صفحه 39 از 57 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 566

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2019 ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_iust13 نمایش پست ها
    ممنون از توضيحتون. اطلاع داريد متوسط زمان بررسي بگ كراند چك براي دكترا چقدره؟
    نه واقعا هیچی نمی شه گفت - حساب کتاب نداره
    من خودم 17 ماهه منتظرم!!!!!!!
    امیدوارم کیس شما اینجور نشه و خیلی زود پاس ریکوئست بشی

Junior Member

نه نداشتم
    مسلما عوامل زیادی میتونه دخیل باشه که من نمیدونم مثه
    1-داشتن قولنامه بجای سند ملکی
    2-گپ تحصیلی 8 ساله( که البته سابقه کار مرتبط داشتم تو این 8 سال)
    3-سنم (34)
    4-رانک دانشگام که 50 مین دانشگاه کاناداست
    5- 40 هزار دلاری که شاید کافی نبوده

دوستان کسی میدونه تو آفیسرنوت چقدر با جزئیات علت ریجکتی رو مینویسن؟ دوستی میگفت آفیسر نوت ها معمولا مثل نامه ریجکتی کلی نویسیه و نمیتونی واقعا علت اصلیه ریجکتی رو بفهمی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aram1234 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من واقعا متاسف شدم از نتیجه ویزاتون. شرایط من هم خیلی شبیه شماست. من 11 روز از تاریخ بیوم گذشته و از روزی که شما نتیجه تون رو نوشتید خیلی دپرس شدم.
    واقعا نمیدونم علت چی میتونسته باشه. شاید 42 هزار تا کم بوده.
    سابقه شنگن داشتین؟
    به هر حال باید برای آفیسر نت اقدام کنید. امیدوار باشید. انشاله میتونید رفع کنید مورد رو دوباره اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    نه واقعا هیچی نمی شه گفت - حساب کتاب نداره
    من خودم 17 ماهه منتظرم!!!!!!!
    امیدوارم کیس شما اینجور نشه و خیلی زود پاس ریکوئست بشی
    17 ماه؟!!!؟؟؟
    پيگيري كرديد اصلا؟! آخه خيلي دانشگاه‌ها بيشتر از 2 ترم ديفر نمي‌كنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirebm نمایش پست ها
    نه نداشتم
    مسلما عوامل زیادی میتونه دخیل باشه که من نمیدونم مثه
    1-داشتن قولنامه بجای سند ملکی
    2-گپ تحصیلی 8 ساله( که البته سابقه کار مرتبط داشتم تو این 8 سال)
    3-سنم (34)
    4-رانک دانشگام که 50 مین دانشگاه کاناداست
    5- 40 هزار دلاری که شاید کافی نبوده

دوستان کسی میدونه تو آفیسرنوت چقدر با جزئیات علت ریجکتی رو مینویسن؟ دوستی میگفت آفیسر نوت ها معمولا مثل نامه ریجکتی کلی نویسیه و نمیتونی واقعا علت اصلیه ریجکتی رو بفهمی.
    ببخشید دوست عزیز
    چندتا سوال داشتم اول اینکه شما با ارز دولتی ۴۰هزارتا ارائه دادید یا آزاد؟ و اینکه این مبلغ با مبلغ کبک بعلاوه شهریه یه سال و یه کم بیشتر مطابقت داشتش؟
    و دوم اینکه خودتون استادی پلن و explanation letter تون رو نوشتید یا وکیل براتون نوشته ( چون قبلا گفتید که وکیل گرفتید.)؟

Junior Member

ببنید من زمان نوسان دلار برای اینکه جا نمونم 80% سرمایمو دلار خریدم و گذاشتم تو یه حساب ارزی که بعدها هم بتونم تمکن مالیم رو بهش استناد کنم و بقیه ریال ها رو یه نامه گرفتم که معادل ارز دولتی کانادا برام نوشتن.
    بله مطابقت داشت ، هزینه دانشگاهم به خاطر بخشودگی از 16000 دلار به 6000 دلار سالیانه رسید و هزینه زندگی هم 10000 بگیریم برای کبک ، کل 2 سال میشد 32 هزار تا که کاور میکرد
    و در مورد سوال آخرتونم، بله من از همون اول دادم وکیل که خطام کم بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط zsudi نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز
    چندتا سوال داشتم اول اینکه شما با ارز دولتی ۴۰هزارتا ارائه دادید یا آزاد؟ و اینکه این مبلغ با مبلغ کبک بعلاوه شهریه یه سال و یه کم بیشتر مطابقت داشتش؟
    و دوم اینکه خودتون استادی پلن و explanation letter تون رو نوشتید یا وکیل براتون نوشته ( چون قبلا گفتید که وکیل گرفتید.)؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirebm نمایش پست ها
    ببنید من زمان نوسان دلار برای اینکه جا نمونم 80% سرمایمو دلار خریدم و گذاشتم تو یه حساب ارزی که بعدها هم بتونم تمکن مالیم رو بهش استناد کنم و بقیه ریال ها رو یه نامه گرفتم که معادل ارز دولتی کانادا برام نوشتن.
    بله مطابقت داشت ، هزینه دانشگاهم به خاطر بخشودگی از 16000 دلار به 6000 دلار سالیانه رسید و هزینه زندگی هم 10000 بگیریم برای کبک ، کل 2 سال میشد 32 هزار تا که کاور میکرد
    و در مورد سوال آخرتونم، بله من از همون اول دادم وکیل که خطام کم بشه
    جسارتا اشتباهتون همین گرفتن وکیل هست. استادی پلن خیلی خیلی مهم هست و هیچ کس مثل خود شخص شناخت کافی از شرایطش نداره. به نظرم تاپیک استادی پلن و نمونه های موجود در این سایت رو بخونید و خودتون یه استادی پلن قوی بنویسید و مطمئن باشید گپ تحصیلی و سن اگه خوب توضیح داده بشن هیچ کدوم باعث ریجکتتون نمی شن. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zsudi نمایش پست ها
    جسارتا اشتباهتون همین گرفتن وکیل هست. استادی پلن خیلی خیلی مهم هست و هیچ کس مثل خود شخص شناخت کافی از شرایطش نداره. به نظرم تاپیک استادی پلن و نمونه های موجود در این سایت رو بخونید و خودتون یه استادی پلن قوی بنویسید و مطمئن باشید گپ تحصیلی و سن اگه خوب توضیح داده بشن هیچ کدوم باعث ریجکتتون نمی شن. موفق باشید.
    سلام دوستان من كه خودم واسه ويزاي تحصيلي اقدام كردم و كل پروسه سه ماه طول كشيد تا پاس ريكوئست شدم. باور كنيد من اصلا استادي پلن ننوشتم و خيلي ساده همه مداركم رو تو نامه explanation و نامه proof of means of support ارائه دادم. آخه ميبينم خيلي در رابطه با استادي پلن اينجا صحبت ميشه!!!

Junior Member

میشه از شرایطون بگید؟ دقیقا کی پاس ریکوئست شدید؟
    استادی پلن رو منم شنیدم خیلی اهمیت داره.
    شاید پذیرش شما اینقدر خوب بوده که آفیسر نه نگفته.
    البته اینم خدمتتون بگم که یه بنده خدایی دیروز با فاند 52 هزار دلار فول فاند از UBC برای دکترا اقدام کردن ،
    کرسپاندنس لتر هم گرفتن ولی ریجکت شدن.
    وکیل ایشون بهشون گفتن انتخابات اکتبر کانادا بی تاثیر نبوده در این ریجکتی ها، خدا میدونه البته!
    نقل قول نوشته اصلی توسط acalgar نمایش پست ها
    سلام دوستان من كه خودم واسه ويزاي تحصيلي اقدام كردم و كل پروسه سه ماه طول كشيد تا پاس ريكوئست شدم. باور كنيد من اصلا استادي پلن ننوشتم و خيلي ساده همه مداركم رو تو نامه explanation و نامه proof of means of support ارائه دادم. آخه ميبينم خيلي در رابطه با استادي پلن اينجا صحبت ميشه!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC chemical engineering- Sharif university of technology

من امروز دقیقا 2 ماهه که درخواست دادم و دو هفته پیش هم وب فرم هم زدم ولی دریغ از اینکه این بی انصاف ها یه جواب بدن که آدم تکلیفش مشخص بشه! دیروز استاد ایمیل زده که کی میای؟ میخوای پیک آپت کنیم از فرودگاه؟ منم گفتم هنوز ویزا نگرفتم که بدونم کی میام! دیفر هم نکردم به این امید که هفته دیگه بیاد! واقعا ناامید شدم از سیستم کانادا!

Junior Member

وای چه اوضاعی شده. خیلی استرس گرفتم. کسی از دوستان به تازگی پاس ریکوئست نشده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)