صفحه 37 از 57 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط amirom نمایش پست ها
    میتونم بپرسم آمار دو سه ماه رو از کجا میگید؟ حدودی گفتید یا واقعا اینطوریه؟
    واقعا می تونه از یک دقیقه تا سه ماه بعد همراهتون پاس ریکوئست بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_iust13 نمایش پست ها
    متاسفانه مرحله بک کراند چک واسه بعضیا خیلی طولانی می‌شه. من خودم بعد ۷ هفته ایمیل پیگیری زدم‌ ولی هنوز تو بک‌گراند چک بودم. تا وقتی هم توی این مرحله باشه پرونده، سفارت کاری نمی‌تونه بکنه.
    ببخشید به چه آدرسی ایمیل پیگیری زدید؟ من 12 هفته از بایوم گذشته و هنوز خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadiiii نمایش پست ها
    ببخشید به چه آدرسی ایمیل پیگیری زدید؟ من 12 هفته از بایوم گذشته و هنوز خبری نیست
    باید وب فرم بزنید با مشخصات فایلتون در آدرس زیر :
    http://www.cic.gc.ca/english/contacts/web-form.asp

Junior Member

سلام
    من دو تا سوال داشتم. لطفا اگر کسی چیزی می دونه یا حدسی میزنه به من اطلاع بده.
    من دیروز کارسپوندینگ لترم اومد اما تا امروز هنوز نامه پاس ریکوئستم نیومده. با توجه به اینکه برای اکثر بچه ها این دو تا در یه روز اومده سوالم اینه که:
    1- ایمیلی که برای این دو تا میاد از یه جاست( کارسپوندینگ لتر و پاس ریکوئست) با ایمیل پاس ریکوئست از سفارت تو ترکیه میاد؟
    2- با اوجه به اینکه من ویزای ویزیتوری کانادا رو دارم ایا ممکنه دیگه ویزا لازم نباشه و با همین ویزا و اون کارسپوندینگ لتر استادی پرمیت صادر میشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali12 نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا سوال داشتم. لطفا اگر کسی چیزی می دونه یا حدسی میزنه به من اطلاع بده.
    من دیروز کارسپوندینگ لترم اومد اما تا امروز هنوز نامه پاس ریکوئستم نیومده. با توجه به اینکه برای اکثر بچه ها این دو تا در یه روز اومده سوالم اینه که:
    1- ایمیلی که برای این دو تا میاد از یه جاست( کارسپوندینگ لتر و پاس ریکوئست) با ایمیل پاس ریکوئست از سفارت تو ترکیه میاد؟
    2- با اوجه به اینکه من ویزای ویزیتوری کانادا رو دارم ایا ممکنه دیگه ویزا لازم نباشه و با همین ویزا و اون کارسپوندینگ لتر استادی پرمیت صادر میشه؟
    ممنون
    سلام ،
    شما حتما باید ایمیل پاسپورت ریکوست بگیرید و ویزای تحصیلی رو بزنید تو پاس. معمولا تا ماکزیمم ۱-۲ روز بعدش میاد. میشه لطفا بگید که چه تاریخی درخواست دادید به سفارت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NextCoyote نمایش پست ها
    سلام ،
    شما حتما باید ایمیل پاسپورت ریکوست بگیرید و ویزای تحصیلی رو بزنید تو پاس. معمولا تا ماکزیمم ۱-۲ روز بعدش میاد. میشه لطفا بگید که چه تاریخی درخواست دادید به سفارت ؟
    سلام دوباره
    مرسی از جوابتون

اول جولای.البته من قبلا بیو داده بودم

برای من دو تا کارسپوندیگ لتر اومده. تو اولی نوشته که بیومتریک تا فلان تاریخ اعتبار داره و بعدی که روز بعدش اومده نوشته که ویزای شما داده میشه ولی هیچکدوم پاس ریکویست نیست.

Junior Member

سلام دوباره
    مرسی از جوابتون

اول جولای.البته من قبلا بیو داده بودم

برای من دو تا کارسپوندیگ لتر اومده. تو اولی نوشته که بیومتریک تا فلان تاریخ اعتبار داره و بعدی که روز بعدش اومده نوشته که ویزای شما داده میشه ولی هیچکدوم پاس ریکویست نیست.
    ممنون ، باید پاس ریکویست رو از تو سایت با پروفایل خودتون وارد بشید و دانلود کنید. ایمیلش فقط اپدیت رو نشون میده.
    من هم شرایطم مثل شماست تقریبا. ویزیتوری دارم و ۱۲ جولای اپلای کردم، در حالیکه ۵ هفته زمان رو زده بود ولی تا الان که ۶ هفته شده خبری نیست. البته من همراه هم زدم برای OWP.

Junior Member

ممنون ، باید پاس ریکویست رو از تو سایت با پروفایل خودتون وارد بشید و دانلود کنید. ایمیلش فقط اپدیت رو نشون میده.
    من هم شرایطم مثل شماست تقریبا. ویزیتوری دارم و ۱۲ جولای اپلای کردم، در حالیکه ۵ هفته زمان رو زده بود ولی تا الان که ۶ هفته شده خبری نیست. البته من همراه هم زدم برای OWP.
    اکی مرسی.
    من گفتم شاید چون ویزا رو سفارت میده ایمیل ویزا از سفارت و مستقیم میاد.
    البته بگم که من بعد از 6 هفته یه ایمیل بهشون زدم.

حالا نمی دونم جواب این سوال رو میدونین یا نه,اما میدونین وقتی از کارسپوندینگ لتر حرف میزنیم منظور بقیه دوستان کدوم از این نامه هاست:
    1- نامه تایید بایو و اینکه تا کی اعتبار داره و باید به افیسر در ورودی بدیم.
    2- این نامه که اینطور نوشته:

Your application to study in Canada has been approved. A permit authorizing your studies will be issued to you on your arrival to Canada following an examination by an officer of the Canada Border Services Agency
    subject to your compliance with the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act and its Regulations. The officer will ask to see this letter, your passport and may request to see your supporting documents, such as the letter of acceptance from your educational institution. Do not pack these or other valuable papers in your checked luggage. You can find out more about which documents you will need to bring
    with you by visiting

Junior Member

اکی مرسی.
    من گفتم شاید چون ویزا رو سفارت میده ایمیل ویزا از سفارت و مستقیم میاد.
    البته بگم که من بعد از 6 هفته یه ایمیل بهشون زدم.

حالا نمی دونم جواب این سوال رو میدونین یا نه,اما میدونین وقتی از کارسپوندینگ لتر حرف میزنیم منظور بقیه دوستان کدوم از این نامه هاست:
    1- نامه تایید بایو و اینکه تا کی اعتبار داره و باید به افیسر در ورودی بدیم.
    2- این نامه که اینطور نوشته:

Your application to study in Canada has been approved. A permit authorizing your studies will be issued to you on your arrival to Canada following an examination by an officer of the Canada Border Services Agency
    subject to your compliance with the requirements of the Immigration and Refugee Protection Act and its Regulations. The officer will ask to see this letter, your passport and may request to see your supporting documents, such as the letter of acceptance from your educational institution. Do not pack these or other valuable papers in your checked luggage. You can find out more about which documents you will need to bring
    with you by visiting
    منم کارسپندینگ لتر رو‌گرفتم اونهم ۲ بار. البته هر دو توش فقط نوشته که این نامه تایید بایومتریک هستش. این متنی که گذاشتید ظاهرا approval هستش ! عنوان این نامه چی بوده ؟

Junior Member

منم کارسپندینگ لتر رو‌گرفتم اونهم ۲ بار. البته هر دو توش فقط نوشته که این نامه تایید بایومتریک هستش. این متنی که گذاشتید ظاهرا approval هستش ! عنوان این نامه چی بوده ؟
    سلام دوست عزيز ، شما چون قبلا ويزاي ويزيت داشتيد ديگه نيازي به ويزاي جديد نداريد ، اون نامه رو به همراه پذيرش دانشگاه و نامه تمكن مالي در فرودگاه كانادا به افيسر نشون ميديد و در فرودگاه استادي پرميتتون صادر ميشه ، اون دسته از دوستاني ويزاي استيودنت ميگرن به اين دليل هست كه هيچ ويزاي قبلي معتبري براي ورود به كانادا ندارن ، ولي در مورد شما ديگه نيازي به ويزاي مجدد نيست و شماره استادي پرميت شما در همون نامه درج شده ، ضمنا اين توضيح رو لازمه به همه دوستان بدم كه در كشورهاي كانادا و امريكا ملاك موندن در كشور براي تحصيل و كار پرميتي هست كه به شما ميدن و نه ويزا. اون ويزا صرفا براي ورود شما هست ولي وضعيت شما رو در داخل خاك كانادا پرميت شما مشخص ميكنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)