صفحه 156 از 221 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 2210

موضوع: RWTH Aachen University

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

پیش فرض پاسخ : RWTH Aachen University

سلام
    دوستانی که از دانشکده Mechanical Engineering پذیرش گرفتن ، میشه فایلی رو که بعنوان لیست دروس برای RWTH فرستادین برا من ایمیل کنین؟
    من برای Automotive Engineering اپلای میکنم. رشته لیسانسم هم مهندسی مکانیک-ساخت و تولید بود.
    یه فایل فرستاده که باید دانشگاه امضا کنه اسمش اینه MB_Masterantrag_Bew_ausl_Hochschulen
    دانشگاه هم که جواب سربالا میده برا مهر و امضای این فرم.
    چیکار کنم بنظرتون؟

سلام دوستان
    توی لیست دروس ارائه شده در مستر مهندسی انرژی این دانشگاه یه سری درسا هست نوشته زمستان و یه سری هم تابستان...این یعنی هر کی زمستان یا بهار پذیرش بگیره فقط این ها رو میتونه برداره یا اینکه ربطی نداره مربوط به زمان ارائه شدن خود درس ها هست؟

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی لیست دروس ارائه شده در مستر مهندسی انرژی این دانشگاه یه سری درسا هست نوشته زمستان و یه سری هم تابستان...این یعنی هر کی زمستان یا بهار پذیرش بگیره فقط این ها رو میتونه برداره یا اینکه ربطی نداره مربوط به زمان ارائه شدن خود درس ها هست؟
    نه اینطوری نیست.
    قضیه اینه که درسا هر ترم ارائه نمیشن. نصف درسا فقط ترم تابستون ارائه میشن و نصف دیگه فقط ترم زمستون. یعنی مثلا درس آ و ب ترم زمستون کلاسش برگزار میشه و درس پ و ت ترم تابستون.
    البته امتحانشون هر ترم برگزار میشه. یعنی اگه درس آ و ب رو ترم زمستون سر کلاسش نشستی و بعد امتحانشو افتادی میتونی ترمی تابستون هم مجددا امتحان بدی ولی دیگه کلاسش برگزار نمیشه. خودت باید بخونی.

ربطی به اینکه ورودی چه ترمی هستین نداره.
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

برای رشته خودرو ( مکانیک ) یه فرم هست که باید پر کنیم ، این فرم هم باید به همون آدرس که اپلیکیشن رو میفرستیم همراه باشه یا این برا دانشگده مکانیک جداست؟
    کسی ادرسی که براش باید بفرستیم رو میتونه بگه ؟

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

دوستان عزیز سلام

من دانشجوی رشته مهندسی صنایع دانشگاه تهران جنوب هستم و دارم کارامو می کنم که برای رشته MBA به زبان آلمانی توی دانشگاه آخن اقدام کنم از دوستان کسی هست که این رشته رو اونجا بخونه ؟ آیا سطحش واقعا خوبه؟ یا بیخیال شم همون رشته خودمو ادامه بدم؟
    و یک سوال دیگه منی که میخوام تغییر رشته بدم و MBA بخونم به نظرتون باز هم بهم پیش نیاز میدن؟

ممنون

سلام دوستان
    کسی هست اینجا واسه کلاس یاد گیری زبان آلمانی تو این دانشگاه ثبت نام کرده باشه؟هزینه رو میدونین چقدر هست؟
    سوال بعدیم اینه که بدون مدرک زبان هم پذیرش میده تا بریم اونجا کلاس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1989 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست اینجا واسه کلاس یاد گیری زبان آلمانی تو این دانشگاه ثبت نام کرده باشه؟هزینه رو میدونین چقدر هست؟
    سوال بعدیم اینه که بدون مدرک زبان هم پذیرش میده تا بریم اونجا کلاس؟
    بسته به سطح ثبت نامی زبانتون از تقریبا 1200 یورو بود تا 1600 اینا شاید یه خورده بیشتر.
    بدون مدرک زبان پذیرش میده اما اگر اینجا ب1 میخواید بگیرید که باید بگیرید(برای سفارت) سعی کنید هر چهار مدول بالای 75 بشید چون داخل سایت نوشته برای کلاس ب2 مثلا مدرک گوته بالای 75(هر مدول)میخواد

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    بسته به سطح ثبت نامی زبانتون از تقریبا 1200 یورو بود تا 1600 اینا شاید یه خورده بیشتر.
    بدون مدرک زبان پذیرش میده اما اگر اینجا ب1 میخواید بگیرید که باید بگیرید(برای سفارت) سعی کنید هر چهار مدول بالای 75 بشید چون داخل سایت نوشته برای کلاس ب2 مثلا مدرک گوته بالای 75(هر مدول)میخواد
    مرسی زیاد
    یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه این کلاسای زبان چقد طول میکشه اونجا؟یعنی چند ترم هست با فرض اینکه اینجا B1 بخونیم؟
    من واسه رشته انرژی و مکانیک میخام پذیرش بگیرم آیا هر دو رو میشه اقدام کرد یا فقط یکی؟
    این دو تا مستر 90 واحدیه وزارت علوم قبول میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheeng نمایش پست ها
    البته توی سایت نوشته که ب1 هر بخش حداقل 75 باشه تا بشه سطح بالاتر رفت اونجا.

بچه ها کسی تاریخ شروع کلاس زبانش رو داره؟؟قبلا پیدا کرده بودم ولی الان نمیدونم تو چه بخشیش هست
    http://www.sz.rwth-aachen.de/577.html

دوستان کسی تجربه داره دو نفر با یه پست مدارکشون رو فرستاده باشن اینجا؟شدنی هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)