صفحه 2 از 57 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط fma88 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم نتیجه درخواست ویزای تحصیلیمو اعلام کنم:
    سابمیت 5 دسامبر
    بایو 12 دسامبر
    25 ژانویه دریافت correspondence letter اول که حاوی اطلاعات بایومتریک بود

25 ژانویه correspondence letter دوم که اعلام کرده بود متاسفانه ریجکت شدم و دلایل
    ریجکتی که این سه مورد بودن:
    1-travel history
    2- family ties in canada and in country of residence
    3-purpose of visit
    من برای یه دوره ی دو ساله ی دیپلما در کالج اقدام کردم البته مدرک فعلیم ارشده و این رو هم اعلام کرده بودم. برای همسرم هم open work permit اقدام کردم.
    الان نمیدونم دقیقا چه مدارکی باید ارائه بدم که آفیسر رو قانع کنم؟
    منظورشون از travel history ارائه بلیط رفت و برگشت به کاناداست یا سفر های شینگن؟
    من در study plan در مورد مادرم و اینکه من باید برگردم و ازش مراقبت کنم توضیح دادم ولی مدارکی ازش ارائه نکردم گذاشتن شناسنامه و مدارک پزشکیش کافیه؟
    و اینکه مورد آخر purpose of visit من چه مواردی رو به استادی پلن اضافه یا کم کنم و همین طور در مورد purpose of travel همسرم؟
    البته همه ی موارد رو برای نوشتن این دو تای آخر رعایت کردم ولی نمیدونم چرا آفیسر قانع نشده.
    دوستان اگر تجربه ی مشابهی دارید واقعا لطف میکنید اینجا به اشتراک بذارید.
    سلام دوست عزیز. اون قسمتی از پیامتون که قرمز کردم دلیل purpose of visit هست که باعث ریجکتیتون شده. شما با داشتن مدرک کارشناسی ارشد میخوای اقدام کنی برای کالج دیپلما آخه؟؟؟؟؟ اونم با همسرتون؟ یعنی اینهمه هزینه کنید که دو نفری برین کانادا که یه دیپلم از کالج بگیری در حالی که کارشناسی ارشد داری الردی؟؟؟ این چیزیه که افیسر فکر میکنه! پیشنهاد میکنم حتما حتما آفیسر نوت من که در قسمت رد شدن ویزای تحصیلی گذاشتم یه مطالعه بفرمایید.
    Travel history هم ربطی به بلیت نداره. منطق پشت این موضوع اینه که خیالشون راحت باشه شما چندتا کشور خارجی رفتی و برگشتی به کشورت. پس بری کانادا هم بر میگردی. من خودم شنگن نداشتم و ویزا گرفتم.
    Family ties هم که مشخصه در کاور لتر میتونی قشنگ توضیح بدی.

سلام دوستان عزیز
    با صحبتی که با وکیل کردم قرار هستش برای دوره 2 ساله کالج برای دیپلم مرتبط با رشته برق پذیرش بگیرم.
    33 سالمه. فوق لیسانس برق سال 93 دارم و لیسانس برق سال 89. از 92 تا 96 سابقه کار مرتبط دارم.
    آیلتس جنرال 8 دارم. و توی پول اکسپرس امتیازم 392 شد. برای همین این پلن پیشنهاد شد.
    بدون آیلتس آکادمیک و با گرفتن پذیرش از کالج میشه آفیسر و راضی کرد و استادی پرمیت گرفت؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه کالج دارن راهنمایی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. اون قسمتی از پیامتون که قرمز کردم دلیل purpose of visit هست که باعث ریجکتیتون شده. شما با داشتن مدرک کارشناسی ارشد میخوای اقدام کنی برای کالج دیپلما آخه؟؟؟؟؟ اونم با همسرتون؟ یعنی اینهمه هزینه کنید که دو نفری برین کانادا که یه دیپلم از کالج بگیری در حالی که کارشناسی ارشد داری الردی؟؟؟ این چیزیه که افیسر فکر میکنه! پیشنهاد میکنم حتما حتما آفیسر نوت من که در قسمت رد شدن ویزای تحصیلی گذاشتم یه مطالعه بفرمایید.
    Travel history هم ربطی به بلیت نداره. منطق پشت این موضوع اینه که خیالشون راحت باشه شما چندتا کشور خارجی رفتی و برگشتی به کشورت. پس بری کانادا هم بر میگردی. من خودم شنگن نداشتم و ویزا گرفتم.
    Family ties هم که مشخصه در کاور لتر میتونی قشنگ توضیح بدی.
    ممنون از راهنمایی هاتون. آفیسر نوت شما رو متاسفانه نتونستم پیدا کنم اگر بتونید دوباره بفرستید خیلی لطف میکنید. و هم چنین لینک درخواست آفیسر نوت رو. و دیگه اینکه الان در کل عقلانی تر اینه که با پذیرش دانشگاه اقدام کنم و کالج رو بیخیال شم؟ اگر بخوام برای مستر مجدد اقدام کنم به نظرتون تو سابمیت بعدی مدرک ارشدم رو چه جوری توجیه کنم؟ یعنی اینکه چرا دوباره میخوام مستر بخونم؟

Junior Member

ممنون از راهنمایی هاتون. آفیسر نوت شما رو متاسفانه نتونستم پیدا کنم اگر بتونید دوباره بفرستید خیلی لطف میکنید. و هم چنین لینک درخواست آفیسر نوت رو. و دیگه اینکه الان در کل عقلانی تر اینه که با پذیرش دانشگاه اقدام کنم و کالج رو بیخیال شم؟ اگر بخوام برای مستر مجدد اقدام کنم به نظرتون تو سابمیت بعدی مدرک ارشدم رو چه جوری توجیه کنم؟ یعنی اینکه چرا دوباره میخوام مستر بخونم؟

سلام. بهتره برای دکترا اقدام کنید یک دانشگاه رنک پایین و اگر نشد مستر مجدد. در کل بگید تو استادی پلن یک ساله روی موضوعی کار میکنید با دلیل داشتن مقاله یا کار در یک شرکت معتبر و الان پذیرش گرفتید روی این موضوع تو کانادا و قانع کنید که چرا ایران نمیخونید این کورس رو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با صحبتی که با وکیل کردم قرار هستش برای دوره 2 ساله کالج برای دیپلم مرتبط با رشته برق پذیرش بگیرم.
    33 سالمه. فوق لیسانس برق سال 93 دارم و لیسانس برق سال 89. از 92 تا 96 سابقه کار مرتبط دارم.
    آیلتس جنرال 8 دارم. و توی پول اکسپرس امتیازم 392 شد. برای همین این پلن پیشنهاد شد.
    بدون آیلتس آکادمیک و با گرفتن پذیرش از کالج میشه آفیسر و راضی کرد و استادی پرمیت گرفت؟
    ممنون میشم دوستانی که تجربه کالج دارن راهنمایی کنن.
    سلام کیس شما هم مثل همین دوستمونه که با ارشد برای کالج اقدام کردند. من تا جایی که دیدم بیشتر کالجی ها رد شدند. آیلتس آکادمیک رو راحت 6.5 یا 7 میشید اگر جنرال 8 دارید. و اینکه نزارید مدرک آیلتس اکادمیک کاندیشن بمونه تو پذیرشتون و حساس کنه آفیسر رو.

https://www.applyabroad.org/forum/sh...t=#post2573310

Junior Member

سلام دوستان.
    دیروز پاس ریکوست من اومد و جالبه که اینقدر سریع انجام شد و خواستم بهتون بگم که همیشه طولانی نمیشه...
    سابمیت آنلاین 6 ژانویه
    بایو 11 ژانویه

دریافت correspondence letter اول که حاوی اطلاعات بایومتریک بود 28 ژانویه
    بدون اسک
    پاس ریکوئست 31 ژانویه
    مدت بررسی پرونده 25 روز!!!
    البته بگم که هر مدرکی که برای ویزا خواسته بودن رو از سایت خودشون خوندم و همه رو فرستادم بدون نقص!
    برای دکتر کشاورزی از دانشگاه مونترال فول فاند داشتم و نامه فاند رو قرار دادم بهمراه موجودی حساب 50 میلیونی...
    برای بایو هم استانبول انتخاب کردم.
    اگر مدارکتون کامل باشه خیلی طول نمیکشه و البته شاید خلوت بودن سر سفارت هم باشه تو این روزها یا شانس من!
    دوستانی که زود پاس ریکوئست میشن شاید اینجا زیاد سر نزنن ولی من چون زیاد از این سایت مطلب یاد گرفتم (البته بعضی مواقع استرس!) وظیفه بود که بیام و بگم که موردهای زود پاس ریکوست هم وجود داره و همیشه دیر نمیشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimb نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دیروز پاس ریکوست من اومد و جالبه که اینقدر سریع انجام شد و خواستم بهتون بگم که همیشه طولانی نمیشه...
    سابمیت آنلاین 6 ژانویه
    بایو 11 ژانویه

دریافت correspondence letter اول که حاوی اطلاعات بایومتریک بود 28 ژانویه
    بدون اسک
    پاس ریکوئست 31 ژانویه
    مدت بررسی پرونده 25 روز!!!
    البته بگم که هر مدرکی که برای ویزا خواسته بودن رو از سایت خودشون خوندم و همه رو فرستادم بدون نقص!
    برای دکتر کشاورزی از دانشگاه مونترال فول فاند داشتم و نامه فاند رو قرار دادم بهمراه موجودی حساب 50 میلیونی...
    برای بایو هم استانبول انتخاب کردم.
    اگر مدارکتون کامل باشه خیلی طول نمیکشه و البته شاید خلوت بودن سر سفارت هم باشه تو این روزها یا شانس من!
    دوستانی که زود پاس ریکوئست میشن شاید اینجا زیاد سر نزنن ولی من چون زیاد از این سایت مطلب یاد گرفتم (البته بعضی مواقع استرس!) وظیفه بود که بیام و بگم که موردهای زود پاس ریکوست هم وجود داره و همیشه دیر نمیشه...
    سلام وقتتون به خیر. مبارکتون باشه. میخواستم بدونم رزومه تون چی بوده؟ چون من هم برای مستر یا دکتری کشاورزی یا بیولوژی میخوام اقدام کنم . ممنو میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام.
    مبارکه و امیدوارم اپلای تون موفق باشه.
    رشته پذیرش شده من هم بیولوژی هست.
    من مقاله خاصی نداشتم و فقط یک مقاله فارسی داشتم.
    در عوض دو تا معدل 18 از دانشگاه تهران برای کارشناسی و ارشد داشتم.
    حدود 6 ماه وقت گذاشتم و بعد دو بار امتحان دادن آیلتس 7 گرفتم که البته دانشگاه 6.5 بیشتر لازم نداشت.
    فقط اینکه من سه سال پیش رفتم یک کنفرانس در خارج از کشور و اونجا با یک استاد آشنا شدم که یک دوره 2 ماهه تو سوئیس برام جور کرد و اون رو هم تو رزومه آورد.
    حدود 3 سال پیش هم فارغ التحصیل شدم و بعدش تنها فعالیتم فقط همین دوره دو ماهه بود.

سلام دوست عزیز پروسه شو اگه اصولی و درست برید بسیار سریع و راحت جواب می گیرید منو همسرم برای اولین بار اقدام کردیم و به سرعت pass requst شدیم
    20/1/2019 submission confirmation
    21/1/2019 biometrics collection letter
    25/1/2019 ئاسه بیومتریک وک استانیول بودیم و فرداش تاریخ های بیومتریکمون تو پروفایلمون آپدیت شد
    1/2/2019 correspondence Letter
    6/2/2019 passport request Original
    m.baianerad@gmail.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)