صفحه 3 از 57 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

سلام مبارکتون باشه
    منم واسه همسرم از کونکوردیا پذیرش گرفتیم و پاس ریکویست شدیم حالا میخواییم تگه بشه اونجا واسه phdواسشون فاند بگیریم
    سوالم اینه که آیا بخوایم واسه phd دوباره اقدام کنیم مشکلی پیش نمیاد
    واینکه پروسه فاندو واسمون توضیح بدید
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbaianerad نمایش پست ها
    سلام مبارکتون باشه
    منم واسه همسرم از کونکوردیا پذیرش گرفتیم و پاس ریکویست شدیم حالا میخواییم تگه بشه اونجا واسه phdواسشون فاند بگیریم
    سوالم اینه که آیا بخوایم واسه phd دوباره اقدام کنیم مشکلی پیش نمیاد
    واینکه پروسه فاندو واسمون توضیح بدید
    ممنون
    میتونید اپلای کنید ولی گرفتن فاند بیشتر ربط به سوپروایزر پیدا کردن از طریق تماس با اساتید داره و تک تک اساتیدی که زمینه تحقیقاتی مشترک دارید رو باید باهاشون تماس بگیرید

Junior Member

من و همسرم برای ویزای دانشجویی و ویزیت همزمان اقدام کردیم و الان در مرحله بک گراند چک هستیم
    و توی اکانت cic زده که مدرک اضافه نیاز ندارن
    حالا دو نظریه وجود داره:
    یه عده معتقدن بک گراند چک آخرین مرحله س
    و یه عده میگن جدیدا اول بگ گراند چک انجام میشه
    به نظر شما کدومش درست تره؟ امروز 18 روزه بایومتریک رو انجام دادیم.

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط farsxp نمایش پست ها
    من و همسرم برای ویزای دانشجویی و ویزیت همزمان اقدام کردیم و الان در مرحله بک گراند چک هستیم
    و توی اکانت cic زده که مدرک اضافه نیاز ندارن
    حالا دو نظریه وجود داره:
    یه عده معتقدن بک گراند چک آخرین مرحله س
    و یه عده میگن جدیدا اول بگ گراند چک انجام میشه
    به نظر شما کدومش درست تره؟ امروز 18 روزه بایومتریک رو انجام دادیم.
    چه اهمیتی داره؟!!! زیاد با این چیزا درگیر نکنین خودتونو. ایشاله که پاس میشین. ولی خیلی زمان دارین تا ترم جدید اگر همین اوایل ریجکت نشین و مشکل امنیتی خاصی هم نداشته باشین خیلی زودتر از شروع ترمتون ویزا دستتونه.

لطفا سوالتون رو هم 100 جا کپی پیست نکنین. در جای مناسب بپرسین کسی اصلاع داشته باشه راهنمایی میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dalhosie نمایش پست ها
    چه اهمیتی داره؟!!! زیاد با این چیزا درگیر نکنین خودتونو. ایشاله که پاس میشین. ولی خیلی زمان دارین تا ترم جدید اگر همین اوایل ریجکت نشین و مشکل امنیتی خاصی هم نداشته باشین خیلی زودتر از شروع ترمتون ویزا دستتونه.

لطفا سوالتون رو هم 100 جا کپی پیست نکنین. در جای مناسب بپرسین کسی اصلاع داشته باشه راهنمایی میکنه.
    به شما پیشنهاد میکنم یکی از ادمین های اپلای ابراد بشید بس که به این و اون تذکر میدید. اون بنده خداها به اندازه شما گیر نمیدن!!!
    بله مهمه! چون اگر مثل EE باشه که BGC میفته آخر دیگه ازم مدرک اضافه نمیخوان و مدارکم تایید شده و آقیسر قبول کرده ولی اگر BGC اول باشه باید منتظر اسک باشم. پس برام مهم بوده که پرسیدم و در هر جایی که پرسیدم مربوط بوده قطعا. شما هم اگر راهنمایی بلدی بفرما در غیر اینصورت مجبورتون نکردن ریپلای کنید.

Junior Member

سلام دوستان....من برای ویزای تحصیلی اپلای کردم و پذیرشم PhD فول فاند از دانشگاه آلبرتا هست.... همه ی مدارک رو کامل فرستادم....سابمیتم مال 8 ژانویه بود و بایومتریک رو هم 17 ژانویه تو استانبول انجام دادم.
    از اون موقع تا حالا فقط یه آپدیت بایومتریک و یه آپدیت پروفایل بدون ایمیل داشتم.
    سوالم اینه که آپدیت دومم واسه بکگراند چک بود؟و اینکه این عادیه که اصلا اسک نشدم و پروسه ی پروندم اینقدر طول کشید؟ و دلیلش چی هست؟ چون خیلی از دوستان رو می بینم که شرایط و تاریخ اپلایشون شبیه من بوده و تا الان پاس شدن حتی بعضی هم بعد من سابمیت کرده بودن یا بایومتریک رو انجام داده بودن. مدارکمون هم تقریبا مشابه بوده.
    ممنون می شم اگه کمکم کنید

Junior Member

دوستان سلام من همسرم شش ماهه ویندزور دانشجوعه ویزاش دوسالس منم جدیدا ویزای اپن ورکم و گرفتم ویزای منم یکسال ونیمه س میخاسم بدونم تو فرودگاه تورنتو بلیط برگشتم ازم میخان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط re1359 نمایش پست ها
    دوستان سلام من همسرم شش ماهه ویندزور دانشجوعه ویزاش دوسالس منم جدیدا ویزای اپن ورکم و گرفتم ویزای منم یکسال ونیمه س میخاسم بدونم تو فرودگاه تورنتو بلیط برگشتم ازم میخان؟
    کسی که ویزای دانشجویی یا ورک پرمیت دارد، نیازی به بلیط برگشت ندارد

سلام...بهتون تبریک می گم....امکانش هست که بگید ادمیشن شما برای چه ترمی بود؟...ممنونم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mbaianerad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز پروسه شو اگه اصولی و درست برید بسیار سریع و راحت جواب می گیرید منو همسرم برای اولین بار اقدام کردیم و به سرعت pass requst شدیم
    20/1/2019 submission confirmation
    21/1/2019 biometrics collection letter
    25/1/2019 ئاسه بیومتریک وک استانیول بودیم و فرداش تاریخ های بیومتریکمون تو پروفایلمون آپدیت شد
    1/2/2019 correspondence Letter
    6/2/2019 passport request Original
    m.baianerad@gmail.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moji_1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان....من برای ویزای تحصیلی اپلای کردم و پذیرشم PhD فول فاند از دانشگاه آلبرتا هست.... همه ی مدارک رو کامل فرستادم....سابمیتم مال 8 ژانویه بود و بایومتریک رو هم 17 ژانویه تو استانبول انجام دادم.
    از اون موقع تا حالا فقط یه آپدیت بایومتریک و یه آپدیت پروفایل بدون ایمیل داشتم.
    سوالم اینه که آپدیت دومم واسه بکگراند چک بود؟و اینکه این عادیه که اصلا اسک نشدم و پروسه ی پروندم اینقدر طول کشید؟ و دلیلش چی هست؟ چون خیلی از دوستان رو می بینم که شرایط و تاریخ اپلایشون شبیه من بوده و تا الان پاس شدن حتی بعضی هم بعد من سابمیت کرده بودن یا بایومتریک رو انجام داده بودن. مدارکمون هم تقریبا مشابه بوده.
    ممنون می شم اگه کمکم کنید
    منم دقیقا شرایط شما رو دارم و 29 ژانویه بایو انجام دادیم یه آپدیت بدون ایمیل داشتم از اون موقع تا الان که اعلام کرده "مدارک اضافی نیاز ندارن و پروسه بک گراند چک شروع شده" دیگه هیچ خبری نیست و منم امروز وارد روز بیست و یکم شدم
    دوستم قبل خودم تا پاس ریکوئست شدنش 52 روز طول کشید. اصلا نگران نباشید حدود 20 روز دیگه پاس میشید
    ظاهرا برای بعضی ها که سفر خارج داشتن (نمیدونم شما داشتین یا خیر) بک گراند چک بیشتر طول میکشه چون با پرس و جوی زیاد متوجه شدم از تک تک کشورهایی که سفر کردید استعلام میگیرن و چون یکی دیر جواب میده یکی زود پروسه بک گراند چک بعضیا بیشتر طول میکشه.
    بله خیلی ها اسک نمیشن خیلی ها هم با وجود مدارک کامل اسک میشن
    پروفایل شما به "مدارک بیشتر نیاز نداریم" آپدیت شده؟ یا فقط شروع بکگراند چک آپدیت شده؟
    نگران نباشید ایشالا منتظر خبر خوبتون هستیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)