صفحه 213 از 221 نخستنخست ... 113163203204205206207208209210211212213214215216217218219220221 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,121 تا 2,130 , از مجموع 2210

موضوع: RWTH Aachen University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : RWTH Aachen University

سلام
    من برای الکترونیک می خوام پذیرش بگیرم... سایت دانشگاه رو چک می کنم برای requirement ، چیزی راجع به مینیمم gpa که لازم داره ننوشته.... از طرفی نوشته که GRE می خواد در صورتی که دوره به آلمانی تدریس میشه (چند تا پست قبل تر هم به این موضوع یکی اشاره کرده بود). از طرفی من از چند جا شنیدم که وقتی gpa ننوشته و gre میخواد یعنی اینکه اون واسش مهمتره و اون رو ملاک قرار میده !!! همچین چیزی می تونه صحت داشته باشه؟؟

( من معدلم 14.4 بود دانشگاه گیلانم خوندم... البته کنکور ارشد خوب دادم و رتبه 250 آوردم یا امیر کبیر قبول میشم یا علم و صنعت.... ولی می خوام اگه بشه یک سال بمونم بعد برم آلمان و اونجا فوق رو از اول شروع کنم... ممنون می شم اگه نظرتون رو راجع به احتمال پذیرش گرفتنم بگید)

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

سلام دوستان گلم یه سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم پاسخ بدید،من بهمن ماه فارغ التحصیل و تا تست داف و مدارکم اماده کنم برا ارسال چند ماه طول میکشه حدود ۳تا۴ یعنی حدود اردیبهشت ماه همچیم خدا بخواد امادس،میتونم همون اردیبهشت ماه برای سمستر زمستون اپلای کنم یا باید وایسم تا ددلاینش؟و اگه زودتر اپلای کنم سریع تر نامه پذیرشم میاد؟
    یه سوال دیگه هم داشتم اینه که نامه پذیرش با پست میفرستن یا با ایمیل؟چون تا نامه پذیرش نداشته باشم بهم اجازه صدور سریع تر دانشنامم رو نمیدن
    چون من مشمول خدمت هستم و میخوام ریزنمرات قابل ترجمه قبل از فارغ‌التحصیلی بگیرم و برا پذیزش گرفتن ارسال کنم و توضیح بدم که نمرات ترم اخرم رو بعدا ارائه بدم،کسی بوده مشکلش مث من بوده باشه؟

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط Ped2man نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم یه سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم پاسخ بدید،من بهمن ماه فارغ التحصیل و تا تست داف و مدارکم اماده کنم برا ارسال چند ماه طول میکشه حدود ۳تا۴ یعنی حدود اردیبهشت ماه همچیم خدا بخواد امادس،میتونم همون اردیبهشت ماه برای سمستر زمستون اپلای کنم یا باید وایسم تا ددلاینش؟و اگه زودتر اپلای کنم سریع تر نامه پذیرشم میاد؟
    یه سوال دیگه هم داشتم اینه که نامه پذیرش با پست میفرستن یا با ایمیل؟چون تا نامه پذیرش نداشته باشم بهم اجازه صدور سریع تر دانشنامم رو نمیدن
    چون من مشمول خدمت هستم و میخوام ریزنمرات قابل ترجمه قبل از فارغ‌التحصیلی بگیرم و برا پذیزش گرفتن ارسال کنم و توضیح بدم که نمرات ترم اخرم رو بعدا ارائه بدم،کسی بوده مشکلش مث من بوده باشه؟
    اردیبهشت که برای ترم زمستون دیر هست. ددلاین این دانشگاه فکر کنم مارچ بود. اگه رشته تون پذیرش ترم تابستون نداشته باشه، میفته برای سال بعد. البته اگر رشته های به زبون آلمانی ددلاینش فرق داشته باشه نمیدونم.

سوال در مورد ریزنمرات هم یه مورد معمولی هست و توی تاپیک های مدارک اپلای و گرفتن ریزنمرات میتونین پیگیری کنین. شرایطش بستگی به این داره که دانشگاه سراسری هستین یا آزاد، در هر صورت در حین تحصیل هم حق دارین ریزنمرات بگیرین و ترجمه کنین. اگر به جز این گفتن با مدارک و اطلاعات کافی بهشون نشون بدین که باید این کارو بکنن (بعضی از دانشگاه ها اذیت میکنن)

Junior Member Ped2man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ELECTRICAL POWER engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    اردیبهشت که برای ترم زمستون دیر هست. ددلاین این دانشگاه فکر کنم مارچ بود. اگه رشته تون پذیرش ترم تابستون نداشته باشه، میفته برای سال بعد. البته اگر رشته های به زبون آلمانی ددلاینش فرق داشته باشه نمیدونم.

سوال در مورد ریزنمرات هم یه مورد معمولی هست و توی تاپیک های مدارک اپلای و گرفتن ریزنمرات میتونین پیگیری کنین. شرایطش بستگی به این داره که دانشگاه سراسری هستین یا آزاد، در هر صورت در حین تحصیل هم حق دارین ریزنمرات بگیرین و ترجمه کنین. اگر به جز این گفتن با مدارک و اطلاعات کافی بهشون نشون بدین که باید این کارو بکنن (بعضی از دانشگاه ها اذیت میکنن)
    داداش گلم من دقیق بهمن ۹۵ تموم میکنم و تا مدارکم تکمیل کنم حدود اردیبهشت ۹۶ تمام چیزام امادس و اماده ثبت نام و پذیرش هستم و میخواستم برا زمستون ۹۶ ثبت نام کنم یعنی Semester Winter 2017/18 ،متوجه منظورتون نشدم برا زمان ددلاین که فرمودید(مگه ددلاین سمستر وینتر مرداد ماه نیس)؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان من مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه دولتی با معدل 16.5 و 18 دارم(هر دو از یک دانشکده) و ایلتس رو هم می تونم 8 یا 8.5 بگیرم و آلمانی هم در حال یادگیری هستم و احتمالا تا اون موقع به سطح حداقل b1 می رسم می خواستم بدونم امکانش هست از این دانشگاه پذیرش بگیرم. اگر کسایی که اطلاع دارن راهنمایی کنند ممنون می شم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ped2man نمایش پست ها
    داداش گلم من دقیق بهمن ۹۵ تموم میکنم و تا مدارکم تکمیل کنم حدود اردیبهشت ۹۶ تمام چیزام امادس و اماده ثبت نام و پذیرش هستم و میخواستم برا زمستون ۹۶ ثبت نام کنم یعنی Semester Winter 2017/18 ،متوجه منظورتون نشدم برا زمان ددلاین که فرمودید(مگه ددلاین سمستر وینتر مرداد ماه نیس)؟؟؟
    خبر دوست عزیز. همونطور که جناب ایرج عرض کردن ددلاین اکثر رشته‌ها برای ترم زمستون، ماه مارچ هست که میشه اواسط فروردین.

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط hd75 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه دولتی با معدل 16.5 و 18 دارم(هر دو از یک دانشکده) و ایلتس رو هم می تونم 8 یا 8.5 بگیرم و آلمانی هم در حال یادگیری هستم و احتمالا تا اون موقع به سطح حداقل b1 می رسم می خواستم بدونم امکانش هست از این دانشگاه پذیرش بگیرم. اگر کسایی که اطلاع دارن راهنمایی کنند ممنون می شم.
    چرا امکانش نباشه؟
    کارشناسی ناپیوسته چیز عجیبی نیست. در هر صورت توی انگیزه نامه تون توضیح میدین که این یه سیستم آموزشیه توی ایران که میشه اول مدرک associate گرفت بعد لیسانس.
    معدلتون هم که خوبه.
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj12345 نمایش پست ها
    چرا امکانش نباشه؟
    کارشناسی ناپیوسته چیز عجیبی نیست. در هر صورت توی انگیزه نامه تون توضیح میدین که این یه سیستم آموزشیه توی ایران که میشه اول مدرک associate گرفت بعد لیسانس.
    معدلتون هم که خوبه.
    ممنون بابت راهنماییتون.
    من خیلی نگران ناپیوسته بودن مدرکم بودم بخصوص که این دانشگاه از بهترین ها هست.
    در ضمن من رشته کاردانی و کارشناسیم مهندسی نرم افزاره و می خوام برای ارشد software systems engineering این دانشگاه اپلای کنم.
    می خواستم بدونم که آیا به نمره درس های ریاضیات و درس های تخصصی که در پیشنیاز های رشته آورده شده توجه بیشتری برای پذیرش دادن می کنن؟
    و این که تهیه کردن مدارک دیگه مانند CCNA شانس پذیرشم رو بیشتر می کنه یا وقت گذاشتن رو ایجور مدارک بیهودست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hd75 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنماییتون.
    من خیلی نگران ناپیوسته بودن مدرکم بودم بخصوص که این دانشگاه از بهترین ها هست.
    در ضمن من رشته کاردانی و کارشناسیم مهندسی نرم افزاره و می خوام برای ارشد software systems engineering این دانشگاه اپلای کنم.
    می خواستم بدونم که آیا به نمره درس های ریاضیات و درس های تخصصی که در پیشنیاز های رشته آورده شده توجه بیشتری برای پذیرش دادن می کنن؟
    و این که تهیه کردن مدارک دیگه مانند CCNA شانس پذیرشم رو بیشتر می کنه یا وقت گذاشتن رو ایجور مدارک بیهودست ؟
    بیهوده نیست دوست عزیز ولی نقش اصلی رو همون نمرات دروس دانشگاهیتون بازی می‌کنه. اگر اون‌ها از نظرتون قانع‌کننده نیستن، باید به فکر جبرانشون از طرق دیگه (مثل مدارکی که گفتید) باشید.

موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری انرژی (معماری پایدار)

سلام ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد:من ليسانس ام رو از دانشگاه آزاد با معدل ١٨:٥ تو رشته ي معماري گرفتم و براي ارشد داخل ايران اقدام كردم گرايشي كه ميخواستم به تعداد ٢٠ نفر فقط ميگرفت و من قبول نشدم تصميم دارم به آلمان برم و رنكينگ دانشگاه ها رو كه ديدم اين دانشگاه نظرمو جلب كرد ولي من هيچ اطلاعاتي ندارم ميشه با اين اوضاع من فاند گرفت و اينكه جه كارهايي بايد انجان بدم!؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)