نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اعتبار انگشت نگاری برای ویزا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    در حال گذارندن دوره پسادکتری

پیش فرض اعتبار انگشت نگاری برای ویزا

من امروز با این خبر مواجه شدم:
    Starting in the summer of 2018, when you apply for a visitor visa, study or work permit (except U.S. nationals), or permanent residence you will need to give your fingerprints and a photo. To facilitate repeat travel to Canada, applicants for a visitor visa, study or work permit will only need to give their biometrics once every 10 years.

کسی اطلاعی داره؟
    من حدود خرداد ۹۶ انگشت نگاری شدم (در آمریکا) و با توجه به اینکه اعتبار ویزام تموم شده میخوام برای ویزای جدید اقدام کنم. آیا نیاز به انگشت نگاری مجدد دارم؟ با توجه به اطلاعات اپلیکیشن قبلیم در سایت
    https://onlineservices-servicesenligne.cic.gc.ca/extapp/bioStatusQuery?&lang=en چک کردم که گفته بیو متریک قبلی معتبره. آیا باز هم نیازه به یک مرکز VAC مراجعه کنم یا فقط آنلاین اپلای میکنم و در صورت قبولی درخواستم فقط گذرنامه میفرستم برای ویزا؟

Junior Member

پیش فرض اعتبار انگشت نگاری برای ویزا

سلام
    من اوایل تابستان سال گذشته انگشت نگاری دادم و ریجکت شدم .الان میخوام مجدد اقدام کنم چطور میتونم چک کنم اعتبار داره یا دوباره نباز هستش . ممنون میشم راهنمایی کنید .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار انگشت نگاری برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1141 نمایش پست ها
    سلام
    من اوایل تابستان سال گذشته انگشت نگاری دادم و ریجکت شدم .الان میخوام مجدد اقدام کنم چطور میتونم چک کنم اعتبار داره یا دوباره نباز هستش . ممنون میشم راهنمایی کنید .
    سلام. وارد این لینک بشید، بعدا ازتون شماره یو سی آی، فامیلی، تاریخ تولد و کشور رو ازتون میپرسه و بعد بهتون اعلام میکنه بایومتریکتون تا چه سالی معتبر هست.

https://onlineservices-servicesenligne.cic.gc.ca/extapp/bioStatusQuery?status=startAgain

انگشت نگاری های از مال ژوئن 2018 به بعد همگی تا 10 سال اعتبار دارند. اگر حساب جدیدی درست بکنین در سامانه وزارت مهاجرت کانادا برای درخواست جدید، به مجض وارد کردن اطلاعات و شماره مشتری یا UCI خودتون، اعتبار انگشت نگاری شما در صفحه ظاهر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi1141 نمایش پست ها
    سلام

Junior Member

سلام. من سال 2017 بایومتریک دادم. ویزای مالتیپل گرفتم و یکبار به کانادا سفر کردم. اعتبار ویزام تموم شد. یک اپلیکیشن جدید درست کردم و دوباره اپلای کردم. براساس UCI که روی ویزای قبلی ام بود، استتوس بایومتریک قبلی ام هنوز valid هست و میگه تا 2027 اعتبار داره اما ازم دوباره خواستن برم انگشت نگاری. شماره UCI جدید هم بهم دادن. پول بایومتریک رو هم گرفتن و نامه معرفی برای انگشت نگاری برام فرستادن. کسی میدونه دلیلش چیه؟ و اینکه چجوری باید اعتراض کنم؟ یا اینکه هیچ چاره ای نیست و باید دوباره برم بایومتریک بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leilamo نمایش پست ها
    سلام. من سال 2017 بایومتریک دادم. ویزای مالتیپل گرفتم و یکبار به کانادا سفر کردم. اعتبار ویزام تموم شد. یک اپلیکیشن جدید درست کردم و دوباره اپلای کردم. براساس UCI که روی ویزای قبلی ام بود، استتوس بایومتریک قبلی ام هنوز valid هست و میگه تا 2027 اعتبار داره اما ازم دوباره خواستن برم انگشت نگاری. شماره UCI جدید هم بهم دادن. پول بایومتریک رو هم گرفتن و نامه معرفی برای انگشت نگاری برام فرستادن. کسی میدونه دلیلش چیه؟ و اینکه چجوری باید اعتراض کنم؟ یا اینکه هیچ چاره ای نیست و باید دوباره برم بایومتریک بدم؟
    درود، در این لینک میتونید وضعیت بایومتریک رو مجددا چک کنید:
    https://onlineservices-servicesenlig...bioStatusQuery

اگر بایومتریکتون معتبر است مجددا باهاشون مکاتبه کنید چون احتمالا اشتباهی پیش اومده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)