معتبر نبود که دوره مشترکی که شریف گذاشت با این دانشگاه تف سر بالا بود...معلومه که قبولش دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه معتبر نبود که دوره مشترکی که شریف گذاشت با این دانشگاه تف سر بالا بود...معلومه که قبولش دارن
    منظورتون کدوم یکی هست؟این تاپیک مربوط به RWTH AACHEN هست و کاملا هم مشخصه که هم مورد تایید وزارت علوم هست و هم دانشگاه بسیار خوبیه.اما دوستمون در مورد FH AACHEN سوال کردند که عرض کردم تا جایی که من میدونم در لیست مورد تایید وزارت علوم نیست.به هر حال این چیزی هست که خود سایت وزارت علوم اعلام کرده و اینکه باشون تماس گرفتند دوست دیگرمون و گفتند معتبره بستگی به این داره که ایا اصلا فهمیدن منظور کدوم یکی بوده یا خیر.و اگر هست پس بیاد در پرتال خودشون هم به دانشگاه های معتبر اضافه بشه.البته در جایی دیگه گفته Diplom Ingenieur FH به شرطی که حداقل 8 نيم سال تحصيلي بعد از ديپلم دبيرستان باشه معادل لیسانس ارزشیابی میشه.به هر حال بین این دو دانشگاه تفاوت بسیاری هست و مورد تایید بودن اون باید با مراجعه حضوری به وزارت علوم مورد پرسش قرار بگیره.

http://www.rwth-aachen.de/go/id/hi/

http://www.fh-aachen.de/

ApplyAbroad Veteran

دوست من منظور من همون FH AACHENهست.چتد سال دانشگاه شریف با این دانشگاه دوره مشترک گذاشت.بعدشم درس خواندن تو FHالزاما به معنای گرفتن diplom ingenieur FH نیست الان خیلی از FHهای مطرح مستر هم می دن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)