نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: آیا مقاله submit شده قابل پیگیری است؟

پیش فرض آیا مقاله submit شده قابل پیگیری است؟

سلام

می خواستم بدونم که آیا مقاله ای که submit شده، قابل پیگیری است؟
    یعنی اگر کسی تو رزومش بنویسه که یه مقاله تو یه ژورنال submit کرده، آیا دانشگاه ها می تونن بفهمن راست گفته یا نه؟
    البته فکر نکنید که من دروغ گو هستم، نه. من یک مقاله آماده دارم به زبان انگلیسی. الانم دارم اپلای می کنم. اما از آن جایی که مطمئنم که مقالم تا زمان اپلای accept نمیشه، نمی خوام بیخودی پول بدم و مقالمو submit کنم.

ممنون می شم کمکم کنید.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله submit شده قابل پیگیری است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid نمایش پست ها
    سلام

می خواستم بدونم که آیا مقاله ای که submit شده، قابل پیگیری است؟
    یعنی اگر کسی تو رزومش بنویسه که یه مقاله تو یه ژورنال submit کرده، آیا دانشگاه ها می تونن بفهمن راست گفته یا نه؟
    البته فکر نکنید که من دروغ گو هستم، نه. من یک مقاله آماده دارم به زبان انگلیسی. الانم دارم اپلای می کنم. اما از آن جایی که مطمئنم که مقالم تا زمان اپلای accept نمیشه، نمی خوام بیخودی پول بدم و مقالمو submit کنم.

ممنون می شم کمکم کنید.
    بدون شک اگر کسی بخواد پیگیری کنه قابل پیگیریه... این وضعیت در مورد ژورنالها فرآیند کاملاً تعریف شده ای هم داره...
    ولی اگر کمی رندانه بخوام پاسخ بدم... باید عرض کنم که تا به حال ندیدم استادی دنبال بررسی ادعای submit کردن مقاله یک دانشجو باشه... به اعتقاد من به جای اینکه بنویسید این مقاله رو submit کردید بنویسید که in progress هستش این مقاله تون و یا اینکه تموم شده و آماده submit هست...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    بدون شک اگر کسی بخواد پیگیری کنه قابل پیگیریه... این وضعیت در مورد ژورنالها فرآیند کاملاً تعریف شده ای هم داره...
    ولی اگر کمی رندانه بخوام پاسخ بدم... باید عرض کنم که تا به حال ندیدم استادی دنبال بررسی ادعای submit کردن مقاله یک دانشجو باشه... به اعتقاد من به جای اینکه بنویسید این مقاله رو submit کردید بنویسید که in progress هستش این مقاله تون و یا اینکه تموم شده و آماده submit هست...
    لازمه متن مقاله سابمیت شده رو هم براشون همراه مدارک بفرستیم؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط mona88 نمایش پست ها
    لازمه متن مقاله سابمیت شده رو هم براشون همراه مدارک بفرستیم؟
    در صورتی که برای استاد دارید میفرستید این رزومه رو، به اعتقاد من بهتره که مقاله تون رو هم براش ارسال کنید... در صورتی که برای admission office دارید میفرستید، تا زمانی که درخواست نکردن لزومی نداره
    Winners are simply willing to do what losers won't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)