نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: LOAN همون FUND هست؟

پیش فرض LOAN همون FUND هست؟

Hi
    if the University is going to give LOAN up to 75 percent of whole tuition fee, then this LOAN can be counted as FUND?
    یعنی میشه به سفارت قبرس ارایه کرد؟
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : LOAN همون FUND هست؟

نمیشه گفت fund ( به اون معنای خاصی که اینجا مطرح میشه ). یه نوع تضمین هست برای سفارت که شما میتونین هزینه تحصیل رو بدین ( بقیه مبلغ رو رو هم باید ثابت کنین میتونین بدین ) ولی خب شما باید وام رو بر گردونین ولی تو فاند ( RA. TA. Scholarship .....) شما چیزی بر نمیگردونین.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

loan رو باید پس بدین!!! ولی fund نوش جوتت!!!!
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام
    فرق بین grant و Scholarship چیه؟

سلام
    من نمی دونم که موضوع و سوالم را در جای مناسبی مطرح کردم یا نه؟ ???
    دوستان من با دانشگاه مقصد,)California)(Academy of art university) مکاتبه کردم و در مورد بورس ازشون سوال کردم و اونا این جواب را به من دادن:
    Dear Rahele ,

Unfortunately, we are unable to do much in regards to financial aid or scholarships. U.S. federal and State financial assistance, which is the primary source of funds, is not available for international students. Furthermore, all international students must be able to show sufficient funding for a year's stay before they enter the United States. We must have a Financial Document on file proving at least $34,000 is available for your support. This information will be sent to you as soon as we receive your application form and fees. As soon as you complete your file, we will issue an I-20 that will allow you to apply for your F-1 (student) visa from the U.S. Embassy in your home country and begin studies at the Academy.

What I suggest for you to do is to research financial aid in your home country. You should be looking for grants, scholarships and private or corporate sponsorship.

Please check these website for financial aid available to international students:
    http://www.edupass.org/finaid/ or http://internationalstudentloan.com/

حالا سوال من اینه که آیا loan بعد از وروود به آمریکا شامل من اینترناسیونال میشه؟یا میشه قبل از ورود اقدام کرد؟
    ممنون از راهنماییتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    loan رو باید پس بدین!!! ولی fund نوش جوتت!!!!
    معمولا واسه loan چه تعهدی از آدم میگیرن؟ امکانش هست واسه مستر از یه کشور loan بگیرم و بعد از مستر واسه دکترا از یه کشور دیگه fund بگیرم و قسطهای loan رو پرداخت کنم؟ (کشورهای اروپایی منظورمه)

میدونم loan همون fund نیست ولی اگه کسی راجع به loan اطلاعاتی داره بگه لطفا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)