صفحه 3 از 221 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2210

موضوع: RWTH Aachen University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاهRWTH AACHEN

نقل قول نوشته اصلی توسط MammadAli نمایش پست ها
    من از RWTH Aachen پذیرش دارم رشته مدیا اینفورماتیک. بچه های دیگه ای که نیز پذیرش دارند و تصمیم دارند که برن، اعلام کنند.
    محمدعلی جان تبریک، منم مدیا اینفورماتیک تو دانشگاه آخن ادمیشن گرفتم و تصمیم دارم برای همین رشته اقدام کنم، اما هنوز نامه پذیرشم نرسیده میخواستم ببینم نامه برای شما رسیده یا نه؟ پروسه ویزا رو شروع کردی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaghayegh* نمایش پست ها
    من دیروز از RWTH پذیرش گرفتم. کسی هست که اونم پذیرش گرفته باشه؟
    مبارکه، منم در رشته مدیا اینفورماتیک پذیرش گرفتم. شما تو چه رشته ای قبول شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alim1639 نمایش پست ها
    مبارکه، منم در رشته مدیا اینفورماتیک پذیرش گرفتم. شما تو چه رشته ای قبول شدید؟
    مرسی. من Production Systems Engineering پذیرش گرفتم. نمی دونین نامه پذیرش کی می رسه تقریبا؟ شما هم باید برای کلاس آلمانی زودتر برین؟

Junior Member

محمدعلی جان تبریک، منم مدیا اینفورماتیک تو دانشگاه آخن ادمیشن گرفتم و تصمیم دارم برای همین رشته اقدام کنم، اما هنوز نامه پذیرشم نرسیده میخواستم ببینم نامه برای شما رسیده یا نه؟ پروسه ویزا رو شروع کردی؟
    alim عزیز، بله من نامه پذیرشم رسیده است و دارم کارهای اولیه رو انجام می دم. هنوز به ویزا نرسیدم ولی وقت سفارت گرفتم. شما هم حتما از الان وقت سفارت بگیرید دیر میشه. ایشالا که بریم اونجا

Junior Member

مرسی. من Production Systems Engineering پذیرش گرفتم. نمی دونین نامه پذیرش کی می رسه تقریبا؟ شما هم باید برای کلاس آلمانی زودتر برین؟
    20 روز پیش از تیم امیشن بهم میل زدن که نامه شما ارسال شده و در صورتیکه تا سه هفته دیگه نرسید به ما ایمیل بزن، دیروز من ایمیل زدم که هنوز نامه من نرسیده ولی هنوز جواب ندادن. گفتن اگه دوست داشتین زودتر بیاین اما من میخوام همینجا یاد بگیرم. رفتم گوته گفت تا شهریور وقت نداریم. موسسه okf (انجمن فرهنگی سفارت اتریش) وقت گرفتم. برای تیرماه شروع میشه که دوماه طول میشکه(دوره A1)

20 روز پیش از تیم امیشن بهم میل زدن که نامه شما ارسال شده و در صورتیکه تا سه هفته دیگه نرسید به ما ایمیل بزن، دیروز من ایمیل زدم که هنوز نامه من نرسیده ولی هنوز جواب ندادن. گفتن اگه دوست داشتین زودتر بیاین اما من میخوام همینجا یاد بگیرم. رفتم گوته گفت تا شهریور وقت نداریم. موسسه okf (انجمن فرهنگی سفارت اتریش) وقت گرفتم. برای تیرماه شروع میشه که دوماه طول میشکه(دوره A1)
    سفارت اتریش که به من گفت از هفته سوم تیر کلاساش شروع می شه. به نظر من فایده نداره. کانون خوبه؟

Junior Member

سفارت اتریش که به من گفت از هفته سوم تیر کلاساش شروع می شه. به نظر من فایده نداره. کانون خوبه؟
    من رفتم گوته یه لیستی از موسسه ها رو به من داد. پیشنهاد اولش okf بود. اما تو این لیست کانون زبان، موسسه کیش و گستره امید هم هست .گستره امید مدرس هاش، مدرس های گوته هستند من از زبان آموزهای گوته پرسیدم گفتن موسسه خوبیه و دوره ها رو فشرده برگزار میکنه دقیقاً مشابه متد گوته، مسئول گوته گفت میتونی بری اونجا بخونی حتی اگه خواستی بیای اینجا امتحان بدی. با توجه به اینکه okf شاید دیر بشه من تصمیم دارم برم اینجا چون کانون زبان یه متدهای خاصی داره که به درد الان ما نمی خوره.
    آدرس گستره امید(اسمش عوض شده، یادم نیس چی شده): میرداماد- خ نسا- خ پیرزاده-پ22 تلفن:22924187-8

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MammadAli نمایش پست ها
    alim عزیز، بله من نامه پذیرشم رسیده است و دارم کارهای اولیه رو انجام می دم. هنوز به ویزا نرسیدم ولی وقت سفارت گرفتم. شما هم حتما از الان وقت سفارت بگیرید دیر میشه. ایشالا که بریم اونجا
    راستی نامه پذیرش شما با چه پستی اومده؟ عادی، سفارشی، دی اچ ال یا ...؟!!!
    من امروز رفتم مرکز پستی گفت اگه پست عادی باشه که میندازیم تو خونه و میریم اما اگه سفارشی باشه باید شماره بسته رو بگی.

ببخشید بچه ها می خواستم بدونم واسه دکترا RWTH حتماً اول باید استاد پیدا کنم یا می شه مستقیماً واسه دانشگاه اپلای کرد؟

Junior Member

راستی نامه پذیرش شما با چه پستی اومده؟ عادی، سفارشی، دی اچ ال یا ...؟!!!
    من امروز رفتم مرکز پستی گفت اگه پست عادی باشه که میندازیم تو خونه و میریم اما اگه سفارشی باشه باید شماره بسته رو بگی.
    با پست عادی اومد. بعدشم یه ۲ هفته و خورده ای طول کشید. ایشالا که زودتر بیاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)