صفحه 149 از 221 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 2210

موضوع: RWTH Aachen University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : RWTH Aachen University

دوستان من تازه اواخر خرداد سال دیگه امتحان ب1 میدم و احتمالا یه ماه طول بکشه مدرکشو بگیرم. آیا میتونم زودتر اقدام به اپلای واسه این دانشگاه کنم؟ همراه با مدارک اصلی مدرک ب1 نمیخواد واسه پذیرش؟ ممنون میشم جواب بدید.

سلام
    من دیدم که تو سایت نوشته CV که مینویسید باید شامل همه اطلاعات تحصیلی از دبستان باشه! کسانی که سی وی فرستادن چی نوشتن توش اخه؟ من چی دبستان رو حالا بنویسم اصلا.

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    سلام
    من دیدم که تو سایت نوشته CV که مینویسید باید شامل همه اطلاعات تحصیلی از دبستان باشه! کسانی که سی وی فرستادن چی نوشتن توش اخه؟ من چی دبستان رو حالا بنویسم اصلا.
    سلام،

می تونین نام دبستان، مدرسه، دبیرستان و ... بعلاوه بازه زمانی که اونجا درس می خوندین و معدلتون رو ذکر کنین. همین کافیه.

دوستان ایا تو این ایالت پول را باید بلاک کنیم تو حساب؟؟ من یک بار این سوال رو پرسیدم یکی از بچه ها بهم گفتن نه الان جای دیگه خوتدم که بلاک میکنن
    اگه میشه راهنمایی کنین؟؟

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط mahana نمایش پست ها
    دوستان ایا تو این ایالت پول را باید بلاک کنیم تو حساب؟؟ من یک بار این سوال رو پرسیدم یکی از بچه ها بهم گفتن نه الان جای دیگه خوتدم که بلاک میکنن
    اگه میشه راهنمایی کنین؟؟
    شانسیه. شاید بلاک کنن شاید نکنن.
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member

deadline ترم زمستان واسه energy engineering این دانشگاه تموم شده یا هنوز وقت هست؟
    درضمن این energy engineering همون تبدیل انرژی خودمونه یا یه چیز دیگست؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rwth نمایش پست ها
    deadline ترم زمستان واسه energy engineering این دانشگاه تموم شده یا هنوز وقت هست؟
    درضمن این energy engineering همون تبدیل انرژی خودمونه یا یه چیز دیگست؟
    سلام،

اگه منظورتون دوره مستر این رشته هست، طبق این لینک، آخرین مهلت ثبت نام برای ترم زمستون 1 مارس و برای ترم تابستون 1 سپتامبر هست. در ضمن، این کورس سه ترمه هست که ممکنه وزارت علوم تو تاییدش ایراد بگیره و می شه گفت این رشته گرایش خاصی از تبدیل انرژی هست و این مقطع به زبان آلمانی تدریس می شه.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام،

اگه منظورتون دوره مستر این رشته هست، طبق این لینک، آخرین مهلت ثبت نام برای ترم زمستون 1 مارس و برای ترم تابستون 1 سپتامبر هست. در ضمن، این کورس سه ترمه هست که ممکنه وزارت علوم تو تاییدش ایراد بگیره و می شه گفت این رشته گرایش خاصی از تبدیل انرژی هست و این مقطع به زبان آلمانی تدریس می شه.

سلام
    من اگه احیانا تو این رشته پذیرش بگیرم و وزارت علوم ایراد بگیره میشه کاریش کرد یا باید قیدشو بزنم؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rwth نمایش پست ها
    سلام
    من اگه احیانا تو این رشته پذیرش بگیرم و وزارت علوم ایراد بگیره میشه کاریش کرد یا باید قیدشو بزنم؟
    سلام،

دقیقا نمی دونم. این مورد رو بهتره از وزارت علوم شخصا بپرسین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

سلام
    از دوستانی که در این دانشگاه درس می خونند می خواستم ببینم وضعیت تحصیلیشون چه طوره؟ منظورم اینه که خیلی سخت می گیرند؟ رشته هایی که به زبان انگیسی هست رو به آلمانی نمی گن ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)